reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Majka my w tym tygodniu robiliśmy rundkę po specjalistycznych sklepach z materacami i podobno najlepsze są te z pianki wysokoelastycznej. Lateksowe mówiono nam, że dość szybko zbijają się i robią się twarde. Ale może w połączeniu z wkładem kokosowym są lepsze? My w każdym razie mieliśmy ułatwione zadanie, bo kupowaliśmy też dla nas materac do nowego łózka, więc testowaliśmy wszystkie rodzaje i rzeczywiście te z pianki wysokoelastycznej są super! Kupiliśmy sobie taki i postanowiliśmy, że nasz Synek musi mieć tak samo wygodnie :))))))

Jogo wspaniale, że Nadia ma się świetnie :) duża już z niej Dziewczynka
 
Ostatnia edycja:
oj dziewczyny... kołyski są śliczne - można maleństwo tak ładnie otulić... też się zastanawiam tylko że w tej kwestii że w sypialni stanie łóżeczko, ale czy nie spróbować poszukać nawet z używanych sobie takiej ładnej kołyseczki dla Janka do salonu - żeby miał przytulne miejsca do spania w ciągu dnia:)
a nie wiem czy to kwestia uspokojenia przez was w międzyczasie, ale mój ból okolicy jajnika minął:) więc już się nie martwię tym bardziej że Janek aktywny dziś mocno:)
 
Emilia na razie nic na to nie wskazuje :) Czuje sie dobrze ,cos mnie tam kiedys pobolewalo,teraz nic.Chyba ze to cisza przed burza:-)Chodze tylko czesciej do toalety wiec moze organizm zaczyna sie oczyszczac.W czwartek mam wizyte,bedzie to dzien przed terminem wiec moze cos mi powiedza.Zreszta czekam na Minni,niech bedzie pierwsza:happy2:
Fajnie ze juz mniej plamisz,zapytaj sie ich w srode skad te plamienia,powinni Ci cos powiedziec,moze po usg genetycznym.


Peti Kochana jestes :tak: Ale ta moja Córcia to bardzo wygodnicka jest i nic nie wskazuje na to żeby zechciała opuścić swoje aktualne mieszkanko ;-) No nic będę musiała przeżyć to wywoływanie porodu.
 
Ona jestem ciut dalej niż ty a ja nie mam jeszcze ani wózka, ani łóżeczka :) czekam na koniec sierpnia żeby wszystko kupić za jednym razem w hurtowni. Choć ostatnio nabyłam zestaw butelek i laktator w super cenie więc coś do przodu :)
 
no ja mam z 10 ubranek a tak nic nie wiem kiedy zaczne na dobre szalec jakos sie boje jeszcze:) heh a nasze dziewuszki juz maja wozki lozeczkaa wow moze i to dobre jest heh
 
emila ja tez bym juz pokupila tylko ze nie moge jakos tego strachu przepedzic tak jakos sie boje dlatego was podziwiam i troche zazdroszcze:) ale moze jakos powoli bede szalec jutro jade do lekarza to jak sie maluszek ujawni kim jest bedzie moze latwiej hehe:)
 
reklama
Emilia, jaki wózek masz?
My byliśmy z emkiem wczoraj w sklepie oglądać wózki i foteliki chłopak wciągnął się w temat ;) i cały wieczór w necie czytał o fotelikach :) Stwierdził że inwestujemy w bazę ISO FIX tą do której najpierw montuje się mały fotelik a później większy dla starszaka.

Dziewczyny jak się czujecie w te upały?
 
Do góry