reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Genna, kurczę ale cię chcą męczyć. Może do swojego lekarza uderz żeby jakoś wpłynął na to co chcą ci robić. Najlepsze by było żeby cc ci zrobili jak ciśnienie skacze...
 
reklama
Ewelina gratulacje dla szczęśliwych Rodziców! Synuś piekny. Opisz nam porod, bo mnie zaintrygowałas tym stwierdzeniem, ze sie działo!

Genna ale Cie wymeczą. Ja tez bym sie obawiała wyjść ze szpitala, zdrowie Franusia i Twoje najwazniejsze. &&&&&&&&&&&&&

Smerfeta dzieki za pamięć. U mnie było gorzej przez weekend. Przez kilka dni i nocy spac nie mogłam w ogóle . Taki bol miałam w kręgosłupie i w biodrach, ze chciałam oszaleć. W dzien chodziłam cały czas, bo nawet usiąść nie mogłam. Ale chyba rozchodzilam troche ten bol, bo jest lepiej.

Acha! I wybrałam i zamówiłam posciel minky niebieskie i kotwice niebieskie na białym tle - kołderka, podusia i ochraniaczyk. Bedzie ślicznie:)) szkoda tylko, ze lozeczko wstawimy dopiero na koniec lutego.
 
Genna to jest az przykre jak Cie traktują, powinni chociaż przez to że to ciaza po ivf podejsc troszke inaczej, juz wiele przeszlas. I bez zastanawienia zrobić Ci CC skoro jest zagrozene, no normalnie ta nasza służba niekiedy mnie zadziwia :crazy:


Ja dziś bylam na spotkaniu z połóżną która bede miec przy porodzie. Dusza nie człowiek :), pokazala nam porodówkę, miło zaskoczona jestem, oddzial położniczy i pokój przedporodowy, pogadalysmy z godzinę. Wszstko opowiedziala jak wygląda, mowi ze brzuch mam wysoko, wiec jeszcze porodu nie widać u mnie ;-). Heh jak jej powiedzialam ze 2 tyg temu u dr wyszlo rozwarcie na 1 cm i skrocona szyjka to zaśmiala sie i powiedziala ze super bo to juz jakiś krok do przodu przy porodzie i ze niby poród mogę mieć przez to ciutkę łatwiejszy, hmm no ciekawe. Kazala dzwonic w kazdym momencie jak sie zacznie coś dziać, albo bedzie mnie cos nie pokoić. Wiec czuje sie psychicznie bezpieczniejsza wiedząc ze mam taką swoją położną. Mysle ze warto tym bardziej ze koszt takiej u nas w szpitalu to 300 zl, a powiedziala ze nasza znajomosc nie zakonczy sie na porodzie, mowi ze przyjdzie do domu ściągnąć mi szwy i mogę w razie wątpliwośći dzwonić do niej zawsze ;-). Juz sie nie mogę doczekać porodu , z jednej strony ogarnia troche strach a z drugiej juz bym chciala :-)
 
w poniedziałek trafiłam na patologie bo młody sie slabo ruszał od niedzieli . i zdecydowali ze we wtorek indukcja i o 14 dostalam oxytocyne bo mialam 2 cm i poszło mega skurcze i prawie urodzil sie w lazience na patologi bo czekalam na sale porodową zwlekali zwlekali az do 19 znalazla sie sala ale mialam juz parte i maly wychodzil a do tego tetno mu spadlo i wtedy to na gwalt na porodowke mnie na wozek i biegli ze mna . i krzyczeli prosze nie przec prosze , nie przec jak dotarlam na lozko porodowe to trzy skurcze i na maxa zeby szybko wyszedl .
 
Wow Ewelina akcja jak w filmie hehe, ale najważniejesze ze juz rodzinka jest w komplecie. A bóle takie straszne? Karmisz piersią? Gratuluję raz jeszcze :D
 
Coś mnie dziś gardło boli i najgorsze ze nie wiem czym sie kurować, bo na tabletkach *spam* grip pisze nie stosowac na 2 tyg przed porodem, a ja nie wiem kiedy Zosia zechce przyjsc. Chyba pozostaje mi miód, cytryna i czosnek ;/.
 
reklama
ewelina no to sie strachu najadłas?? ja tego nie rozumiem jak mogli dac Ci kroplówke i zwlekac z przeniesieniem na porodówke!!! sami chyba szukali guza, dobrze ze wszystko sie skończyło dobrze ale jak małemu zaczeło tetno spadac to pewnie tez wesoło nie było....wlasnie dlatego ja chce uniknac sn i wole cc. Super ze Ci poszło tak szybko i wszystko jest dobrze!
 
Do góry