reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Bziumelka, niby jak karmi się piersią to wszystko szybciej się oczyszcza tyle że jakoś stopniowo to powinno być a nie tak nagle. U mnie jeszcze w piątek był taki wielki skrzep więc prawie siwych włosów dostałam jak to zobaczyłam. Telefon do położnej od razu był bo prawie zemdlalam ze stresu... ;) mąż to wystraszył się że coś się ze mną dzieje bo wróciłam blada i z trzęsacymi rękami z łazienki.
 
reklama
Ale naskrobalyscie przez caly dzien, juz nie pamietam co komu mialam napisac ;)

Montana brzuszek masz rzeczywiscie malutki jak na ten etap ciazy, bedziesz miala malo do zrzucenia.

Anulla28 ja zaczynam szkole rodzenia dopiero za tydzien bo za pozno sie zapisalam i nie bylo wczesniej miejsc. To bedzie 32 tc i nie wiadomo czy zdaze skonczyc bo zajecia tylko dwa razy w tygodniu. Brzuszek juz masz ladny, w koncu sie doczekalas chudzinko ;) Ja kupilam do kapieli Oilatum, w aptece gemini jest fajna promocja na duze opakowanie. Podobno jest super.

Anula86 ja tez szukalam tapety ale nie takiej typowo dziecinnej, duzy wybor jest na pieknetapety.pl

Magda wlasnie sie zastanawialam skad wiedzialas, ze zatrzymalo sie oczyszczanie ale juz odpisalas. Dobrze, ze jestes czujna.

Bziumelka a jak wyglada oczyszczanie po cc? Potrzebowalas podkladow poporodowych, majtek jednorazowych itp.?

Medalikara moze juz tuli swoje szczescie do piersi? Kciukasy za szybki i bezproblemowy porod :)
 
Ostatnia edycja:
Kasik oczyszczanie po cc nie rozni sie niczym od ocztszczanua po sn. Na poczatky leci duzo i wszystko jest potrzebne podklady duze podpaski itd
 
Kasik, to ja zacznę w 33tc. Jeszcze później. Zastanawiam się czy w ogóle ukończę szkolenie. A położna która prowadzi nie chciała mnie zapisać wcześniej. Dziwne, bo na swojej stronie mają, że można ćwiczyć od 27tc. No ale chyba się zapiszę i zobaczymy jak to będzie, a jeśli okaże się że za darmo, to nie będę żałować jeśli nie skończę szkoły. obym umiała urodzić dziecko jeśli przyjdzie mi rodzić sn :sorry:
 
Lilka dzieki za info.

Anulla wszystko zalezy od tego jak czesto sa zajecia. Ja bede chodzila tylko na wyklady, sa 2 razy w tygodniu a chyba 16 spotkan wiec nie zdaze wszystkiego przerobic. U nas koszt chyba tylko okolo 120 zl wiec nawet jak polowe zalicze to nie bedzie zal.
 
kasik ja dziś szukałam tapet dla małej ale bardzo szybko wyleczyłam się z dziecinnej: po pierwsze dla dziewczynek różowe w księżniczki, kotki itp. a dla chłopców niebieskie w samochody, misie, zajączki itp. więc stwierdziłam że jakąś uniwersalną- tak żeby pasowała do reszty ścian bo chcę tylko jedną ściane w tapete a reszta farba,
anulla ja do szkoły rodzenia zapisałam się dwa tyg temu i pierwsze spotkanie będę miała za 2 tyg. to będzie jakoś 27tc, z tym że ja całkowicie mam bezpłatne i nawet nie wiedziałam że są płatne
 
Kasik no u mnie są codziennie zajęcia. Tydzień wykłady po 2 godz a kolejny tydzień ćwiczenia po 2 godz. Czyli codziennie od poniedziałku o piątku po 2 godz. Nawet nie wiem czy będzie mi się chciało codziennie dojeżdżać. I koszt póki co 150zł. W drugiej szkole jak dzwoniłam to za 6 spotkań - 360zł.

To ja mam większe szanse, że ukończę szkołę, bo w 34tc powinnam ją skończyć jeśli nic nie stanie na przeszkodzie. A u Ciebie rzeczywiście prawie do końca ciąży będziesz chodzić. Raczej nie zaliczysz wszystkiego, ale myślę że chociaż połowa będzie bardzo potrzebna i przyda się:)

Anula86, a ja mam nadzieję, że załapię się na bezpłatne, bo nawet nie wiedziałam że takie są :-)
 
Ostatnia edycja:
Na ta część praktyczna to sie chodzi w normalnych ciuchach czy trzeba w jakimś dresie byc ? Jak one wyglądają ?
 
reklama
Oglądałam przed chwilą na allegro koszule do szpitala, boziu jakie one wszystkie brzydkie... :szok: Zastanawiam się jak to jest po porodzie, czy łatwo się brudzą i po wyjściu ze szpitala są do wyrzutki? Chodzi mi o to czy mogą pobrudzić się krwią. Na poród dostaje się jakieś szpitalowe ciuchy czy swoje trzeba mieć? Te majtki jednorazowe to w Pl też takie workowate siatkowe macie?
 
Do góry