reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Agawaa pochwal sie swoim brzusiem :-). To fakt lutówkom szybko porody idą.

anula86@
brzusio ładniuttki i faktycznie spory :tak:, u mnie na szczęscie poszło wsio w brzuszek, no może troszkę tez w pupę :sorry:, ale najważniejsze że nie mam ani 1 roztępa, a bałam sie że bede mieć tendencję bo moja mama ma ich po porodzie bardzo duzo. Ale smarowanie kremami dało radę.

Anulla28 wow ale juz ładniutki brzuszek, jeszcze na ostatnich fotkach co dałaś na FB nie bylo prawie nic widać :). Co do płynów ja kupiłam ten z rosmanowy z Babydream, pachnie takim dzidziusiem :sorry:. A do szkoły rodzenia chodziłam od 25tc, mialam 7 spotkań raz w tyg.

Lisska kochana ja sama nie mogę w to uwierzyć, że juz niedługo się rozpakuję, no szok, zleciała ta ciąża niesamowicie szybko ;-).

Aisa chyba naszym dzieciaczkom nie sprzyja aura za oknem i wolą sobie spać :happy:. Choć dziś na szczęście moja bryka co chwila, ale wczoraj myślalam ze osiwieje przez nią.
 
reklama
montana, zaczynam rozumieć co to znaczy problem z ubieraniem :-D a co będzie później :) Właśnie zastanawiam się nad inną szkołą rodzenia, tam zajęcia są przed południem i raz w tygodniu. i mogłabym zacząć po koniec lutego. No i dużo bliżej. A w szpitalu od 18 do 20. Sama nie wiem co zrobić. Chyba będzie zależało od kosztu. A jak ten sam, to będzie problem :confused2:
 
Anulla później z ubieraniem to będzie tylko gorzej, w ogóle ruchy tak zwolnią, ja niekiedy czuje sie jak słonica, mąż na zakupach zawsze przoduje, zas ja wiecznie w tyle :-D

Heh u mnie zaczęly sie juz telefony czy juz urodzilam, pewnie tak szybko bo kazdy myslał ze urodze przed terminem. Miałam taki plan że jak u mnie się zacznie to nie bedziemy z M do nikogo dzwonić, poprostu niespodziankę chcialabym zrobić wszystkim, zwłaszcza rodzicom. No ale widzę ze sie nie uda, bo wydzwaniają do mnie 2x dziennie z pytaniem jak sie czuje hihi.
 
montana, no niestety im bliżej terminu, tym więcej telefonów. Chyba każdą z nas to czeka i nie da rady zrobić niespodzianki. U mnie jedynie mojej mamie powiem, teściowa dzwoni raz w tygodniu lub raz na 2 tyg, to powiemy jak urodzę. Mam nadzieję, że się uda:)
 
Anula86 ja nie pomogę, bo my wybraliśmy tapetę pod kolor pokoju, nie jest dziecięca bo nie chciałam takiej. No i wybraliśmy ze sklepu, nie przez neta.

dzwoniłam do położnej ze szkoły rodzenia - tak jak myślałam - zajęcia codziennie przez 2 tyg. od 18 - 20.00 Pierwszy tydzień teoria, drugi tydzień ćwiczenia. Ale mogę zacząć od 30.03. A to będzie 33tc. No i dużo mniejszy koszt jak w poprzedniej szkole rodzenia, a być może będzie za darmo. Pod koniec lutego mam zadzwonić zapytać o koszt bo będzie już wiadomo i wtedy się zapiszę. Bo na pewno od kwietnia jest darmowe, ale może załapię się też na nie:)
No i ze względu na pracę męża nie potrafię zdecydować się czy rodzić sn. A chyba mi się zmienia, bo nie bardzo chcę być znowu krojona. Aż do porodu chyba nie podejmę decyzji i mam nadzieję, że samo się wszystko ułoży.
 
medalikara trzymam kciuki!!!

Ale macie fajne brzuszki, po moim nie ma juz sladu... jestem na minusie juz 1,5kg niz to co bylo przed ciaza. Sonia wyciaga ze mnie wszystko :-):-) Ja przytylam ok.10/11kg a w obwodzie mialam 104cm a córcia urodziła sie 60cm.


Ja do kapieli używam emolium do kapieli polecali mi to i w szpitalu i lekarz pediatra.
 
Aisa chcę już kupić pościel ale pewnie nie będę używała kołderki tak od razu

Montana malutki masz brzuszek jak na ten tydz :)

Anulla u mnie szkoła rodzenia jest od 21 tc, dwa razy w tyg ale na ćwiczenia już prawie nie chodzę bo mi coraz ciężej a potem muszę 2 dni odpoczywać :)

Dziś musiałam kawał iść na szkole rodzenia. Mam nadzieję że oprócz zmęczenia nic nie będzie. Mąż pojechał autem do lekarza a siostra spuchla bo coś ja uczulilo a miała mnie podwiezdz, eh taki pech
 
Ja właśnie czekam na info odnośnie szkoły rodzenia. Pokrywa nam ubezpieczenie :) Ma trwać miesiac, 2x w tygodniu po 2godz.

Też nie będę używać kołderki w łóżeczku na początku, w końcu mamy kołyskę :) Ale chcę mieć już wybrane i kupione, bo potem nie wiem czy będę miała na to czas ani ochotę. W ciągu dnia będę go kładła nawet na tą pościel i przykrywała kocykiem .
 
reklama
Do góry