reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Genna dużo zdrówka dla Was, abyście mogli szybciutko wyjść ze szpitala. Dobrze że masz osobny pokój, przynajmniej inne pacjentki nie męczą Cię. Franuś widać że kruszynka, ale jest prześliczny :happy2:

Liskka masz maluśki brzuszek. Jeśli chodzi o tarczycę, to jeśli w UK oznacza się tak samo jak u nas, to u Ciebie wychodzi lekka niedoczynność tarczycy. W takim przypadku branie euthyroxu działa raczej odchudzająco i dodaje energii na co dzień. Gorzej jak już wejdzie się w nadczynność tarczycy, to wtedy tak jak pisała Aisa występuje kołatanie serca. U mnie już przy TSH 0,5 lata serducho, natomiast moja koleżanka miała jeszcze niższe i czuła się świetnie

Aisa a Twój brzuszek rośnie tak samo jak mój, z tym że mój jest już większy :happy2:

Kasik
mi niedawno brzuch wystrzelił i zmienił kształt, aż ostatnio koleżanka zrobiła taaaakie oczy widząc mnie po 2 tyg przerwy :-D na wys pępka mam 107 cm!!!! normalnie piłkę lekarską noszę przed sobą ;-)

Magda to fajnie Twój M postąpił ze świętowaniem pępkowego, bardzo mi się podoba jego postawa :tak:
 
reklama
Jak temat brzuszków to i ja mojego kluska pokaze :-) a i jeszcze buzke mojego Kluska dołączam.
 

Załączniki

  • 20150204_204555.jpg
    20150204_204555.jpg
    10,8 KB · Wyświetleń: 58
  • 10951471_832405340140430_1312040376_n.jpg
    10951471_832405340140430_1312040376_n.jpg
    16,1 KB · Wyświetleń: 49
Ostatnia edycja:
aisa79, masz pokaźny brzuszek :) Jeszcze dwa tygodnie i dwa dni i dowiem się ile waży moje dziecię.

smerfeta, aisa79 dzięki za info. Ja nigdy nie brałam wcześniej nic na tarczyce, w ogóle się nie orientuje w temacie. Biorę teraz Eutorix (to chyba to samo co w pl) dawka 25.
 
Ostatnia edycja:
genna Franuś śliczny jest- taka mała kruszynka słodziak :tak:
kasik, aisa, lisska, kotuska, zgrabniutkie macie brzuszki, a powiedzcie jak się dołącza zdjęcia ? pochwale się i swoim, podobno duży mam jak na ten tydzień a mi sie wydaje że taki normalny, ale wy się wypowiedzcie ;-)
 
Kotuśka widzę, że Twoje dziecię to taki sam wstydzioch jak moje. Też zakrywa się rączkami :-). Jaką ma minkę śliczną. Brzuszek super.

Lisska to te same leki. Dawka malutka. Kiedy kontrolę masz?
 
Kotuska moj brzucholek w lustrze wyglada identycznie jak Twoj, tylko na zdjeciu jakis mniejszy wyszedl.

Anulla a piszesz na aplikacji czy normalnie na kompie?

Olusia mnie bardzo bolalo pod prawym zebrem od kaszlu, normalnie jak bym zakwasy miala. Jak kaszlnelam lub kichnelam bol byl okropny, malo sie nie posikalam ;) a zmiana pozycji podczas snu lub wstanie z lozka to byl koszmar. Przeszlo po 3 dniach a pozniej wrocilo jak kaszel powrocil.
 
Ostatnia edycja:
no to i ja wklejam swoją sesję łazienkową ;-)
33tc.jpg

Liskka fajna pościel :tak: ja też już wybrałam. Spokojną pościel w beżu :)
Kotuska widzę, że synuś słodko sobie śpi na fotce :tak: eh, te dzieciaczki są rozbrajające :)
 

Załączniki

  • 33tc.jpg
    33tc.jpg
    10,9 KB · Wyświetleń: 67
Smerfeta rzeczywiscie Twoj brzusio wystrzelil ale Ty taka chudzinka bylas, ze w koncu musialo gdzies wyjsc ;) Jaka posciel w koncu wybralas? Podobaja mi sie te z allegro, na zdjeciach wyglada super ale poczytalam komentarze i boje sie, ze jakosc bedzie kiepska.

Liskka a Twoja posciel to taka w calosci, nie z osobnymi poszewkami? Mi sie bardzo podobaja z mamas&papas ale wlasnie pierze sie je w calosci i to do mnie nie przemawia.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny śliczne brzuszki ;)
Kasik chyba Smerfeta ma większy brzuszek od ciebie ;) przynajmniej wg zdjęcia :)
Aż mi brakuje mojego brzuszka tylko faldka została ;) a dziwię się patrząc na Zosie jak ona się tam mieściła...
 
Do góry