reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Czytam o karmieniu i się zastanawiam jak to u mnie będzie wyglądać... Nawet z siostrą na ten temat rozmawiałam. U nas nikt nie miał problemu z karmieniem piersią. Moja mama nas karmiła, moją siostra cała trójkę. Fakt że ja z moimi piegami sobie tego nie wyobrażam ale wtedy przykładem jest bratowa która ma chyba jeszcze mniejsze piersi niż ja a obu synów karmiła i to długo. Reguły chyba nie ma...

Co do USG 4d u mnie kasuja 200 zł. W którym tygodniu najlepiej iść? Chyba jeszcze poczekam może do 18~20tc?

Mój mąż wkońcu przygotował szafkę na rzeczy dla kropka ;) Musiał zrobić plecy i półki w szafce po komputerze (mamy zabudowę na całą ścianę w pokoju) chłop jak dąb w szafce o szerokości 43 cm komiczne przedstawienie ;) a w roli głównej ciągle spadające śrubki :) ale już gotowe...
uploadfromtaptalk1407266572011.jpg
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1407266572011.jpg
    uploadfromtaptalk1407266572011.jpg
    15,4 KB · Wyświetleń: 31
Emilia - ale masz fajnie ze twoja mama przyleci na tak dlugo - moja tylko na dwa tygodnie - ale moze ja przytrzymam na dluzej;-)

Magda - z tym usg 3D - to poczekaj lepiej tak jak dziewczyny pisza do conajmniej 22-24 tygodnia - dzisius juz bedzie wiekszy i wyrazniejszy, ale jeszcze nie za duzy zeby mu zrobic sesje calego cialka:)
 
Lionessa wiem o co chodzi :) ale to już każdy na własne ryzyko podejmuje taką decyzję. Co do pracy to jest tak jak pisze Emilia- ciężko i długo pracowałam na zaufanie moich klientów, jestem frontmenem w firmie i są sprawy, których chcę dopilnować sama. Jak to mówią "pańskie oko konia tuczy" ;-)

Emilia super, że mama na aż tak długo przyjedzie! Taka pomoc jest nieoceniona
 
Dziewczyny ja chyba normalnie przez ten remont urodzę a w zasadzie przez fachowca, co za matoł wszytsko trzeba mu powiedzieć zero myśleniam masakra, a syf w domu taki ze szok.

Esiek szkoda ze ta położna Cie nie wemie naprawdę jest fajna dzis rozmawiałam z kolejną osobą którą prowadziła do porodu i po i to z bliźniakami.

Dziewczyny ja na ostatnim usg w 29 tc miałam 3d i 4d i mam piekną płytke a mała super wygląda na tych kolorowych zdjeciach, mąż nie mógł sie napatrzeć.

Esiek ale ja za każdym razem u Węgrzynowskiego płaciłam 350 zł nie 450 a teraz za to ostatnie 300 normalnie chyba promocja hahaha, ale warto fotki są super.

Lenka gratuluję rocznicy:)
 
Moja mama duzo pomaga ale duzo mi tez na nerwy działa. Jakoś zawsze sie klucilysmy. Była teraz niedawno na miesiac i miałam dosc tak szczerze. Czepia sie pewnych spraw, np ze nie oszczędzamy itp, tłumacze jej ze inne czasy ale ona swoje, ze jakby nie oszczędzała to by sie niczego w życiu nie dorobiła. Innych rzeczy tez sie czepia. Konflikt pokoleń.
 
A mnie moja mama bardzo pomaga, co prawda jestem jedynaczką i zawsze mi pomagała ale wiele jej zawdzięczam. Wyprała 3/4 ciuszków mojej kropki, wyprasowała i sprząta mi po remoncie i wogóle wiem że przy kropce też barzdo mi pomoże,wiem że mogę zawsze na nią liczyć.
 
Esiek teraz doczytałam , ale z ciebie cwaniara hahahaha czyli z tą porodówką to niby ja mam być pierwsza? Dziewczyny a słyszałyście ze w Policach dzidziuś spadł z przewijaka? To dla mnie kolejny argument za nie dla polic. aAjeszcze niedawno byłam przekonana że będę tam rodzić.
 
Madzia przechodzę to samo co Ty :/ dopiero co skończyli szlifowanie ścian i sufitów, teraz weszli cykliniarze.. wszystko się opóźnia a najbardziej to mnie wnerwia Ikea, która nie ostrzega tak jak normalny sklep, że jest końcówka jakiejś serii, potem ją wycofują i tak mi już z kilkoma meblami zrobili- wycofali całą serię,którą zamierzaliśmy kupić w przyszłym tygodniu do sypialni :wściekła/y: i urządzanie od nowa. Ehh takie uroki remontów
 
reklama
Madzia ja slyszalam o tym ale pamietaj ze byl pod opieka matki ktora poszla do lazienki a zostawila dziecko na przewijaku... ;)

Mi mama tez pomaga a do tego mam ja bliziutko i jestem z tego powodu b.szczesliwa. tez jestem jedynaczka wirc Goska bedzie ich jedynym wnukiem i juz wiem co sie bedzie dzialo ;) jakos mi to na razir nie przeszkadza.

Ja dzis ogladalam mleka zastepcze. Chce sprobowac karmic te 3miesiace ale mleko kupie i nie wiem albo Hipp albo Nan .... co wy na to.

Lenka - mi tak ikea wycofala fronty do zabudowy szafy :/

Dziewczyny temat kontrowersyjny - dostalyscie w ciazy cellulitu? Ja na udach i pupie taki okropny ze az patrzec na siebie nie moge :( rozstepow nie mam, przytylam niecale 6kg sle celulit - t r a g e d i a .....
 
Do góry