reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Emilia M bożesz ty mój… dlaczego nie można salami >?? Weź mnie nie strasz bo ja pół ciąży jem salami na śniadanie

Jogo u mnie odkąd wróciłam znad morza to czuję się gorzej. Upał u nas straszny ( w cieniu jakieś 35 st:/)Nawet z domu nie chce się wychodzić. Mąż zabrał syna i pojechał na wioskę z teściową, namawiali mnie ale ja tam nie ruszam się z domu ! siedzę przy włączonym wiatraku bo tak duszno. Stopy trochę już zaczęły puchnąć, a tak ogólnie to w miarę dobrze znoszę ciążę;) Brzuch mam całą ciążę jakoś nisko, tak mi się zdaje. Może to od płci zależy, że z dziewczynkami jest niżej ?? Z synem zaczynał mi się zaraz pod żebrami, a teraz mam sporo niżej.
A przytyłam… hmm dużo :/ - 12 kg (choć z synem kończyłam ciążę na +16 kg):/ będzie co zrzucać i tym razem :] Brzuch spory ale zdaje mi się, że z synem miałam większy na tym etapie ciąży. Startowałam z 63kg, teraz waga pokazuje 75:/

My po wczorajszej wizycie i termin CC mam na 28,08 na 13.00 (zostało 26 dni !, szok) ;) ależ fajne jak już wiem ile nam zostało;) Ada chyba brata wagowo nie przegoni bo na razie waży 2200g
No i wyprosiłam o zdjęcie w końcu mimo, że usilnie próbowała zasłonić się rączkami:D choć jedna pamiątka z Adusiowej ciąży
Zobacz załącznik 636902

Ona232 ja kupiłam smoczki z lovi, ta nowa seria pastelowa ;) planuję jeszcze z nuka dokupić bo na zupełnie inny kształt i nie wiem co podpasuje małej. Co do butelek to ja wierna jestem butelko DR Browna z odpowietrznikiem
 
reklama
Elleni zazdrosne ci tych 12 kg u mnie sie skończy na 20 jak nic bo juz mam chyba 18! Ale cóż to problem na potem. Śliczne zdjęcie Ady:) nasze córeczki idą łeb w łeb moja tydz temu ważyła 2350 to teraz juz ze 2500 ale biorąc pod uwagę błąd pomiaru to sa takie same. Co do brzucha to moj jest wysoko pod rzebrami. A no i zaczynam odczuwać strach przed porodem i strasznie bym chciała urodzić tak jak ty końcem sierpnia . Tyle ze u mnie to malutka zdecyduje kiedy zechce wyjść . Poza tym robię sie juz ociężała , wielka i ciagle zmęczona choć staram sie być ciagle fit:)
 
Madzia, ja spieszę z odpowiedzią, bo ze 2 tygodnie temu czymś się zatrułam i pojawiły mi się wszelkie objawy typu wymioty i rozwolnienie. Lekarka powiedziała, że najlepszy jest nifuroksazyt i po jednym dniu brania co 6 godzin przeszło mi jak ręką odjął. Tyle, że lekarstwo jest na receptę. Nie pytałam o nic innego, bo ona mnie zapewniła, że to jest najbezpieczniejsze dla dzidziusia, gdyż to kompletnie na niego nie wpływa. A ważne jest żeby takie objawy zastopować, bo w ciąży można się bardzo łatwo odwodnić przy biegunce i takim upale.
 
Elleni prawdziwe salami jest wędzone/suszone wiec nie jest dogotowane tak jak powinno. Wiec jest małe ryzyko taksoplazmozy i listeriozy. Ja jadłam 2 razy od kad zaszłam. Ale sa tez nieprawdziwe salami ktore jest pewnie zrobione jak kiełbasa, one sa tańsze. Ja akurat lubię tylko to prawdziwe.

Madzia kup w aptece jakieś elektrolity żebyś sie nie odwodnila. Spytaj aptekarki ktore możesz w ciazy. Nie wiem co moze zastopować ten Twój problem.
 
Olusia i Kasik, superancko że się udało.
Olusia, na Ciebie bardzo czekałam, bo w lutym razem podchodziłyśmy tego samego dnia.
Odnośnie brzuszka nisko przy chłopcu, to u mnie też się potwierdza, u mnie widać że macica jeszcze nie zajmuje całego brzucha, a zaokrąglony mocniej jest od dołu.
 
Dziewczyny, wpierw wrzucam kalendarz bo widziałam, że czekacie ale, że ostatnie strony czytałam wyrywkowo to jak sa jakies błędy proszę dac znać to poprawię!

SIERPIEŃ
1. PETI30 ​(1 sierpień) córka Lucy
2. MADZIA I PIOTR (18 sierpień) córka
Hanna
3. ELLENI (28 sierpień) córka Adrianna
____________

WRZESIEŃ
4. NIEPOKORNA (1 wrzesień) syn Oliwier
5. JOGO (2 lub 6 wrzesień) córka Nadia
6. ZUZIA2011 (5 wrzesień) syn



____________

PAŹDZIERNIK
7. MAJKA201 (12 październik) syn
8. MADZIA76
(18 październik) córka
9. LENKABAR (30 październik) syn Filip

____________

LISTOPAD
10. Bzibziok (7 listopad) syn Michał
11. FOOTE
(5 listopad) syn Jerzy
12. LOLITKA200 (13 listopad)
13. ESIEK (19 listopad) córka Małgosia
14. EMA51 (27 listopad) syn Jan


____________

GRUDZIEŃ
15. _Infinity_ (12 grudzień), córka
16. Ona232
(18 grudzień)


____________



2015


STYCZEŃ
17. Hope84 (1 styczeń) córka Nina

18. Magda_7891 (19 styczeń)
19. Bziumelka (20 styczeń)
20. Oktavi (22 styczeń)
21. Emilia M (29 styczeń)

____________


LUTY
22. Genna (19 luty)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry