reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Genna zdrówka dla Frania

Kasik pierwsze co pomyślałam patrząc na zdjęcie to gdzie te kg? Brzusio bardzo zgrabny :-)
 
reklama
Liskka chetnie poslucham Waszej dluzszej historii J :)

Dla niedowiarkow zdjecie w leginsach
 

Załączniki

  • 1423418683612.jpg
    1423418683612.jpg
    19,9 KB · Wyświetleń: 61
No brzuszek faktycznie większy, ale tych kg to nie widać :-D
Mój brzuch podobny jest wielkościowo do Twojego :-)
 
Liskka chudzinka z Ciebie, brzusio sliczny :)

Wiecie co, az sie zmierzylam w pasie bo na zdjeciach rzeczywiscie jakis maly moj brzuch wyglada i mam 100 cm a mialam juz chyba 105. Moze to efekt odstawienia encortonu?

Aisa brzuszek podobny do mojego ale moj chyba juz dluzszy czas tak wyglada.
 
Ostatnia edycja:
Ja od kilku dni biorę tez cos na tarczyce, mała dawka ale czy to znaczy ze po tych lekach sie puchnie, tyje czy jak ? :-)
 
kasik brzusio sliczny :tak:

liskka jaki zgrabniutki masz brzusio ;-)

Aisa super i jaki juz duzy brzusio:tak:


p.s a co to moze byc boli mnie klatka i plecy jak kaszle... moze miec to zwiazek z tymi moim skurczami dzisiaj?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lisska ja biorę euthyrox na tarczycę i nic po nim mi nie dolega. Lepiej się czułam kiedy tarczyca została wyregulowana. Jednak jeśli miałam niewłaściwą dawkę i tsh spadało za bardzo, to zdarzały się zawroty głowy lub kołatanie serca. Tylko ja już od roku biorę leki na tarczycę, a w ciąży to już w ogóle co miesiąc mam inną dawkę.
Lisska Ty jesteś chudzinka, to i brzuszek masz malutki, ale zgrabny bardzo :-)
 
Do góry