reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Madzia:tez slyszalam ze mleko hipp jest bardzo dobre ale u mnie nie dostepne...tez chce karmic piersia ale wole byc zabezpieczona wiec trzeba kupic ...
 
reklama
no to na drugim miejscu chyba bebilon, zreszta kazdy bobas jest inny i sam moze wybierze sobie mleko :). A mi ostatni położna powiedziała zebym wypróbowała sobie kosmetyki rossman bo mają bardzo dobrą serie dla dzieci, ja co prawda nastawiona jestem na ziaję ale zakupiłam takie małe próbki rossmana zobaczymy jak się będa sprawować. odradzono mi natomist wszystkie johnsony penateny itd.
 
Hej dziewczyny, dawno mnie tu nie bylo - widze ze duzo mam do nadrobienia. Mam jednak pytanie ktore bardzo mnie nurtuje i mam ogromna nadzieje ze ktoras z Was ma jakies doswiadczenie i mi powie w czym rzecz. Otoz, od 18 tygodnia ciazy, twardnieje mi brzuch jest to bezbolesne i nie czuje przy tym skurczy ani nic takiego. Zazwyczaj jest to w nocy jak leze wyciagnieta na plecach, jak np. przerzuce sie na bok lub podwine nogi lub skorzystam z wc to brzuch jest zaraz miekki. Bylam u ginekologa i powiedzial ze mam zapalenie pecherza i ze to przez to, szyjka byla oki i dzidzia tez. No ale minelo juz sporo czasu, zapalenie tez minelo, a brzuch nadal czasem gdy leze na wznak twardnieje. Nie wiem czy taki moj urok, czy to cos niepokojacego. Dodam ze brzuch mam od pepka w dol, jakos tylko tam mnie "wysadzilo". Martwi mnie to ogromnie, nie chce czytac o tym w internecie bo zaraz bedzie ze to oznaka przedwczesnego porodu albo inne nieszczescia, a stresu mi dodatkowego niepotrzeba. Moze ktoras z Was tez tak ma\miala i moze podzieli sie ze mna doswiadczeniem i uspokoi????????????
 
Ostatnia edycja:
mi twardnial brzuch ale na późniejszym etapie ciąży a przyczyna by la taka ze maluch byli poprzecznie ulozony. wydaje mi się ze w twoim tygodniu ciąży kropek jest za Malý aby powodować dyskomfort. może macica Ci się stawia najlepiej skonsultuj to z innym lekarzem jeżeli powie ze to tez od pęcherza to nie masz czym się martwić. nie slyszalam żeby brzuch robil się twardy od pęcherza. trzymam kciuki żeby byli ok pozdrawiam
 
Hej Niepokorna nie mam pojecia z tym GP, no bo do Antypowicz to raczej nie,ona jest GP tylko na czas ciazy.Ja chodzilam do Wodynskiej wczesniej ale doslownie bylam raz na rok moze,Tylko ze problem w tym ze ona jest taka zimna osoba,dla dzieci absolutnie sie nie nadaje.Zakrecona poza tym,ostatnio nie zauwazyla ze w ciazy jestem i zaczela mi leki przepisywac a mialam juz duzy brzuch:-)Mysle o irlandzkim GP mojego meza,zreszta tu jest inny klimat,wiedza jaki lek przepisac,do jakiego szpitala w razie czego skierowac itp.
W centrum jest podobno polska pediatra i jest bardzo dobra,ale czy jest Gp?Dowiem sie i dam Ci znac.

Co do mleka to ja kupilam zwykle na poczatek,moze mala kolek nie bedzie miala.

A mleko Hipp jest w Tesco.Hipp organic.
 
Niepokorna ona nazywa sie Plesniar.I przyjmuje gdzies na przeciwko Rotundy,ale czy jest GP to nie wiem :) Mnie do Medicus jest wygodnie,bo mieszkam 5 min od autem.Tam jest jeszcze 1 GP,musze ja obczaic :)I pogadac z mezem.
 
Peti:jakos nie rzucilo mi sie w oczy te mleko,ale moze slepa jestem ;)
Jestem tu tyle lat a nigdy u lekarza nie bylam wiec nie mam zielonego pojecia jak takiego "dobrego"lekarza znalezc...w sumie mi bez roznicy czy polski czy irlandzki gp byle mial podejscie do maluchow ;)
 
Mundek ja mam identycznie i mniej więcej od 18 tc jak Ty. Nie chciałabym Cię wystraszyć, ale napisze prawdę jak było u mnie. To napinanie się brzucha to są właśnie skurcze. U mnie niestety w pewnym momencie spowodowały skrócenie szyjki macicy, dlatego dostałam no-spe max 3xdziennie, nakaz picia dużej ilości wody i łykam MagneB6 i dużo odpoczynku, leżenia. Podziałało :) takich skurczy możesz odczuwać do 10 dziennie, ale powyżej to juz za często i trzeba się wspomóc nospą lub jeśli nie pomoże dostaje się silniejsze leki na receptę. Obserwuj siebie po prostu i odpoczywaj ile możesz

Madzia no z łóżeczkiem naszym to już w ogóle sobie Ikea pogrywa :/ M pojechał po nie do Wrocławia, akurat w tamte strony jechał w delegacje. A na maila kiedy będą w Poznaniu odpisali mi, że nie przewidują takiej dostawy!
 
No wlsnie Niepokorna musi miec podejscie i znac sie na rzeczy jeszcze.Ja mialam w polsce pediatre ktory tylko dziecku antybiotyki aplikowal,a okazalo sie ze corka jest alergikiem.A super byl.Ciezko znalezc kogos dobrego,W Medicus zaczela przyjmowac pediatra,bedzie chyba przez tydzien raz w miesiacu ale tez nie mam pojecia co to za jedna :) Plesniar dziewczyny sobie chwala,wiec moze faktycznie jest dobra.:tak:
 
reklama
Peti: w sumie nie wiem jak to bedzie wygladac...za pierwsza wizyte wiem ze zawsze sie placi u gp a pozniej...? Szczepienia sa darmowe,mam cala rozpiske...ale nie wiem czy nie beda kasy wolac..no nie wiem...dobrze ze Ty przede mna to przetrzesz szlaki haha ;)
 
Do góry