reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Ona u mnie to jak w rosyjskiej ruletce :)Irlandczyk mowi ze moze wywolac porod jak chce,nie badajac mnie nawet od srodka :)A polak po sprawdzeniu wszystkiego mowi ze nie wywolywac bo za wczesniej :)Ale najlepsze jest to ze ma to byc moja decyzja!Ja chce lekarza w szpitalu ktory mi powie stanowczo,robimy cos albo nie,a on ze jak ja chce bo jestem po ivf.tylko ze ja nie jestem lekarzem.Jutro ide jeszcze raz do szpitala na wizyte mam nadzieje ze czegos sie dowiem:-).
 
Placimy Niepokorna niestety,ale za szczepienia nie.Tylko tu lekarz dziecka przed szczepieniem nie oglada z tego co sie dzisiaj dowiedzialam.Och co za bezsens :)
 
To w uk jest całkiem inaczej. Myslalam ze w Irlandii tez tak jak tu. GP jest zawsze darmowy, nigdy nie płacisz, nie ważne czy jestes w ciazy czy nie. Tak samo walk in clinic czy emergency unit w szpitalu. A recepty od GP czy innego lekarza na nhs kosztują zawsze tyle samo czyli £8. A jak sie jest w ciazy i rok po porodzie masz darmowe recepty i nawet dentystę na nhs. Wiec całkiem ok. Wlasnie chce skorzystać z dentysty ale musze najpierw wypełnić formę i wysłac zeby dostac specjalna kartę ktora mnie do tego upoważnia.

Lenkabar myślisz ze mogło to byc od tego hartowania? Mam nadzieje ze wszystko wróci do normy szybko!
 
lenka kurcze nie dobrze, to trzymaj sie tam dziewczyno i zacisnij nóżki i nie pozwol filipowi wyjść za szybko. Mam nadzieję ze będziesz sie odzywać co i jak a kiedy idziesz do tego szpitala?
 
lenkabr
dlatego ja wlasnie mialam zalozony szewek żeby uniknąć takich sytuacji jak Twoja. szyjka się nie wydluzy niestety. dziwie się twojemu lekarzowi ze wczesniej nie podjal decyzji o szewku czy krążku. mi zalozyli profilaktycznie dmuchajac na zimne w 26 tyg i donosilam ciążę do końca cięcie planowane mialam w 39 tygodniu. trzymam kciuki żeby wszystko bylo dobrze
 
Lenka - cale sily z toba i Filipem. Bedzie dobrze !!! Informuj nas w miare mozliwosci. A co do sterydow - troche podpytywalam w szpitalu ostatnio jak bylam - nalegaj aby ci podali - to moze bardzo, bardzo pomoc. Dzialaja juz po 48h od podaniam.
 
reklama
A ja mam prośbę do dziewczyn , które już urodziły . Napiszcie mi jak było u Was z wagą maleństwa bo moja Oleńka jutro będzie miała 3 tygodnie a waga ani drgnie i wciąż waży 2500 tyle co przy wyjściu ze szpitala . Karmię ją swoim mlekiem odciąganym do butelki bo szybko się męczyła przy piersi i dokarmiam modyfikowanym . Urodziła się w 36 tygodniu i na początku uważałam , że mało je bo jest wcześniakiem a teraz zbliżamy się do prawidłowego terminu porodu i mała je więcej ale dalej nie przybiera . Szukam w necie i raz piszą aby sie nie przejmować a raz , że może mieć jakieś choroby czasem uleje jej się ale bardzo malutko może 1 ml więc przyczyną nie może być ulewanie , kupy też robi takie jak trzeba i sama już nie wiem co robić aby w końcu choć troszkę przybrała na wadze . Myślałam nawet aby przejść tylko na mleko modyfikowane ale chciałabym aby choć trochę przeciwciał dostała . Może mi coś poradzicie bo ja zaczynam wpadać w panikę .
 
Do góry