reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

ja kupiłam 1 koszulę z takim dekoltem jak te co wklejam. To delolt kopertowy? :sorry: Bo były też z takim prostym też na guziki i drugą chyba właśnie taką kupię.
 

Załączniki

  • koszule do karmienia.jpg
    koszule do karmienia.jpg
    19,7 KB · Wyświetleń: 41
reklama
Ja do szpitala mialam 3 kosxule wlasne. Wszystkie sie przydaly a do cc mialam szpitalna. U mnie w szpitalu tez nie jest wskazana bielizna bo trzeba wietrzyc. Mialam majtki poporodowe ale zalozylam dopiero jak wychodzilam do domu.
 
To muszę kupić jakąś koszulę do porodu, do karmienia mam dwie. Tak niecierpię koszul. Nie mam jeszcze majtek poporodowych i stanika do karmienia. Z tym też mam problem bo one mają najczęściej miękkie miseczki a mi strasznie niewygodnie w miękkich. Do tego piersi sporo mi urosły i pewnie jeszcze urosną. Podkłady jakieś mam, tylko muszę policzyć ile.
Kupiłam dzisiaj płyn do prania Lovela do białego. 1,5 l za 15.99, a w auchan jest w promocji. Niestety do kolorów wykupili :-[
 
reklama
Do góry