reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ewelina doczekalas się :-D I my z resztą też bo już każda myślała kiedy Filipek się pokaże :-) Gratuluję :-D :-D potem na kompie podejrze fotkę

Genna to i Frania się dziś doczekamy :-D zaciskam kciuki!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Ewelina.br, gratulacje mamusiu ! :) Witamy Filipa po drugiej stronie ! Teraz czekamy spokojnie na walentynkową Helenke :)

LUTY

1. Medalikara (14 luty) córka Helenka
2. Genna (20 luty), syn Franuś
3. montana8 (26 luty) córka Zosia

MARZEC


4. Agaawa
(3 marzec) syn Piotruś
5. Finesse (29 marzec) córka
____________

KWIECIEŃ
6. Smerfeta (1 kwiecien) córka Alunia
7. Milena87 (1 kwiecień) synek Nikodem
8. Kotuska83 (9 kwiecien) syn
9. Jazzabell (10 kwiecien) bliźniaki
10. Kasik36 (10 kwiecien) syn
11. joasia2906 (10 kwiecień)synek Wojtuś
12. Olusia7982 (15 kwiecien) bliźniaki: córka + syn
13. Hania39 (30 kwietnia) córka Lena
____________

MAJ
14. Liskka (13 maj) synek
15. Anulla28 (18 maj) córka Wiktoria Amelia
16. Aisa79 (25 maj) syn Marcel Marek
17. anula86@ (29 maj) córka

CZERWIEC

18. Luize ( 14 czerwiec) córka Zuzia i syn Mateusz

LIPIEC

19. lilka-1986 ​ ( 31 lipiec/1 sierpień)
 
Oo jak lista się skraca :-) mam nadzieję że dołącza do nas wkrótce nowe ciezaroweczki z wątku o ivf :) czekam tutaj zwłaszcza na dwie 'świeże' mamusie ;-)

Agaawa a jak Ty się czujesz? Dawno nie pisałaś? Wszystko dobrze?
 
Ostatnia edycja:
Ewelina, prześliczny Twój synek :tak: Gratuluję i cieszcie się sobą. Nareszcie możesz Go przytulić i ucałować ;-)

Genna, trzymamy kciuki, powodzenia. Oby mały Franuś szybko wyskoczył :-)

Medalikara, córeczka ma jeszcze troszkę czasu, ale może już niedługo coś zacznie się dziać i u Was :) Chybaże poczeka na walentynki ;-)
 
Ewelina gratulacje, słodki Filipek i czekamy na relacje jak było:)

Genna i bardzo dobrze ze taka decyzja...ciaza donoszona, masz problemy z cisnieniem nie ma na co czekac niech wyciągają małego:) trzymam kciuki! i daj znac oczywiscie po:)
 
Ewelina gratuluje ;-) a maluszek sliczny ;-)

Genna a czemu cewnik zakladaja? Tzn wiem ze pozniek to robia ale nie tak szybko.. no ale trzymam kciuki!! ;-)
 
Łoooo matko cóż ja czytam :-) Ewelina ogromne gratulacje dla Was, Filipek jest uroczy. Jak rodzilas sn czy CC??

Genna kochana czyli jednak wybijasz się z kolejki :szok:, kochana kciuki za szybkie rozwiązanie. Trzymam kciuki
 
reklama
Witajcie dziewczyny :)
Dawno się do Was nie odzywałam... miałam dużo spraw na głowie no i chyba nie miałam weny do pisania :( ale regularnie podczytywałam :)
Mam nadzieję że niektóre z Was mnie jeszcze pamiętają.
Cieszą mnie niezmiernie kolejne rozpakowane ciężarówki, Ewelina serdeczne gratulacje (faktycznie co do wagi lekarz "trochę" się pomylił, ale synuś duży i zdrowy i uroczy :*
Cieszy mnie również lista kolejkowa do rozpakowania i zmniejszający się mój nr :)

U mnie (przynajmniej jeżeli chodzi o ciąże) wszystko OK, bąbelki rozwijają się znakomicie, w poniedziałek miałam 30tc i waga dzieciaczków z usg to 1580 i 1560. Aaaaa chyba nie wspomniałam nigdzie wcześniej że będę miała chłopczyka i dziewczynkę :)
Szyjka trzyma, ma 4,1 cm, oba dzieciaczki ułożone główkowo i jak mówi lekarz duża szansa na poród naturalny (mam wielki dylemat z jednej strony bardzo nie chcę cesarki ale z drugiej naturalnego trochę się obawiam, bynajmniej nie zw względu na ból ale na dzieciaczki).
Moje szykowanie na razie w lesie, mam komplet jeżeli chodzi o ubranka poza tym na razie nic :( Ale ponieważ nie zamierzam rodzić wcześniej!!! :) torbę będę pakować może za jakieś 2 tyg. Pewnie do końca lutego kupie również łóżeczko, wózek, foteliki
mam nadzieję teraz udzielać się częściej :)
 
Do góry