reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
W komplecie do naszego wózka był za ponad 400zł, więc stwierdziłam, że nie będę tak świrować i dokupiłam osobno :)
Wiadomo, ze na cieplejsze dni wspomożemy się kołderką lub kocykiem, ale jednak nasze dzieci będą maleńkie zimą i wolę mieć pewność, ze będzie naprawdę cieplutko
 
Madzia moj jeden pies to samo - siedzi w łazience. W sylwestra tez jest cyrk.
Ja tez mam dylemat co kupic do wozka na zime, chyba zdecyduje sie na i to i yo i sie zobaczy jaka zima bedzie. Poscieli do lozeczka tez nie mam jeszcze :/

U mnie w brzuchu w burze spokoj ale za to w nocy Goska tak szalala ze nie zmruzylam oka. Musze zasnac przed tym jak zacznie bo jak nie zdaze to potem koniec ze spaniem :)
 
W hurtowni jeszcze nie czas na zimowe śpiworki :) przynajmniej tak mi powiedzieli w Bebe clubie. Jak byłam w Ikei w Berlinie to zajechaliśmy w sumie przypadkowo do dziecięcego sklepu i pomiędzy różnymi pościelami wypatrzyłam śliczne wełniane śpiworki, także od razu kupiłam. Ale w internecie też są różne b. fajne. Tylko ja taki dziwak jestem, że nie mam przyjemności z internetowych zakupów.. muszę dotknąć, pomacać, zobaczyć :tak:
 
Lenka no ja właśnie oglądam ale też lubię pomacać. Dzisiaj stwierdziłam że jestem daleko w tyle keszcze tylu rzeczy nie mamże chyba czas się ruszyć na zakupy.
 
reklama
Dziewczyny dziękuję Wam za kciuki i gratulacje :)

Jesteśmy już w domu. I śmiało mogę stwierdzić, że w domu szybciej sie dochodzi do siebie niż w szpitalu :) Odnoście cesarki to pierwsza doba jest najgorsza, później z godziny na godzinę robi się lepiej. Wiem jaki ból jest przy regularnych skurczach co 5min i śmiało mogę napisać że ból po cesarce miałam dużo słabszy. Ogólnie bardzo się cieszę że właśnie miałam cc. Dzisiaj mija 5 doba, a ja już nawet słabiuteńkiego bólu nie czuje :) Zresztą tylko w piewszej dobie po potrzebowałam środki przeciwbólowe później już nic a nic. Jeśli macie jakieś pytania odnośnie cc to kierujcie śmiało :)
Wiktoria jest przeurocza, bardzo grzeczna, nie płacze tak naprawdę budzi sie tylko na jedzonko i zmianę pieluszki. Uwielbiam na Nią patrzeć jak śpi, tak słodko uśmiecha się przez sen :)

Peti: jak się czujesz? Kiedy u Was decydują się na indukcję porodu?
 
Do góry