reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Bziumelka witamy Sonie na swiecie i czekamy na relacje z cc i zdjecia Soni. Duza dziewczynka, ciuszki na 56 sie nie przydadza ;)

Magda gratki kochana, Twoja corcia drobniutka po mamusi :) Rozumiem, ze porod sn? Czekamy na relacje i zdjecia Zosi.

Genna mam jakas tabletke na noc ale dziala tylko 3-4 godz :(

Smerfeta leki mam tylko na wieczor i na noc. Masc mam na wieczor, na troche pomaga, tabletka na noc tez tylko na pare godzin. Ale jak podraznie skore wczesniej to tylko lagodzi :(
 
reklama
Madzia gratulacje !!! Identyczna waga i wzrost jak mojej Hanki :-D jak dojdziesz do siebie to zdaj relacje z porodu i dla ciotek zdjecie Zosienki.

Bziumelka
Super ze malutka juz z Toba .
 
Magda to sie wymeczylas !!! Chyba sn bo po cc to jeszcze byś nie zdążyła napisać :) gratulacje ! Córcia taka zgrabniutka nie za duża nie za mała :)
 
Lisska
Ceny sa rozne tych monitorow nowe od 300 w zwyz. Mi sie wczoraj udalo wylicytowac za 150 zl snuza hello jest duxo lepszy od snuzy go. Teraz mam dwa :-)
 
Witamy maluśką Zosie :-D Gratulacje dla szczęśliwych rodziców. Mam nadzieję Magda że dasz nam znać jak Ci poszło
no to przybyły nam dwie dziewuszki Sonia i Zosia
h105.gif
:-D

Bziumelka fajnie, że udało Ci się już karmić piersią, super wieści :-)

Ciekawe jak Piotruś Szczerbatki. Pewnie już też przy mamusi


Kasik może jeszcze kilka dni i leki zaczną działać. Swoją drogą to ciekawe od czego ta wysypka, bo od tych tabletek na alergię objawy powinny ustąpić, o ile to alergia oczywiście
 
Ostatnia edycja:
No prosze, jakie super wie sci z samego rana :) Bziumelko, Magda wielkie gratulacje dla Was mamusie i wszystkiego dobrego dla maluszków. Czekamy oczywiście na relacje oraz zdjęcia Soni i Zosi :-)

Magda tez jestem ciekawa czy mialas CC czy SN ;).

Ewelina no to teraz Twoja kolej :)))

Kurcze ale ten czs leci, utkwiło mi jak bylam 14 na liście a juz jestem no można powiedzieć ze 4:szok:, bo wydaje mi się że Emilia juz urodzila :tak:.
 
reklama
Do góry