reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

To teraz nadrabiam ...

Minni27 - spóźnione ale szczere gratulacje!!!

Kasik36 i Olusia - wiem, że wątek nie ten ale podejrzewam, że tu zaglądacie - ogromnie się cieszę, że Wam się wreszcie udało i że wkrótce będziemy pisać już w tym wątku. Trzymam kciuki za przyrosty bet!

Infinity - Tobie to kochana nie wiem co napisać, wiem jedynie że takie pomiary ważne warto robić u tego samego lekarza bo a to inny sprzęt, a to to a to siamto i potem tylko nerwy. Niestety wiedzę mam zerową w tym temacie, niemniej będę trzymać mocno kciuki, żeby to nie było nic niepokojącego.

Mój urlop dobiegł końca, byliśmy parę dni nad morzem i parę w Warszawie. Ogólnie czułam się dobrze i poplażowałam i pozwiedzałam, ale to chyba był ostatnio gwizdek na taki wyjazd, tym bardziej w tych nieznośnych upałach. Raz chcieliśmy się przemieścić pociągiem ale niestety w trakcie zrobiło mi się słabo, musieliśmy szybko wysiadać i już mi się takich wycieczek odechciało.
Z rzeczy tematycznych do w drodze powrotem odwiedziliśmy Outlet Ptak pod łodzią i tam jest salon SMYKA taki outeltowy, ale nie taki zwykly tylko ceny min 80% taniej. i faktycznie tak jest, niestety ja nic nie kupiłam. Był mój upatrzony bujaczek i zamiast 340zł kosztował 150zł ale niestety byl tylko egzemplarz z wystawy - mocno rozregulowany i brudny więc odpuściłam taką oszczędność. Ale jak któraś z Was ma tam blisko to warto pojechać.
Zahaczyliśmy też IKEę ale tam to już tylko pierdoły dla małej bo tak to wszystko miałam, ale np. jest b. fajnie zamykane wiadro na pieluszki którego wcześniej nie widziałam.
Chciałabym was też trochę przestrzec - przed wyjazdem kupiłam na allegro komplet pościeli do wózka z tzw. minky i wczoraj go zobaczyłam. Niestety nie polecam - jest to niby to co na zdjęciu, ale wygląda to wszystko jak dla lalek a nie jak dla dziecka. Wklejam Wam link, żebyście się nie nabrały.
POŚCIEL DO WÓZKA LUB KOŁYSKI BAWEŁNA+MINKY (4394740431) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Co do waszej ostatniej dyskusji o smoczkach i butelkach to co do butelek to ja zakupiłam zestaw startowy Tommee Tippie - 4 butelki + kubek + zamienne smoczki. Chciałam to bo bardzo są chwalone, wygląd fakt tak jak lenka pisze futurystyczny ale podobno dzieciom przypomina cycek :) Natomiast do jakiś tam herbatek kupiłam butelkę LOVI i tej samej firmy kupiłam smoczki 0-3m, jednak ja nie chce przyzwyczajać małej do smoczka i na pewno będzie korzystać, ale chcę go szybko odstawiać.

Jak nadrobię pozostałe wasze wątki to dokończę wieczorem posta, a teraz lecę.

AHA - najważniejsze dziś dla mnie :) Zamówiliśmy dziś wózek, czas oczekiwania 6 tygodni :)
 
reklama
Emilia M ale mnie wystraszyłaś ! serio, bo ja kompletnie nieświadoma choć nawet nie wiem jakie jem salami ale mam takie parcie na nie, że szok :szok:A to prawdziwe to w jakiej granicy cenowej ?? ja wcześniej kupowałam łukowskie a teraz bumerang, nie wiem czy to to prawdziwe czy nie :baffled:

a ja zamiast leżeć kiedy mąż zabrał syna na wioskę i odpoczywać z tej okazji bo często to się nie zdarza to poszłam do galerii ... ledwo wróciłam i teraz leżę bo brzuch mnie boli co kilka minut. Grom go wie czy to jakieś skurcze jak nigdy nie miałam i nie wiem jak mają wyglądać :szok::baffled: Jedyny plus jest taki, że kupiłam synowi adidasy Nike w smyku po przecenie :-p

Jogo ty nie zazdrość tych 12 kg bo do końca ciąży mam jeszcze te 4 tyg, a już z nimi czuję się wielkaaa, nie wspomnę jak mi ciężko z racji niskiego brzucha bo mała ciągle w pęcherz mnie głową wali, do tego stopnia, że jak zakuje to aż przysiadam hehe
 
Ostatnia edycja:
Esiek witamy po urlopie! :)No ja jeszcze nie na porodowce,ale mam nadzieje ze juz niedlugo tam zawitam :))Pojechalam dzisiaj na zakupy,pochodzilam godzine i w drodze powrotnej malo mi brzuch nie odpadl,teraz nogi w gore i nic nie robie do samego porodu:eek:.
Dziewczyny czy Wy przygotowujecie plan porodu w domu?Ja mam zamiar dzisiaj wydrukowac formularz i wszystko wypelnic,zeby w szpitalu juz mi tych pytan nie zadawali.

Minni kolezanka ktora jest juz babcia mowila mi ze przy takich zatorach dobrze smarowac piersi spirytusem a pozniej masaz pod goracym prysznicem.Podobno tez dobrze okladac cieplymi liscmi kapusty :)Ale w szpitalu pielegniarki powinny Ci pomoc,musi tam byc jakas specjalistka od laktacji:tak:

Labo waga maluszkow na poczatku sie waha,to jest normalne.Najwazniejsze ze malutka je.Dzieci wiedza ile maja zjesc i jeszcze jak ona tak ladnie spi to na pewno nic jej wiecej nie potrzeba.
Super ze macie swoje kruszynki juz przy sobie:happy:

Eleni sliczne zdjecie:-)

Madzia pij jak najwiecej wody,a jak Ci nie przejdzie to idz llepiej do lekarza:tak:
 
Dziewczyny w piątek niefortunnie sie przewróciłem, wpadłem w panikę, nie mogłam przestać płakać, wiec szybciutko zapakowali mnie do auta i pojechałam na usg. Całe szczęście nic sie nie stało, z dzidzią wszystko ok, ale za to dowiedziałam sie, że będzie wymarzony synek - Piotruś :)

termin 13.01.2015 (3 dni po moich 30 urodzinach) :)
 
reklama
Do góry