reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Magda jak patrze na zdjecie Smerfety i moje odbicie w lustrze to wydaje mi sie, ze mamy takie same. Ide jeszcze raz zmierzyc w cm.
Edit: na wysokosci pepka (to czesciowo z biodrami) 107 cm czyli tyle samo co Smerfeta, a 100 cm w miejscu gdzie kiedys byla talia ;)

Magda zazdroszcze, ze tak szyko pozbylas sie brzuszka, mi pewnie zostanie na dluzszy czas. Juz od kilku lat mialam tendencje do tycia, kiedys bylam taka szczupla jak Ty ale tak mniej wiecej po 35 roku zycia juz musialam kontrolowac wage.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kasik z tych pościelach znalazłaś komentarze o złej jakości? MAMO-TATO 3cz POŚCIEL DLA DZIECI 90x120 Z HAFT (5010300104) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Jeszcze o jakości nie czytałam bo ciągle gdzieś biegamy i wszystko robię na raty... :zawstydzona/y: Właśnie chce coś takiego, w kolorze beż


Edit:
Kasik ja mierzyłam w miejscu gdzie kiedyś miałam pępek ;-)
Magda też się zastanawiam gdzie te dzieciaczki się mieszczą. Ale gdy czuje ciągle zgagę to chyba się domyślam ;-)


ehh muszę leczyć męża... na środę miał planowaną operację kolana a od wczoraj ma lekką gorączkę... oby ten termin operacji z mega trudem wywalczony nie przepadł nam :(
 
Ostatnia edycja:
smerfeta, kotuska, ładne duże brzuszki :)

kasik36, to jest sama pościel (poszewka na kołdrę 90x120 i 40x60 poduszka). Kołdrę bedę kupować osobno.

ed. a jak tam przyzać się, macie rozstępy? :)
 
Smerfeta w aukcjach tej firmy czytalam, ze jakosc kiepska. Ale szczerze mowiac za ta cene mozna spodziewac sie zwyklej bawelny bo czego innego. Czytalam, ze sztywny material, zle cos uszyte, krzywe itp. Ale to bylo tylko kilka negatywnych komentarzy na kilka tysiecy i z ubieglych lat wiec mozna sprobowac. Ja sie zastanawialam czy nie zamowic u nich najtanszej rzeczy np rozka i sprawdzic kolor i jakosc. Zdrowka dla M.

Liskka jak na razie nie widze rozstepow ale skora jest taka dziwna, ze nawet szew w luznych leginsach sie odznacza a po ostatnich przygodach ze swedzeniem skory byla tak podrapana, ze trudno bylo stwierdzic czy to rozstep czy slad po drapaniu. Od 2 dni (odpukac) swedzenie odpuscilo, dzisiaj przyszla do mnie mama po masc bo ja teraz swedza cale rece od dloni az po pachy. Tak sie zastanawiam czy to moze jakis trefny proszek kupilysmy czy co. Zawsze uzywamy Vizira i nigdy nic sie nie dzialo.
 
Ostatnia edycja:
Aż poszłam się zmierzyć i na wysokości pępka mam 100 cm :-) a 2 tyg temu było 95 cm

Lisska nie mam rozstępów i mam nadzieję, że nie będę miała. Moja mama w obu ciążach nie miała ani jednego.
 
Kasik dzięki za ostrzeżenie! na forum gazeta znalazłam sporo negatywnych komentarzy, właśnie o tym że pościel sztywna, ciężka do prasowania, mechaci się. Najnowsze komentarze z paźdź 2013 r.. Chyba nie będę ryzykować :sorry2: Co do Vizira u mnie w rodzinie jest zabroniony bo siostra też reaguje na niego wysypką

Edit:
a na allegro w najnowszych komentarzach chwalą jakość :confused:

Liskka chyba nie mam rozstępów... piszę chyba bo pod brzuchem nie widzę :-p Codziennie smaruje balsamem na rozstępy i mam nadzieję, że żaden nie pojawi się
 
Ostatnia edycja:
Anula na kompie dodawanie zdjec jest proste. Klikasz w ikonke obrazka "insert image", wybierz plik z komputera, wgraj plik i zapisz.

Smerfeta jak znajdziesz cos innego godnego uwagi daj znac bo tez jestem na etapie poscieli. Skoro teraz chwala jakosc to moze sie poprawila i wez tu badz madry. My vizira uzywamy juz ladnych kilka lat i zawsze bylo ok ale uczulic mozna sie w kazdej chwili.

Mi sie bardzo podoba ta posciel, widzialam ja na zywo w Mama i ja, wyglada super Pościel EKO ABC - bawełna, len i włókno TENCEL 4-el. / EKO ABC 010 EK z haftem - bawełna, len, Tencel / Gluck Baby Pościel / KOLEKCJE POŚCIELI / Pościel dla dzieci - GLÜCK - OFICJALNY sklep internetowy polskiego producenta pościeli, ubranek i mebli dl
 
Ostatnia edycja:
Kotuska , smerfetka macie super brzuszki....:tak: ja tez musze wstawic swoj..

Kasik mam nadzieje ze nie rozbiera mnie jakas choroba... ;-)

Liskka fajna pościel
yes2.gif.pagespeed.ce.odCVgD4k4B.gif


Kotuska fotka sliczna...;-)

A skurcze dalej sie utrzymuja...
unhappy.gif.pagespeed.ce.n1XZpFA-3P.gif
najgorzej w prawej nodze jest...ech..
 
reklama
Ja też nie mam i mam nadzieję że tak zostanie :p

Ja zawsze patrzę na skład wszystkiego co jest do spania albo bielizna. Wydaje mi się że można na innych rzeczach .

ed. kasik36, bardzo fajna, pasować będzie do mebelków Twoich. A to włókno Tencel jest super, ja kupiłam przescieradło do kołyski z tego włókna właśnie :)

Olusia, skurcze w nodze to mogą oznaczać niedobór potasu, miałam w łydce takie i lekarka zaleciła jedzenie bananów :) no ale nie wiem czy Ty masz te same
 
Ostatnia edycja:
Do góry