reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Emilia gratki, Filipek słodki:)

Magda szacun ze dałas rade naturalnie to musisz miec silny próg bolowy:)

to teraza poleci luty:)
 
Magda, Bziumelka gratuluję córeczek na świecie :) Nareszcie możecie je przytulić:)
Magda, szacun że urodziłaś sn, Zosia jest słodziutka:)
Emilia, gratuluję Filipka i witamy Go po tej stronie brzuszka :) Jest śliczny i taki spokojny, więc mamusia narazie może trochę odpocząć:)

Ale super, teraz pora na kolejne rozpakowania :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzięki dziewczyny ;)
Jestem zakochana po uszy :) i ta jej czuprynka to przez nią miałam zgage (hahahaha taki zabobon)
Teraz tylko żeby się przespać bo już ponad 30 godzin bez snu. Teraz zmęczenia nie czuję przy małej wcale. Leżę na sali z dziewczynami które w nocy rodziły ze mną ;) ale im koncert daliśmy położna schodzila z dyżuru urobiona po łokcie :) a lekarz mimo iż pracował do 8 to czekał aż urodze żeby "cud" zobaczyć :) Zszywal mnie już inny lekarz taki młody i śmiał się że wzór kociewski mi wydziargal ;) wtedy już jakoś do śmiechu mi było i sobie żarty z nim robiłam. Teraz leżymy na sali we 3 bo tyle porodów było że miejsc zabrakło a normalnie 2 osobowe są. Położne miłe do rany przyłoż więc ogólnie super choć do domu bym chciała chętnie.
 
Do góry