reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Kochane, wieki mnie tu nie było.Pewnie większość i tak mnie nie kojarzy.
Nie wiem, co, ale "coś" mnie dzisiaj ściągnęło do Was.
Nicki zmieniają się jak w kalejdoskopie, ale to dobrze :-) bo jest nas coraz więcej.
Gratuluję mamusiom, które tulą swoje wyczekane maleństwa i czekam z niecierpliwością na kolejne cuda narodzin.

Moja Zosieńska skończyła dzisiaj 9 miesięcy. Nie wiem, kiedy mi tak wyrosła. Jeszcze nie układa zdań podrzędnie złożonych, ale już pyskować umie. Żywe srebro. Wszędzie jej pełno. Skradła nie tylko moje serce, ale notorycznie kradnie mi czas.

Trzymajcie się cieplutko.
Kasik, nie gniewaj się na mnie, plisssss ;-)
 
reklama
W przerwie między karmieniem a kupka postaram się zaglądać ;)
Genna, oj została oponka ciekawe czy zniknie cała. Strasznie dziwne brzuch duży a taki miękki ;)

Ewelina, najważniejsze jest nastawienie psychiczne i żeby się nie blokować. Gdybym umiała się rozluźnić to nie miałabym tylu szwów.
I nie chodziła jak robokop ;)

Spakujcie torby spakujcie bo nie znacie dnia ani godziny ;)
Leży ze mną dziewczyna która urodziła o 3 tyg za szybko.

Lawendowy, całe wieki ;)
Twoja Zosienka już taka duża panna. A dopiero pamiętam jak pisałam jak urodziłaś że jeśli będę miała dziewczynke to będzie właśnie Zosia ;) i jest Zosia :) ile to czasu minęło...
 
Magda, Emilia, gratuluje dziewczyny !! Jesteście wielkie !!! Witamy piękną Ksieżniczkę Zosie i słodkiego Księcia Filipa po tej stronie brzuszka !!!
 
Magda, Emilia gratuluję, dzieciątka przecudne :-)

Teraz czekamy na Ewelinę.

Zabrałam się dzisiaj za porządki i czuję się zmęczona jak po jakimś maratonie. Coraz ciężej mi jest i brzuch też już mam spory. No to sobie ponarzekałam :-)
 
Magda, gratuluję Zosieńki :) Ale ten czas przyspieszył. Ty już masz swoją Królewnę przy sobie.
Zośki, to bardzo fajne babki. Wiem, bo mam taka jedną i skubana ma już swoje zdanie.

Bez obaw, oponka zniknie. Ba, te nadprogramowe kilosy, również. Mówię Wam to z doświadczenia :-)

Magda, zmień koniecznie swój suwaczek.
 
Lawendowy spoko, nie pamietam nawet ostatniej wiadomosci z sierpnia ;)

Genna chyba claritine, ktora mi bratowa przepisala to odpowiednik zyrtecu, na mnie nie dziala. A Ciebie w ktorych miejscach najbardziej swedzi? Jak sie w dzien nie drapie jest ok ale jak tylko przychodzi wieczor nie moge sie opanowac. Po podrapaniu w mig wyskakuje wysypka :(

Ja dzisiaj po ciezkim dniu, caly czas na nogach. Moj ojciec dostal dzisiaj udaru, zabralo go pogotowie bo rodzinny lekarz zabronil nam zawiezc go do szpitala na wlasna reke. Po tk sa 2 ogniska, podobno byl nieduzy ale ma problemy z mowieniem. Nie dosyc, ze ma noge w gipsie bo zlamal 2 tygodnie temu to teraz jeszcze to. Zycie mnie nie rozpieszcza :(
 
Ostatnia edycja:
Kaski współczuje, tyle na głowie masz ale pamiętaj ze musisz sie oszczędzać !! Jak tylko
Możesz połóż sie , zeby brzuszka nie dźwigać tyle ....... CWieczor i ranek ale noc najgorsza z tym swedzeniem , spac nie mogę przez to , swędzą stopy, dłonie , palce ktore ciagle dretwieją a do tego coraz czestrze i silniejsze bóle w podbrzuszu i w krzyżu .
 

LUTY
1. ewelina.br (4 luty) syn Filip
2. Medalikara (14 luty) córka Helenka
3. Genna (20 luty), syn Franuś
4. montana8 (26 luty) córka Zosia

MARZEC


5. Agaawa
(3 marzec) syn Piotruś
6. Finesse (29 marzec) córka
____________

KWIECIEŃ
7. Smerfeta (1 kwiecien) córka Alunia
8. Milena87 (1 kwiecień) synek Nikodem
9. Kotuska83 (9 kwiecien) syn
10. Jazzabell (10 kwiecien) bliźniaki
11. Kasik36 (10 kwiecien) syn
12. joasia2906 (10 kwiecień)synek Wojtuś
13. Olusia7982 (15 kwiecien) bliźniaki: córka + syn
14. Hania39 (30 kwietnia) córka Lena
____________

MAJ
15. Liskka (13 maj) synek
16. Anulla28 (18 maj) córka Wiktoria Amelia
17. Aisa79 (25 maj) syn Marcel Marek
18. anula86@ (29 maj) córka

CZERWIEC

19. Luize ( 14 czerwiec) córka Zuzia i syn Mateusz

LIPIEC

20. lilka-1986 ​ ( 31 lipiec/1 sierpień)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kasik współczuję. Ten udar pewnie po usztywnieniu nogi i braku zastrzykow przeciwzakrzepowych :(
co do tabletek na alergię które bierzesz to mówi się ze są to tabletki nowszej generacji, niby lepsze od zyrtecu ale czasem chodzi o sposób pozyskania leku i wtedy on inaczej moze dzialac na niektóre osoby. Już wiele leków na alergię przetestowaliśmy w rodzinie i jedne działają na jednych lepiej i a na innych gorzej

Lawendowy witaj po latach ;)

Magda to jutro wychodzisz do domku?

Wczoraj też miałam pełno roboty a samopoczucie nie dopisało. Serce mi walilo, dostawalam zadyszki, w klatce piersiowej bolało, brzuch bolał, krzyż bolał. Albo znowu wchodzę w nadczynność tarczycy albo tak po prostu może czasem być
 
Do góry