reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Szczerbatka gratuluję Synusia :) też mi się zdarzył wypadek, ale w 20tc- okropnie spadłam ze schodów. Ale nasze dzieci są w brzuszkach naprawdę dobrze chronione
 
reklama
szczerbartka gratuluję synka :)

Dziewczyny czy Wam też jest tak gorąco bo ja chyba od tych upałów to normalnie zejdę. A jesli ktoś zainteresowany to w smyku jest 30% rabatu na wszyskie produkty smyki, ja zakupiłam podgrzewacz do butelek.
 
Madzia ja tez padam od tuch upalow. W domu wiatrak non stop bo nie daje rady. :/ ale wlasnie zaczelo u mnie padac :)

Jak twoje klopoty żoladkowe?
 
Jeśli chodzi o biegunkę to minęła ale cały czas mam ucisk na żołądek dzisiaj generalnie jestem na sucharkach i wodzie z miodem (podobno pomaga), ale już lepiej i tak sobie myślę że to przez tą rewolucję żołądkową czuję się słabiej bo do tej pory te upały jakoś masakrycznie mi nie dokuczały. Ale kropka bryka wiec raczej nic je nie jest. U mnie niestety tylko grzmi.
 
ja dołączam do grona wykończonych upałami... jeszcze do kilka dni temu byłam dumna ze swojego organizmu, bo mimo upałów czułam się doskonale. Ale to już przeszłość.

Dziewczyny czy Wasze dzieci też tak boją się burzy?! U mnie w brzuszku jak tylko zagrzmi to jest panika jak nie wiem co! Mały podskakuje na dźwięk piorunów, chowa się pod żebrami, a ja mogę zapomnieć o spaniu...

Nie wiem czy u nas coś takiego jest, ale mój brat miał za zadanie przywieźć nam z Berlina płyny do prania dla dzidziusiów i dostał jeszcze coś bardzo fajnego. A mianowicie płyn do płukania/zmiękczania ubranek dzidziusiowych dezynfekujący. Oczywiście nie śmierdzi żadną dezynfekcją ;-) Super sprawa :)
 
Ostatnia edycja:
Lenka moja mała też chyba troszkę się boi bo biega mi po brzuchy ale to jest pikuś w porównaniu z moim psem, on ma takiego cykora że schował się w kabinie prysznicowej :-D.
 
Hehe Madzia, że psy boją się fajerwerków to słyszałam, ale burzy to jeszcze nie :-D ale w sumie dźwięk dla ich uszu równie przerażający, więc nie ma co się dziwić zwierzakowi. Mój jamnik kanapowiec przesypia całą burzę i jeszcze bezczelnie chrapie
 
reklama
mój niestety nie, jak jest burza to strasznego cykora , a w sylwestrs dajemy mu specjalne krople bo inaczej zszedł by nam na zawał.

A tak zmieniając temat dziewczyny to czy kupujecie dla swoich dzieci na zimę śpiworek do wózka czy podusię i kołderkę?
 
Do góry