reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Esiek niecałe 6kg?! Szczęściaro malutko przytyłaś :) co do cellulitu to- tak niewielki się pojawił też uda i pupa. Żadna tragedia, ale jednak troszkę się skóra zmieniła, także po ciąży pędzę na fitness :/ też póki co rozstępów brak,ale najgorsze przed nami 8 i 9 mc :szok: wsmarowuję tony mojego Collistara rano i wieczorem,mam nadzieję, że będzie ok

Włos się jeży na głowie na wieść o tym maluszku z Polic,ale to ewidentnie niedopilnowanie matki :/
 
reklama
Ale ten maluszek co spadł zyje? Cos mu sie stało?

Mi tez mama duzo pomaga jak napisałam. Jak teraz była to mi wszystko wysprzatala i gotowała non stop. Ale chodzi bardziej o niezgodność charakterów naszych. Od dziecka sie klucilysmy. Lepiej sie z ojcem dogadywalam. Z nia dobrze zyje teraz bo jestem daleko ale jak mam ja za długo to mnie denerwuje bardzo. Ma takie swoje fazy. I tez jestem jedynaczką hehe
 
Lenka-malutko to ja i przed ciaza mialam a teraz na prawde zle mi z tym. Nie wiem jak sie go pozbede, czuje ze to dramat bedzie....

Emilia - dziecko zyje, przewiezli je helikopterem na neurologie na badania.
 
Co do cellulitu to u mnie kwestia wagi, mam taka granice ze jak jestem poniżej 61 kg to nie mam cellulitu a jak powyżej to mam ale tylko jak napnę palcami skore na udach. Teraz waze wlasnie 61 i mam. Ale nie przejmuje sie tym. Ogolnie jestem szczupła i chyba nigdy nie bede miała problemu z duza waga. Raczej na odwrót.
 
Dziewczyny jeśli chodzi o cellulit to ja o dziwo nie mam ale myślę że to zasługa basenu ; ) przytyłam 8,5kg i z tego co widzę i mówią inni większość poszła w brziszek który z dnia na dzień jest coraz większy. A jeśli chodzi o cellulit na tym etapie to jest to nagromadzona woda w organizmie jak zejdzie po porodzie to razem z cellulitem i żaden krem tu nic nie da. Tak samo z rostepami jak mają wyjść to żaden krem nic nie da ja smaruje się oliwka i niczym więcej.
 
Dziewczyny Wy się tym celulitem nie martwcie po ciązy zniknie troszkę i będzie dobrze, ja bardziej boje się rozstępów bo one zostają, na razie nie mam ale też tony kremów w siebie wmasowuje i oliwke dla dzieci.

Co do ikei Lenka to my mieliśmy tak samo nie wycofali serii ale kolor i musieliśmy zmienić za to mąż w tym naszym kolorze zrobił sobie gabinet i wygląda super. A łóżeczko to z Warszawy przyjechało dla kropki bo w żadnej ikei w pobliżu już nie było.

Jesli chodzi o tego dzidziusia z polic to macie rację skrajna nieodpowiedzilność matki bo zostawiła go na przewijaku ale z drugiej strony gdzie jest personel, kobieta po cesarce a tam tak praktyka że masz sie od razu sama opiekowac 24h.
 
Dziewczyny...ja mam i cellulit i rozstepy...rozstepy pojawily sie dopiero w 8 miesiacu :( a mialam nadzieje ze mnie omina...cellulit pojawil sie dosyc wczesnie,mam go nawet na ramionach ehhh licze ze chociaz on po ciazy zniknie ;) przed ciaza chodzilam na silownie i po ciazy tez mam zamiar...co do wagi to startowalam z waga 53kg ostatnio wazylam sie i jest nadal 63 kg wiec jak na 9 miesiac jest chyba ok :)

Peti:czy mleko bralas anty colic??bo jest tyle rodzajow ze glowa mala...i jeszcze jedno pytanie po porodzie do jakiego gp bedziesz chodzila na szczepienia ??
 
Emilia:zazdoszcze ze mama na tak dlugo przyleci,moja tylko na dwa tygodnie ale dobre i to...niestety na dluzej nie moze bo jest aktywna zawodowo ;)ja na swoja narzekac nie moge,nigdy nie wtracala sie do naszego zycia...moze dlatego ze nie jestem jedynaczka ;)za to moja tesciowa to temat rzeka...ehhh...;)mam nadzieje ze przyleci gora na 3 dni....
 
reklama
Majka:masz racje co do rozstepow...ja smarowalam sie 2 nieraz 3 razy dziennie od poczatku ciazy a i tak dziady wyszly...mysle tylko ze gdybym sie w ogole nie smarowala to mogloby byc ich wiecej...
 
Do góry