reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Usługi położnicze i opieka nad noworodkiem

Za wizyte w 2 i 6 tyg sie nie placi.
Niepokorna jak bedziesz na wizycie w Medicus to zapyrtaj do kogo teraz maz chodzic z dzieckiem.Ja wczoraj zapomnialam,zobaczymy co powiedza :)
Wczoraj nie policzyl mnie za wizyte tylko za usg,sam sie zapytal czy chce na maternity czy prywatnie :)Zreszta zawsze jak dzwonilam to umawialam sie na maternity nie patrzac na tydzien ciazy.Wystarczajaco duzo kasy im tam zostawilam za usg i badania zeby jeszcze zdzierali za wizyty:-)
 
Dziewczyny czy wasze szczescia tez wam robia psikusa? Bo moj kiedy zaczyna kopac i dostawiam reke to cisza alebo gdzies z boku daje hehe czy to normalne czy bawi sie ze mna w kotka i myszke:) hehe




peti kochana kiedy ty sie wybierasz na porodowke?
 
....moja tylko na dwa tygodnie ale dobre i to...niestety na dluzej nie moze bo jest aktywna zawodowo ;)ja na swoja narzekac nie moge,nigdy nie wtracala sie do naszego zycia...moze dlatego ze nie jestem jedynaczka ;)za to moja tesciowa to temat rzeka...ehhh...;)mam nadzieje ze przyleci gora na 3 dni....

Niepokorna
- u mnie dokladnie tak samo - mama na dw tygodnie przylatuje za tesciowa az tak nie tesknie - nie jest to zla kobieta i wiem ze chce dla nas najlepiej ale czasem potrafi zameczyc opiekunczoscia i swoimi radami... co do wagi no to malo przytylas - nic ci pewnie po porodzie nie zostanie - ale widze ze i tak masz cellulit - chyba to normalne w ciazy tez mam na nogach i to spory - no co zrobic cos za cos..

Mundek -widze ze Lenkabar juz ci odpisala i to wlasnie moga byc jednak te skurcze ale moze tez ci brzuch twardnieje od pozycji spania bo sugerowalas ze wlasnie wtedy to sie dzieje, chyba nie powinnac juz spac na wznak tylko najlepiej na lewym boku. Wiem ze jak sie spi na wznak to plod uciska rozne zyly i wlasnie dlatego nie jest to wskazane. Ja juz od dawna nie spie na wznak i nawet sobie tego nie wyobrazam, strasznie ciezko by mi bylo...

Ona - no na poczatku tak jest ze dzidzia sie rusza poki nie przystawisz reki ale jak juz sie przyzwyczai do ciepla mamy to nie bedzie zlituja jeszcze bedziesz chciala zeby na twoj dotyk sie uspokajalo hihi - u nas dlugi czas na tatusia tak reagowalo ze jak tylko przystawial reke lub nawet kazalam mu patrzec jak sie rusza zaraz cisza - czasem jeszcze tak jest - ale jak juz zacznie swoja skakanke to nie ma zmiluj - dzisiaj nad ranem dal taki popis ze myslalam ze przez skore sie przebije :)
 
Dziewczyny ja niestety wybieram się na 3 dni do szpitala :( szyjka w środku lekko się skróciła i mam pół centymetra rozwarcia :( Pani dr powiedziała, że tragedii nie ma, ale może w szpitalu dmuchając na zimne zdecydują, żeby Maluszkowi podać sterydy w razie, gdyby poród miał być przedwczesny. Zrobią różne badania, poobserwują. Wysłała mnie do szpitala w Zdrojach, bo podobno tam nie trzymają bez sensu długo na siłę.

Zuzia jeśli chodzi o hartowanie to ta Pani doktor jest na nie, bo możemy sobie wywołać poród, także ja na razie pasuję i modlę się, żeby Mały posiedział chociaż do 36 tc
 
reklama
Emilia ja nie mam medical card czyli place za wszystkie wizyty GP poza ciaza oczywiscie i dwoma pierwszymi po ciazy,ale tylko w 2 i 6 tyg po urodzeniu.Gdybym chciala isc np w 3 tyg to place.W Irlandii mamy platna sluzbe zdrowia.Cos slyszalam ze chca zniesc oplaty dla dzieci do ktoregos tam roku zycia ale to chyba nic pewnego.Jak jest w UK?
 
Do góry