reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Anulla co prawda ja nie mam jeszcze ani monitora ani klina ale czytam od dawna dziewczyny i kopiuje co niektóre info i liniki do zakupów, dziewczyny pisaly że klin nie zakłoca pracy monitora.

Chyba pierwszy droższy zakup dla dzieka to będzie właśnie zakup monitora, czytając Was zdecydowałam się na
ANGELCARE AC401 NIANIA MONITOR ODDECHU kurier 0! (5279835135) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
trochę drogi ale jak mówicie że doby i sprawdzony, jak sobie podziele takie koszty na miesiące to aż tak tego nie odczuje finansowo:sorry:a bez niani będzie cieżko bo mam dom dwu kodygnacyjny i mogę często wychodzić na chwilę do klientów a będę spokojna jak będę nasłuchiwać co u małej:tak:

Odebrałam dziś wyniki z moczu i morfologii oraz TSH i wszystko w normie. TSH też ładne bo 1,66 nie podskoczyło nic przy ciaży.

Kiki powiedz mi czy Ty jeszcze bierzesz luteinę, duphaston i fragmin? Bo ja luteinę odstawiałam stopniowo ale dość szybko po 12 tc tak jak kazał dr M, a duphaston zmniejszyłam najpierw do 2 tab dziennie, ostatnio do 1 a teraz mi się skończyły i nie kupilam kolejnego opakowania. Fragmin biorę ale chyba na własne niepokoje i lęk przed odstawieniem ale biorę co 36 godzi, może źle robię :confused2:ale acard cały czas jedna tabletka dziennie.
 
reklama
Kate prosze nie marudzic, czekalas na to tak dlugo, ze wytrzymasz wszystko. Ja tez mialam chwile zwatpienia ale dla upragnionego szczescia wszystko znioslam :)

Liskka ja na ktg mialam podobno regularne skurcze co 10 minut jak mnie zostawili w szpitalu a w ogole ich nie czulam ;)

Kaya-k2 witaj :) doskonale Cie rozumiem, pamietam jak ja sie martwilam czy on tam w ogole jest ;)

Anula86 ja mam monitor oddechu i od wczoraj poduszke klin i wszystko dziala :)

Gizas jezeli mozesz sobie na to finansowo pozwolic to polecam monitor oddechu z niania i kamera. Jak dzidzius sie poruszy czy zakweka to bedziesz widziala co robi pozniej, czy sie rusza czy dalej spi i nie bedziesz musiala od razu do niego biec. Ja mam osobno bo kamere odziedziczylam po chrzesniaku (dla ktorego nota bene kupilam ja w prezencie) i teraz biegam z obydwoma ;)
 
Ostatnia edycja:
My nie kupowaliśmy monitora, niani też nie..

kasik36, ja coś czuje że lisek przyjdzie wcześniej na świat. Już od niedzieli mam takie przeczucie. Choć niech poczeka chociaż do jutra bo jutro po ktg idę kupić sobie buty:-D
 
kaya-k2 - no to możemy sobie rękę podać, ja miałam transfer 19.03 tez 5cio dniowej blastki i też wylądowałam w łóżku przez hiperstymulację (do szpitala nie chciałam iść, lekarz się zgodził pod warunkiem, że jak będę miała krótki oddech to od razu się tam sama zgłoszę) Na szczęście obyło się bez szpitala. Ale niestety do tej pory moje jajniki dochodzą jeszcze do siebie... co do malucha, to tez mam dni, że się dobrze czuję, brzuch nie rośnie,m nawet wypukłości jeszcze nie mam (a czytam, że moja macica ponoć powinna być już wielkości grejpfruta) - i też mam czasem schizy, że coś jest nie tak...

kate_p7 - dziwne, ja miałam powiedziane, że te badanie się robi między 11 a 14 tc... i teraz już zgłupiałam... pewnie co lekarz i przychodnia to inaczej...

anula86 - ja miałam poduszkę klin i super się u mnie sprawdziła pod materacykiem - nie wyobrażam sobie takiego malca położyć super na płask i na pewno kupię dla nowego maluszka (nie wiem czy ta odłożona się jeszcze nadaje).

A propos w ten weekend jedziemy na działkę do rodziców i zamierzam zrobić mały rekonesans co mamy, co się nadaje jeszcze do użycia, co trzeba wywalić etc. Już się nie mogę doczekać :-) Wmawiam sobie, że to nie to samo co kupowanie nowych rzeczy więc mam nadzieję, że nie zapeszę :sorry:
 
Liskka, no ja myślę, że maluch nie będzie czekał aż kupisz sobie buty i zrobi po swojemu :-D. Moja też ma swoje plany i zawsze w niedzielę coś się dzieje i lądujemy w szpitalu, więc chyba wybiera sobie dni żebym nie jechała tam sama i liczę, że teraz też wybierze sobie termin porodu jak jej tatuś będzie w domu:) Ciekawe czy ktg pokaże skurcze u Ciebie:)

Kasik, czyli można przeoczyć skurcze co 10min skoro ich nawet nie czułaś:) No ale tych mocniejszych i częstszych to chyba nie da się nie rozpoznać:)

My kupiliśmy monitor oddechu, bo nie wiem do końca czy mała nie będzie spać u siebie w pokoju więc muszę być spokojna o nią.
Poduszkę klin też kupiliśmy.

Kate, objawy trochę ustąpią. Ale przynajmniej wiesz, że jesteś w ciąży ;-). Ja całą ciążę mam bardzo ładną cerę jak nigdy. Tylko problem z wypadaniem włosów mam straszny.

kaya,
witaj i gratuluję ciąży. :)
 
witaj szkrabek.ja w sumie pojechałam do szpitala bo nie wiedziałam co się ze mną dzieje, jak się okazało woda w brzuchu i jajniki po 12, 14 cm nie było mowy o wypuszczeniu do domu. w sumie leżałam na obserwacji,robili badania krwi, biochemię i usg. dostałam clexane który biorę do dziś i raczej jest opcja ze będę musiała go dłuzej brać. właśnie najgorsze to czytanie...jakie są objawy na dany tydzien...a u mnie nic i przez to stres. moj M chce mi założyć blokadę rodzicielską,żebym ciągle nie wyczytywała czegoś nowego.:-)

witam anulla28 :)
 
reklama
kaya, nie ma co doszukiwać się objawów. Ja nie miałam żadnych. Jedynie spać mi się chciało. Objawy przyszły dużo później - ale były to tylko czasami mdłości. A tak to nic więcej. No i duużo później zaczęłam odczuwać ogromny apetyt. Będzie dobrze, chociaż wiem, że ciężko jest się uspokoić :)
 
Do góry