reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Minni gratuluję tak grzeczniutkiej córci!!! No i z Twojej relacji ewentualne CC wydaje się całkiem znośne :)

Bziumelka, gdy odchodzi ktoś bliski zawsze sobie coś wyrzucamy... gdyby tak nie było co to by były z nas za kreatury... ale ciążą akurat nie powinnaś się zadręczać. Kto pragnął jej bardziej od Ciebie?

Dziewczyny widzę, że upały wszystkim nam dają się we znaki ;-)
 
reklama
Zuzia idz sie pakuj bo lepiej byc przygotowanym,widzisz ja przygotowana a Lusia nie:-)A herbatka nie przyspiesza niestety terminu porodu tylko podobno 2 faze i obkurczanie sie macicy po,no i ma mnostwo mikroelementow.
 
Dziewczyny czy któraś robiła USG 3d/4d? Warto?
Kusi mnie to zobaczyć dzidzika tak "na żywo" i nagranie do tego pamiątka piękna ;) tak mi się wydaje...
 
Peti dzieki za pomysły ale wlasnie takich gotowych polskich dań jak kopytka czy pierogi nie dzierze. Ogolnie nie lubię pierogów, chyba ze z truskawkami. Kopytka tylko domowe i jeszcze ktoś musi umieć je dobrze zrobic, bo niektórzy robia gnieciuchy :-)
Ogolnie jestem wybredna ale co zrobic. Teraz jest tylko gorzej. Sa pewne łatwe rzeczy ktore dawniej uwielbialam jak pieczony losos a teraz mi w ogóle nie podchodzą żadne ryby. W sumie to ja juz sama nie wiem czego chce :-(
Moze bym jadła w restauracjach ale ktoś by mi musiał przywieźć to do domu a te co lubię nie robia akurat dowozow. Kompletnie nie mam ochoty na pizzę itp. Zjadlabym cos z polskiej restauracji albo meksykanskiej jak juz :-(
 
Zuzia idz sie pakuj bo lepiej byc przygotowanym,widzisz ja przygotowana a Lusia nie:-)A herbatka nie przyspiesza niestety terminu porodu tylko podobno 2 faze i obkurczanie sie macicy po,no i ma mnostwo mikroelementow.

Peti no pakuje i nie wiem co dla juniora - ile tych ciuszkow? Jak ja nawet nie wiem co mam a gdzie jeszcze z tego cos wybrac... kiepsko to widze ;-)
 
reklama
Magda zrob bo warto miec fajna pamiatke,ja mam na usb nagrana corcie juz nie pamietam od ktorego tygodnia ale pare tych wizyt mam i widac jak sie zmienia.super sprawa:tak:

Zuzia wejdz na strone swojego szpitala i tam powinni miec liste,a jak nie to babka w recepcji powinna Ci dac.U mnie bylo chyba 7 body i 4 spiochy,wiecej mozna wziasc ale czasami lepiej zostawic w aucie i w razie czego maz szybko Ci moze przyniesc.

Emilia uwazaj w ciazy na lososia,moj M sluchal audycji w radiu na ten temat i mowili zeby w ciazy w ogole nie jesc.Chodzi o to ze te faszeruja je na farmach antybiotykami i innym swinstwem.No chyba ze masz dostep do dzikiego.
 
Do góry