reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Emilia ja mam chyba odwrotnie niż dziewczyny - nie pracuję od marca i na początku byłam zachwycona - wysypianie się, robienie co chcesz itd. Natomiast od jakiś dwóch miesięcy już mam dość, nogi na głowę z nudów zakładam- ile można jeździć po sklepach albo jak długo gotować obiad. Masakra jakaś, to jest dla mnie duży minus stanu błogosławionego :) No ale za dużo przebojów miałam z ciążą + praca mocno wyczerpująca bo dużo wyjazdów, aby do niej wróicć, ale już sobie obiecałam, że w następnej ciąży (tfu, tfu), co najmniej do końca 5 miesiąca nikt mnie z pracy nie wywali na L4 :)
 
Czesć dziewczyny :-). U mnie rozpoczął sie remont łazienki i ja juz mam depresję a to dopiero początek i oczywiście żeby nie było tak kolorowo to zaczęło się od braku prądu przez 4 h no jak pech to pech, ale o 14 prąd oddali i robota wre.

Dziewczyny wiem ze już gdzies tutaj to było ale ja raczej nie znajdę jaki płyn czy proszek polecacie do prania ubranek, mama mi zaproponowała ze pomorze wiec chyba zaczynamy wielkie pranie dla mojej kropki, tylko nie wiem co kupić.
 
Witam po długiej przewie.
14,07 w dramatycznych i nagłych okolicznościach przyszedł na świat nasz syn.(35 tc) W nocy z niedzieli na poniedziałek obudził mnie straszny ból brzucha. Pojechaliśmy na IP do najbliższego szpitala i po przebadaniu przez lekarza ginekologa i po USG biegiem przwieźli mnie na salę operacyjną. Łożysko się odklejało. W pierwszych minutach życia synek nie oddychał, ale na szczęście po chwili sytuacja się bardzo poprawiła i podjął czynności życiowe. Na szczęście jest bardzo silnym i po badaniach okazało się ZDROWYM bobasem. Dzięki szybkiej reakcji lekarza i reszty personelu mój syn żyje...Teraz jesteśmy już w domu i jak maluszek pozwoli będę czasem zaglągać. Pozdrawiam Wszystkie forumowe ciocie.
 
Siaga - witamy kolejna mamuske !!!! Koniecznie w wolnej chwili jak maly pozwoli napisz wiecej!

Chyba musze znow uaktualnic kalendarz :)

LIPIEC
1. MINNI27 (29 lipiec) córka Wiktoria

____________

SIERPIEŃ
2. PETI30 ​(1 sierpień) córka Lucy
3. MADZIA I PIOTR (18 sierpień) córka
Hanna

____________

WRZESIEŃ
4. NIEPOKORNA (1 wrzesień) syn Oliwier
5. JOGO (2 lub 6 wrzesień) córka Nadia
6. ELLENI (5 wrzesień) córka Adrianna
7. ZUZIA2011 (5 wrzesień) syn



____________

PAŹDZIERNIK
8. MAJKA201 (12 październik) syn
9. MADZIA76
(18 październik) córka
10. LENKABAR (30 październik) syn Filip

____________

LISTOPAD
11. Bzibziok (7 listopad) syn Michał
12. FOOTE
(13 listopad)
13. LOLITKA200 (13 listopad)
14. ESIEK (19 listopad) córka Małgosia
15. EMA51 (27 listopad) syn Jan


____________

GRUDZIEŃ
16. _Infinity_ (12 grudzień)
17. Ona232
(18 grudzień)


____________



2015


STYCZEŃ
18. Hope84 (1 styczeń) córka Nina

19. Magda_7891 (19 styczeń)
20. Bziumelka (20 styczeń)
21. Oktavi (22 styczeń)
22. Emilia M (29 styczeń)

____________


LUTY
23. Genna (19 luty)
 
Ostatnia edycja:
Siaga gratulacje !!!Faktycznie bylo nieciekawie,ale jest dobrze,super!A mowilam ze mnie przegonisz :) Wszystkiego dobrego. Niepokorna do miss to mi daleko haha.Mialam Ci pisac,nie wiem jak w Twoim szpitalu ,w moim nie zalecaja chusteczek do pupy tylko te kulki z waty.Kolezanka mi mowila ze tym dziadostwem nie da sie dzecka umyc porzadnie.Dziwne maja te zwyczaje tutaj,jakies z tamtego stulecia.Ostatnio moj konsultant mierzyl mi brzuch centymetrem,pierwszy raz :)Czy Tobie tez mierzyli? :) :)
 
Bziomulka tez czytałam ze to stara krew, ale mam jej duzo, wkładki za słabe. No i czerwona krew tez była i to większa jak @. Narazie leze i odpoczywam. Jutro mam pierwsza wizytę z położna. Powiem jej o krwawieniach ale znając angielska służbę zdrowia to powie ze to normalne w ciazy.
 
reklama
Do góry