reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Joasia ja nie pomoge bo nigdy infekcji nie mialam.Ale z tego co wiem to powinni ci najpierw badania zrobic czym jestes zarazona i w tym kierunku leczyc.Czasami trzeba zmienic lekarza.
 
reklama
Emilia na razie nic na to nie wskazuje :) Czuje sie dobrze ,cos mnie tam kiedys pobolewalo,teraz nic.Chyba ze to cisza przed burza:-)Chodze tylko czesciej do toalety wiec moze organizm zaczyna sie oczyszczac.W czwartek mam wizyte,bedzie to dzien przed terminem wiec moze cos mi powiedza.Zreszta czekam na Minni,niech bedzie pierwsza:happy2:
Fajnie ze juz mniej plamisz,zapytaj sie ich w srode skad te plamienia,powinni Ci cos powiedziec,moze po usg genetycznym.
 
Ja tez tak sobie myśle ze kupie najpierw kołyske bo mniejsza, a potem dopiero łóżeczko. Bo plan jest taki ze bede spac z dzieckiem w salonie zeby maz mogl sie wysypiac do pracy. A jakby dziecko było wieksze to wtedy bym poszła do sypialni i juz łóżeczko by tam było.
 
Ja to w ogóle zaczęłam od zakupów od drugiej strony. Bo zamiast najpierw kupować ubranka to ja kupiłam wozek, a poza wózkiem mam tylko 2 body i nic wiecej. Wiec ze powinnam była sie wstrzymać ale nie mogłam sie powstrzymać bo oferta była dobra a wozek juz od dawna miałam upatrzony.
 
Ona kolyska super i jeszcze na pilota! :) Na poczatek kolyska wystarczy,jezeli dziecko ma spac z Wami to w sumie z lozeczkiem sie nie spieszy.Ja mam kolyske do naszej sypialni na poczatek bo maz sie uparl zeby mala spala z nami.Zobaczymy jak pojdzie do pracy po urlopie:-)Ja jednak wolalabym zeby malutka spala u siebie od poczatku,Kolyske wtedy bede mogla postawic gdzies na dole.Zobaczymy :)
 
Dziewczyny mam pytanie jaki e kupilyscie lub macie zamiar kupić materace do łóżeczka? Nie mogę się zdecydować bo opinie są różne. Zastanawiam się nad lateksowo kokosowym czytałam dobre opinie na jeego temat. A swoją drogą to dobry materac może przewyzszyc cene łóżeczka ;)
Ona kolyska super ja się zastanawiam nad koszem mojzesza żeby wstawić do salonu ale jeszcze zobaczę.
 
reklama
Do góry