reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Bziumelka, to ładnie waga spadła ;)

Ja byłam u gina przed chwilą bo zatrzymały mi się odchody poporodowe. Boziu jak kazał mi na fotel wejść to zawału prawie dostałam ale mój dr jest delikatny i nic nie bolało. Wszystko ładnie i nie mam się przejmować. Na USG widać że jeszcze coś jest w macicy do oczyszczenia i mam brać nospe. Panikować w razie temperatury powyżej 38 i bólu brzucha. Strasznie się stresowalam ale nie dość że położna bez kolejki mnie zaprosiła do gabinetu to jeszcze dr mnie uspokoił ;) i zaświadczenie do becikowego od razu dostałam :)
 
reklama
Joasia, my w mama i ja tarnowskie góry z olx wózek zamawialismy ;)
Ceny mają konkurencyjne aż się zastanawiałam czy to nie jakieś naciaganie ale wszystko jak należy ... rachunek, gwarancja itd
 
smerfeta, ja chyba część zajęć opuszczę, bo nie wiem czy dam radę ćwiczyć codziennie w 34tc. Zależy jeszcze jakie to ćwiczenia będą. A pieszo nie pójdę, bo to kawał drogi, więc muszę sobie jakoś poradzić autem :)

liskka, ja nareszcie podjęłam decyzję i też nie będę używać kołderki. Tylko kocyk które już zakupiłam albo rożek. Ewentualnie otulaczek, ale go kupię po porodzie jak będzie taka potrzeba, bo to na miejscu dostanę w takiej samej cenie jak w internecie.

Magda to dobrze, że wszystko ok. Szkoda, że organizm tak długo się oczyszcza po porodzie. :confused2:
 
Brzuszki super.
Medalikara moc z tobą.
Potem może zrobię swojemu i wkleje

Literki które zamówiłam są przecudne. Z czystym sumieniem polecam. Nie będę ich przyklejać do ściany tylko na łóżeczku.


Dziewczyny te bliższe porodu czy lekarz zlecal wam posiew na gbs bo to podobno bardzo ważne a nie każdy lekarz zleca.
Ja mam wizyte w poniedziałek i ciekawa jestem czy mi zleci a jak nie to się będę upominac.
 

Załączniki

  • 1423500564326.jpg
    1423500564326.jpg
    15,1 KB · Wyświetleń: 43
Ja szkole rodzenia będę robić weekendowo w dwie soboty. Kilka koleżanek tak robiło i fajnie się sprawdziło. Coś się dowiemy a resztę będziemy robić intuicyjnie :)
 
Milena, gbs lekarz powinien zlecić i jest to badanie finansowe przez NFZ o czym dowiedziałam się po tym jak ja za nie zapłaciłam... Jeśli dr nie zleci sam to upominaj się ;)
 
Milena, ja byłam u lekarza w 31 tyg i pobrał mi wymaz na tego paciorkowca. Mojej znajomej lekarz zaniedbał sprawę a sie okazało ze akurat go miała i jej synkowi musieli od razu antybiotyk podac i była dłuzej w szpitalu. Tak wiec przypomnij sie lakarzowi.
 
reklama
Do góry