reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Anulla bedzie coraz smieszniej ;) golenie okolic bikini przed lustrem, dziwne pozy przy zakladaniu butow i skarpetek, problem ze wstaniem z lozka itp. A co do nutelli to chyba ze 3 lata nie jadlam ale na mysl o chalce od razu sobie o niej przypomnialam ;)
 
reklama
Dziewczyny z tym goleniem to jest istna masakra :-D, caly czas mowilam ze moj M bedzie mi pomagal jak bede miec problem, ale jednak uznalam ze to nie dobry pomysl i gole sama, oczywiscie wiecznie sie pozacinam az recznik z krwi :sorry:. Tak to jest jak robi sie to po omacku. Ja pojadlam chalke z marmolada mmm pynio, teraz mam wyrzuty ze takie ilosci potrafie pochlonac :-p. A z nutella tez zescie smaka zrobily, jutro cos czuje ze bedzie gosciem w mojej szafce.
 
Dziewczyny, jestescie okropne !! Tylko mi smaka tą chałeczką robicie !! Az mi slinka pociekła.

A odnosnie tej afery to juz są komentarze pod tym własnie cos w stylu "i macie to swoje in vitro ": ,Moj mąż nie wytrzymał i wysmarował komentarz ze taka sytuacja jest skrajnie rzadka , ze to wina człowieka a nie in vitro jako metody leczenia. Ze kobieta była zle prowadzona bo pewnie prenatalnych jej nie rozbili, i dziwne ze zaden lekarz nie zauwazy na usg licznych wad.I na koniec napisał że Ci co sie ta smieją to pewnie co niektórzy nie swoje dzieci wychowują bo jest większe prawdopodobienstwo ze zona pójdzie w bok niz to ze pomylą sie przy in vitro.
 
Kotuska to bylo do przewidzenia. A z ostatnim zdaniem jak najbardziej sie zgadzam. My sie z M wlasnie smiejemy sie, ze on ma wieksza pewnosc, ze bedzie wychowywal swoje dziecko niz jego koledzy ;)
 
Dziewczyny ale poplynelysxie z tym opisem jedzenia!!!! Biedna Kotuska teraz cierpi o na pewno cukier jej sie teraz podniósł :p od wczoraj miałam totalny brak apetytu ze nic nie jadłam o przez to młody dzisiaj sie nie ruszał aż ktg mi zrobili i jaki sie ze pewnie głodny i mieli racje zamówiłam u mamy naleśniki , zjadłam jednego i juz szalał a po 2 brykal , potem sie porzygalam ale to szczegół hahahaha
U mnie ciśnienie wzrosło i obawiam sie ze bedą chcieli wywołać poród, jutro moj lekar ma zapytać ordynatora co planują bo juz sie poskarzylam ze mnie w jajo robią codziennie :p niech mnie wypuszcza na kilka dni , odpoczne psychicznie i mogę wrócić na poród :) juz położne każą mi rodzic :p chyba mają mnie dosyć :p

Kotuska Bardzo dobrze napisał twoj M , przecież jezeli miało duzo wad to któraś na bank byłaby widoczna na prenatalnych !!!!!

Cos Ewelina sie nie odzywa !!

Montana a ty sie nie szykujesz do porodu? :)
 
Ostatnia edycja:
Nawet nie chce czytać tych wszystkich mądrości o tym, jakie to ivf jest złe. Piszą o tym ci, którzy nie mają nawet podstawowej wiedzy na temat przebiegu całej procedury.

Genna niech Twój dr działa bo przecież tak nie można, trzymają Cię bez żadnego planu działania

Kasik kto będzie opiekować się ojcem? wynajmujecie kogoś? sprawy firmowe pewnie na Ciebie spadły?

Medalikara wykonujesz masaże krocza? Wczoraj miałam ten temat na szkole rodzenia. Muszę gdzieś znaleźć olejek migdałowy do wykonywania masażu :zawstydzona/y:

Też ostatnio mam smaka na nutelle. Ciągle wyjadam ;-)
a z goleniem oooj jak ostatnio się namęczyłam :-D ciekawe jakim cudem wygolę się przed samym porodem :-D
 
Smerfeta chyba w rossmanie widziałam olejek do masażu Hipp'a

Wiecie najbardziej to wypowiedzi terlikowskiego i jego zony mnie denerwują , a wszscu o zdanie go pytają jakby był alfą i omegą, wyznaczającym trendy i jakby dawał
Zgodę na cos wrrrr

ja rozumiem skacze białko i nie mozna go unormowac ale moj dr mówi ze nie jet tak źle, niestety ciśnienie tak jak zawsze miałam książkowe wzrasta , jeszcze tragedii nie ma (chyba) ale za kilka dni juz moze byc.

Ewelina chyba urodziła, bo ktos jej gratulowal na FB :)
Pewnie tuli synusia i nie ma czasu :)
Zatem czekam na oficjalne powiadomienie :)
 
Genna widziałam ten olejek hippa w rossmanie ale z opinii klientek wychodzi mi, że to olejek na rozstępy :happy: Skoro ciśnienie skacze to myślę, że dzień czy 2 i już będzie wiadomo co z Tobą począć :happy:

Wypowiedzi Terlikowskiego omijam szerokim łukiem i zatykam sobie uszy, bo za bardzo denerwuje mnie ten człowiek :wściekła/y: cokolwiek powie, czy napisze to po prostu jak łysy warkoczami o kant kuli
 
Ostatnia edycja:
Smerfeta ojcem nie trzeba sie zbytnio opiekowac, tzn trzeba mu tylko przyniesc gotowe posilki do lozka, nie jest sparalizowany. Mama przejela obowiazki sniadan i kolacji, my obiadu. Co prawda zyli od kilku lat jak pies z kotem ale w tej sytuacji nie ma innego wyjscia. Ojciec lekcewazy sobie zlamana noge i mimo kul staje na gipsie. Na ostatniej kontroli lekarz na niego krzyczal, ze jest przemieszczenie i jak tak dalej pojdzie to bedzie konieczna operacja. Ale ojciec nic sobie z tego nie robi bo mowi, ze go nie boli wiec jest ok. Problemy z mowieniem ma spore ale idzie sie dogadac, chyba, ze sie zdenerwuje, wtedy jest bardzo ciezko. Z firma jest sporo obowiazkow ale dajemy rade :) Wiesz jak to jest - im czlowiek ma wiecej obowiazkow tym jest bardziej zorganizowany.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kasik widać jak w takich sytuacjach ważna jest rodzina, choć wiadomo niektórzy potrafią się wyprzeć rodziców i jeszcze wyciągnąć rękę po emeryturkę czy rentę... ale u mnie też zawsze rodzina stawała na wysokości zadania. Mam nadzieję, że ja też dam radę z obowiązkami, bo M za tydzień idzie na operację kolana a ja ostatnio różnie się czuje, raz lepiej, raz gorzej. Dziś już nie poszłam na ćwiczenia w szkole rodzenia bo brzuch ciągle twardy więc jak tu ćwiczyć
 
Do góry