reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Esiek: literki super, sama zakupiłam na innej aukcji imię Wiktoria kolor jasnozielony z motywem Hello Kitty. Wiszą nad łóżeczkiem :-)

Peti: fajna ta sowa :-) tak sobie pomyślałam ostatnio, że dobry numer by był gdybyśmy urodziły tego samego dnia ;-)
 
hej...
od wczoraj pobolewa mnie brzuch w okolicy jajnika...nie cały czas tylko tak z przerwami... tak trochę podobne uczucie jak przy owulacji - taki nie może mocny ale jakby "ciągnący" ból... myślę że może przez powiększającą się ciągle macicę... miałyście może coś podobnego??
jak dziś też będzie boleć to będę dzwonić do lekarza swojego, ale napiszcie w razie jak doświadczyłyście czegoś podobnego...
 
Ema51 mnoe też tak bolało. Nie pamiętam już w którym tyg ale dr mówił że to więzadła się naciagaja i to normalne. Ale jak Cię to niepokoi to zadzwoń do lekarza.
Minni i Peti trzymam kciuki za Wasze szybkie rozwiązanie ;)
 
dzięki majka:)
tak właśnie myślę że to raczej nic groźnego tylko ta lokalizacja bólu przy jajniku tak mnie trochę martwi, ale zobaczę czy będzie się nasilać czy cały czas tak lekko, bo w sumie mamy weekend, mój lekarz dopiero we wtorek ma dyżur w szpitalu, wcześniej sam mnie nie zbada na pewno, zresztą w środę byłam i było wszystko ok...
no oczywiście chyba że by się rozwijało i bolało mocniej to będę dzwonić koniecznie i może nawet na ip...
trochę mnie uspokoiłaś:)
 
Dziewczyny macie może jakieś sprawdzone metody leczenia infekcji intymnych?
bardzo proszę o pomoc, bo w moim przypadku nic nie pomaga....
 
reklama
Ema tak jak dziewczyny pisza jest to bol zwiazany z rozciaganiem.Ale jak sie niepokoizsz to lepiej skonsultuj se z lekarzem,bedziesz spokojniejsza :)
 
Do góry