reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Bzibziok - mnie to czeka za tydzień, dobrze, że piszesz, że da się przeżyć :)

ona - ja będę pobierała krew pępowinową. Pisalyśmy o tym jakieś dwa tygodnie temu.

peti -
nie mam pojęcia co do USG ale też mnie to ciekawi więc podbijam pytanie :) Może lawendowy nam napisze.

Dziś wynalazłam dla Gośki ozdobę do pokoju, może którejś wpadnie w oko, ja zamówiłam napis Małgosia, zamierzam powiesić na ścianie nad komodą.

LITERKI 3D 20 cm IMIĘ DZIECKA 2 DEKORY GRATIS (4444555454) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
 
reklama
wiem kochana ale nic konkretnego czy znasz jakies szczegoly???
ja slyszalam ze jak sie podpisze umowe do 25 tyg ciazy to jest jakis rabat a ty jak robisz znasz szczegoly?bylas juz na rozmowie w tej sprawie?
 
ona - tak jest jakiś rabat, chyb ok 400zł od opłaty po porodzie. Miałam się tym zająć dziś ale przez wyjazd nie zdążę i zrobię to po urlopie. Jest kilka firm, które świadczą tą usługe m.in PBKM, Diagnostyka, LongaVIta i jeszcze parę innych.
Poczytaj na ich www tam jest w miare dokładnie opisane co i jak i ile.
 
Siaga gratuluje i zdrowia zycze:)! Dobrze za tak szybko zareagowałas i dzieki temu twoje malenstwo jest całe i zdrowe.

Infinity ty w głębi ducha wiedziałam ze cie niepotrzebnie stresują . Bardzo sie ciesze.
Emilia czekam na wieści od ciebie.
Hania i Piotr wam tez gratuluje , super waga:)
P
u mnie tez dzisiaj wielki dzień , byłam na usg i wszystko jest super:) Nadia dalej jest dziewczynka i wazy juz 2350 czyli książkowo. Lozyzko na górnej ścianie , pępowina przy brzuszku, morfologia tez super, parametry dzidzi w normie i wszystko wskazuje na porod sn na ten moment . Strasznie sie ciesze ze u mojej kruszynki wszystko dobrze aby tak dalej:)
 
Jogo super wiadomosci,fantastycznie ze mala dobrze sie rozwija i rosnie,gratuluje!:-)

Jak jest w uk z wywolywaniem porodu?Tez czekaja do 14 dnia po terminie?
 
W ogóle to byłam na spotkaniu z położna. Ogolnie to pobrali krew i wzieli próbkę moczu. Zebrał wywiad itp. No i wlasnie moja położna to mężczyzna!!!
Nie przyznałam sie ze chodzę prywatnie, i jak powiedziałam o krwawieniach to pokrecila głowa jakaś Murzynka ktora mnie ważyła wczesniej i sie wkurzyła ze do szpitala nie pojechałam. I zaprowadziła mnie na jakieś emergency usg i jak spytałam ze po tym usg bede miała drugie w następnym tyg to chamsko odpowiedziała ze najpierw musimy sie upewnić czy dziecko zyje. Olałam ja i tyle. Usg zrobili od środka i nic nie znaleźli, o lozysku zero mowy, ale moze dlatego ze nie widac od środka, moze powinni przez brzuch? W każdym razie mam usg genetyczne przez brzuch w srode.
 
Emilia przynajmniej widziałaś dzidziusia :) i dobrze zrobiłaś ze sie przyznalas ta wiedza jest im zbędna . A to moja koleżanka ma usg genetyczne dzień wczesniej i tez wczoraj miała wizytę :)

peti w sumie to nie wiem ale koleżanka miała przenoszona 10 dni nim wywołali porod. Wiec chyba Max do 14 dni .
 
reklama
Emilia najwazniejsze ze z maluszkiem wszystko dobrze.A chamstwo trzeba tepic,rasista nie jestem ale na drzewo z taka pielegniarka:-D.Odpoczywaj i w srode koniecznie zdaj relacje.
 
Do góry