reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Siaga: Kochana, ale musiałaś się nadenerwować :( całe szczęście wszystko skończyło się dobrze. Gratuluje Mamusiu i życze zdrówka dla Ciebie i Dzidziulka :)

Madzia: ja podobnie jak Lawedowy kupiłam płyn bobini, nie mogę jeszcze dać opinii czy uczula czy nie, ale na pewno przyjemnie i delikatnie pachnie :)

Peti: niestety nic się u mnie nie dzieje. Coś czuje że jednak w moim przypadku będzie grane to wywoływanie porodu. Mam nadzieje, że za tydzień juz będę miała moje Słoneczko przy sobie :) Obstawiam że jak w poniedziałek pojadę na IP,to jak zwykle we wtorek zrobią badania moczu, morfologie i usg, a od środy zaczną wywoływać. Mam nadzieje że mnie nie przegonisz i będę mogła oficjalnie przekazać Ci koszulkę liderki ;)
 
reklama
Infiniti to nagroda zavten cały stres który musialas przejść. I jeszcze dziewczynka o której marzylas. Gratuluje. Teraz już spokojnie możesz kompletowac wyprawkę ;)
Esiek, Lenka super macie z tą niemiecką chemia. Jak mam znajomych w niemczech jak wiem że jadą do domu to zamawiam u nich moje ukochane niebieskie lenory i proszki.
Madzia76 ja kupiłam proszki do prania lovela i płyn dzidziuś. Dzisiaj mieliśmy brzydką pogode jak jurro będzie ładnie to startuje z praniem bo komoda już skrecona ;)
 
Infinity tak się cieszę! Wszystkie ciotki forumowe czekały na tą wiadomość :) i do tego Twoja wymarzona dziewczynka.. teraz zacznij już w pełni cieszyć się ciążą :))))))))))))))
 
Infinity - super, ogromnie się cieszę !!!! Zapomnij o tych ostatnich tygodniach, oddziel grubą krechą i czekaj na córeczkę w spokoju !!!!
 
reklama
Infinity - to jeszcze raz dziś wrzucę, uaktualniony o tak ważne info

LIPIEC
1. MINNI27 (29 lipiec) córka Wiktoria

____________

SIERPIEŃ
2. PETI30 ​(1 sierpień) córka Lucy
3. MADZIA I PIOTR (18 sierpień) córka
Hanna

____________

WRZESIEŃ
4. NIEPOKORNA (1 wrzesień) syn Oliwier
5. JOGO (2 lub 6 wrzesień) córka Nadia
6. ELLENI (5 wrzesień) córka Adrianna
7. ZUZIA2011 (5 wrzesień) syn



____________

PAŹDZIERNIK
8. MAJKA201 (12 październik) syn
9. MADZIA76
(18 październik) córka
10. LENKABAR (30 październik) syn Filip

____________

LISTOPAD
11. Bzibziok (7 listopad) syn Michał
12. FOOTE
(13 listopad)
13. LOLITKA200 (13 listopad)
14. ESIEK (19 listopad) córka Małgosia
15. EMA51 (27 listopad) syn Jan


____________

GRUDZIEŃ
16. _Infinity_ (12 grudzień), córka
17. Ona232
(18 grudzień)


____________



2015


STYCZEŃ
18. Hope84 (1 styczeń) córka Nina

19. Magda_7891 (19 styczeń)
20. Bziumelka (20 styczeń)
21. Oktavi (22 styczeń)
22. Emilia M (29 styczeń)

____________


LUTY
23. Genna (19 luty)
 
Do góry