reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Minni - super ze u was wszystko dobrze i ze nic cie juz nie boli po cc, przynajmniej bez reszty mozesz poswiecic sie swojej krolewnie:)

Bziumelka - no to naprawde mialas gorszy weekend - dobrze ze juz lepiej sie czujesz - no ale tak to juz jest nasz odmienny stan, hormony, pogoda, wszystko na nas dziala podwojnie trzeba to przetrwac.. co do brzusia to nic sie nie martw zobaczysz jak pojdzie w przod to jeszcze bedziesz narzekac hihi po dwodziestym tygodniu jak ruszy to nie bedziesz mogla uwierzyc ze masz taki bebenek przed soba hihi
...a wlasnie doczytalam o twojej babci - wiem co czujesz i pewnie wiekszosc z nas tak ma - mi zostala jedna babcia ktora uwielbiam i najbardziej na swiecie chcialam zeby tylko doczekala naszego potomka - wiem jakie dla niej to wazne i jak strasznie sie cieszyla gdy w koncu jej powiedzielismy o ciazy - i teraz juz tez czeka z utesknieniem na juniora a ja nie moge sie doczekac az pojade do Polski i jej go pokaze. Mam nadzieje z twoja babcia to tylko gorszy dzien w szpitalu i wyjdzie jeszcze z tego zeby z Wami doczekac tego malego szczescia...

Olusia - tak sie ciesze ze betka u ciebie rosnie - trzymam kciuki za dalsze postepy i mam nadzieje ze juz na stale do nas dolaczysz:) Co do upalow to ja tez uwielbiam i raczej zadko narzekam bo wole upaly niz zimno - tyle ze w ciazy to juz nie takie latwe hihi

Infinity - upaly upalami ale w Polsce teraz to afryka wiec faktycznie ciazarowka moze zle to znosic i lepiej sie z domu za bardzo nie wychylac zwlaszcza w ciagu dnia...

co do spiworka - to nie mam nic takiego - mam do wozka kolderke no i ten pokrowiec od wozka a to za malo mowicie? tutaj zimy lagodniejsze ale mowiecie ze potrzeva jeszcze spiworek?

Ciezarowki na ostatnim etapie - kurde wy tez tak przybieracie lub przybieralyscie na wadze w ostatnich tygodniach - mi kurde przybywa kilo poltrora na tydzien zaczynam sie marwtic jak tak dalej pojdzie to kiepsko siebie widze... a moze pochwalcie sie waszymi brzuszkami?
 
reklama
Peti:mam nadzieje ze Ty juz na porodowce ;)a jak nie to Twoja Lucy ma charakterek;)trzymam kciuki caly czas :)
Zuzia :ja nie mam wagi wiec nie wiem ile teraz waze...dwa tyg.temu bylo +10kg...mam nadzieje ze 15 nie przebije...
 
Niepokorna,Minni ja ciagle w domku,wlasnie poprasowalam zaslony,wyodkurzalam katy i leze:rofl2:.Lucy ma wszystko w nosie:-DMam czasami jakies lekkie pobolewania ale nie nazwalabym tego skurczami.W czwartek ide do konsultanta i pewnie skieruje mnie juz do szpitala.Ostatnio powiedzial ze to zalezy ode mnie,moglam miec indukcje juz w tamtym tygodniu,ale jednak wole poczekac.Zreszta on tez to zasugerowal,nie ma co dziecka stresowac niepotrzebnie.I on mysli za mala i tak do czwartku zechce sama wyjec ,zobaczymy :))

Minni tak sie ciesze ze wszystko poszlo dobrze i ze Wiktoria taka grzeczna,dobrze ze jestescie juz w domu:happy:.

Niepokorna jak sie czujesz,idziesz jeszcze do GP przed rozwiazaniem?Ona powiedziala ze pomoze mi urodzic,ale ja chyba wole do szpitala,niech tam sie mna zajma.

Bziumelka trzymaj sie..:tak:

Zuzia mnie to wszystko w brzuch idzie i sama jestem zdziwiona.Moja kabina prysznicowa otwiera sie tylko do polowy i na tym etapie ja juz mam trudnosc zeby sie przecisnac:-D.Musze recznik wlozyc zeby brzucha sobie nie porysowac.Jeszcze 2 tygodnie i musialabym u corki brac prysznic :))
W przyszlym tygodniu mam gosci z Anglii ale najlepsze ze dziecka jeszcze nie ma haha!

Pozdrawiam:-)
 
Peti:czujemy sie dobrze :)maly szaleje w brzuszku :)
Zadzwonie do gp i jesli mam jeszcze jakas darmowa wizyte to pojde a jak nie to placic nie bede...Jutro mam wizyte w szpitalu i poprosze o gbs test zobaczymy co powiedza ....
Pijesz herbatke z lisci malin ??
 
co do spiworka - to nie mam nic takiego - mam do wozka kolderke no i ten pokrowiec od wozka a to za malo mowicie? tutaj zimy lagodniejsze ale mowiecie ze potrzeva jeszcze spiworek?
Mi się wydaje że wystarczy albo śpiworek albo kołderka, maluch i tak dodatkowo będzie w kombinezonie. Ale to tylko moje przeczucia :sorry2:, może bardziej doświadczone z nas się wypowiedzą ;-)

A ja dzisiaj doprowadziłam prawie do stanu nowości huśtawkę którą ostatnio zakupiłam na Allegro :tak: Jest śliczna, nie mogę się na nią napatrzeć, tylko małego lokatora brakuje :-) Wszystko wyszorowałam i wyprałam tapicerkę bo to tak ciężkie i nieporęczne że stwierdziłam że później mogę nie dać rady ;-) Teraz zapakowane czeka na małego użytkownika.
 
Ostatnia edycja:
Zuzia ja mysle ze do 20kg dobije do dnia porodu i nie sadze zeby któraś z was mnie przegoniła . W sumie ostatnio sie nie wazę ale brzuch rosnie , ja juz chyba nie. O ograniczeniu jedzenia nie ma mowy bo wczoraj nie zjadłam na czas i prawie zaslablam a potem nie mogłam dojść do siebie. Najgorsze jest to ze smakuje mi wszystko co słodkie.

Minni ni gratuluje ci jeszcze raz !!! Super ze jesteście w domu i trafił ci sie aniołek. Nie każdy ma tyle szczęścia .
 
Ona - jutro cie dopisze do kalendarza na razie nie mam kompa.

Zuzia - widze ze czesciej zagladasz teraz - wezmiesz z powrotem kalendarz? ;)
 
reklama
Do góry