reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Kotuska trzymamy kciukasy!:-D

Gizas ja byłam na wakacjach na Fuertewentura samolotem, odpoczęłam, wybaczyłam sie, najwazniejsze było, ze po I skończonym trymestrze, po prenatalnych, jak juz wiadomo ze wszystko ok. Ja nie polecam drogi autem, w pracy duzo jeździłam, zle zanosilam nawet kilkugodzinną podróż. Ale samolocik jest ok. Oczywiscie zapytaj lekarza.

A my zaliczylismy pierwszy dzien i noc z kolką wczoraj, dzisiaj wszyscy odpoczywają, a mały śpi. To straszne jak dziecko tak placże i nie wiadomo co zrobić, żeby pomogło.
 
Gizas pudlo z imieniem ;) Radze sobie roznie, widze, ze nie na tym co trzeba wczesniej sie skupilam (meble, dekoracje itp) a brakuje mi podstawowej wiedzy np co do pielegnacji czy technicznych umiejetnosci. Nawet zmiana pieluchy sprawia mi czasami klopot ;) Rane czuje jak sie przeforsuje a mam caly czas opatrunek, jutro polozna przyjdzie do domu sciagnac mi szwy, boje sie, ze wowczas rana bedzie krwawic. Ja z wakacjami nie ryzykowalam ale ja z tych panikujacych i dmuchajacych na zimno wiec to indywidualna sprawa.

Kotuska mega kciuki :)

Joasia mojemu Juniorowi w szpitalu najpierw podawali po 20 ml, pozniej po 40 i 60 bo straszny glodomor z niego. Teraz zjada jednorazowo 60-80, wiem, ze to duzo ale polozna mowila, ze jezeli nie ulewa tzn, ze tyle potrzebuje, kazde dziecko jest inne i inne ilosci potrzebuje. Przy mm tez jest chyba inaczej niz przy naturalnym sciaganym. Nam mm starcza na 3 godziny, czasami dluzej. A dlaczego podajesz sciagniety pokarm? Ja tez sciagam ale podaje tylko raz dziennie bo mam malo pokarmu i musze zbierac caly dzien na jedno karmienie.

Moj pies zrobil dzisiaj badanie sluchu Juniorowi, pierwszy raz zaszczekal i obudzil Juniora wiec nie ma bata - slyszy :)
 
Kotuska bedzie dobrze ZOP jest boski!!!! Ale dziwne ze dali ci juz jak masz tak małe rozwarcie ale najwazniejsze ze działa :) 3mam Kciuki zeby szybko poszło !!!!!!

Kasik spokojnie wszystko bedzie dobrze wszystko instynktownie bedziesz robiła :) ja tyle o ile ze szkoły rodzenia wiem bo nie miałam siły na czytanie co dokładnie przy maluszku i jak :) troszke podczytqlam z jakiegoś Mini poradnika w gazecie

Infinity ale malutka słodko sie uśmiecha :)
 
Kotuska trzymam kciuki. Żeby rozwarcie postepowalo.
Joasia każde dziecko inaczej. Moj np. Bardzo dużo jadł od początku. Ile je mm to nie wiem bo w ciągu dnia ciągnie cyca a na wieczór wypija tak okolo 70 butli. Tak było od początku. Kawy parzonej ja nie piję ale na rozpuszczalna z dużą ilością mleka mozesz chyba sobie pozwolić. Asia A czego nie dajesz mu prosto z piersi? Jak się naje to pusci cycka i juz.
 
reklama
Kotuska , powodzenia !!

Kasik z kazdym dniem bedzie coraz lepiej, moj sie tez boi jak ma zmienic pieluszke, wykapa itp.. no ale musi sie tego nauczyc...
 
Do góry