reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Infinity gratuluje,jest co swietowac!:-)

Genna ja tez Cie widze :)

Niepokorna mnie tez tak mierzyl ten brzuch z gory na dol,w czwartek ide do szpitala,jak bedzie jeszcze raz mierzyl to zapytam po co?Kolezanka ktora lezala na patologii przez pare tygodni powiedziala mi ze oni tak mierza tygodnie ciazy,ciekawe :)

Minni no to czekamy teraz na Twoja Krolewne:happy2:
 
Bry :)
Peti30-No powiem Ci ze dziwnie tutaj podchodza do wielu rzeczy w ciazy....ale moze to dobrze...tutaj praktycznie sie nie stresuje a w Polsce miliony badan i tak dalej...skoro twierdza ze wszystko ok to ja im wierze ;)
 
Czesc

Faktycznie ciekawe to mierzenie brzuszka ;) Pewnue liczy sie przyrost od poprzedniego razu.
Jak byłam w szpitalu na łyżeczkowaniu to lekarz także ręcznie przez brzuch określał na który tc wygląda macica.

Dziś w nocy nie mogłam spać bo sąsiedzi imprezowali na dworze, leżałam prawie bez snu ale dzięki temu odkryłam co Gośka wyczynia nocami... Normalnie ustny worek treningowy ze mnie. W ogóle od jakiś 4-5 dni jest aktywna prawie non stop z małymi przerwami ;)

Z ciekawych rzeczy to - ja od początky ciazy unikam spania na brzuchu bardzo. A tu wczoraj czytam artykuł, że to jest nieszkodliewe i nawet w 3trymestrze można a nawet że to dobrze robi na wszystki żyły itd... Ja chyba jednak jakąś blokadę bym miała.

Dziś pakowanie a jutro jedziemy na tydzień na urlop do Władysławowa więc żegnam się choć pewnie bede podczytywac !!
 
Hej, hej!!!
Infinity - Moje gratulacje, teraz to już musi być z górki:)Strasznie się cieszę!

A ja byłam dzisiaj na krzywej cukrowej, nie było najgorzej, ale cytrynka to chyba istotny dodatek.
 
Esiek milego urlopu :)

Majka a widzisz czlowiek pewnych rzeczy nie wie :) Tylko mnie zmierzyl pierwszy raz dopiero a tu juz koncowka ciazy:baffled:

Niepokorna w Polsce za duzo nieraz tych badan tu jednak jak dla mnie troche za malo.Paciorkowiec powinien byc jednak robiony,czytalam opinie irlandek i one same uwazaja ze jest to badanie konieczne i zeby sie o nie upominac.Ja uwazam ze lepiej zapobiegac niz pozniej leczyc.Ja porobilam to co sie dalo i mam spokojna glowe.No ale kazdy robi to co chce:tak:

Dziewczyny kiedy robi sie usg bioderek u dziewczynek?Ja juz zapomnialam :)

Milego weekendu
 
reklama
dziewczyny czy ktoras z tych co juz sa po porodzie pobierala krew pepowinowa? albo ktoras z tym ktore jeszcze przed maja zamiar>?
 
Do góry