reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

szyszka - ja to chyba w jakąś hormonalną sinusoide popadłam bo czytam Twój post i głupia wyję :) Cieszę, się, że dobrze i szczęśliwie się skończyło. A Antoś to prawdziwy twardziel - nie chciał wyjść i tyle :)
Jak będziesz miała wolna chwilkę napisz mi czy wiadomo czemu tak zareagowałaś na CC, sama będę miała i ciekawi mnie to.

Miłego dnia!

Foote i Magda
- dziękuję za info!

Infinity - KCIUKASY ZA DZIŚ!!!!

Zapomniałam wczoraj napisać, że pierwszy ciąża stała się dla mnie realna - byłam na wizycie w LuxMed i Dr zrobiła mi szybciutkie USG i jak na ekranie widzę, że mała wyciąga nóżkę to autentycznie to czuję! Wcześniej na ekranie ona się wierciła a ja nic. A teraz takie świetne połączenie wizji i odczuć :)
 
reklama
Infinity na żywo nie byłam jeszcze, wybieram się pod koniec sierpnia na mega zakupy właśnie tam bo z tego co widzę na ich stronie to niektóre rzeczy, jak np. łóżeczko-tapczanik Klupusia mają o ponad 100 zł tańsze niż w innych sklepach :)
 
Dziewczyny ja się witam po urlopie. Byliśmy 10dni w Bieszczadach było cudownie, wypoczełam, naładowałam akumulatory i znowu chce się żyć. Wróciliśmy w poniedziałek wieczorem ale nadrobienie tyle stron forum troche mi zajeło czasu:) Jedyny minus to to że z łodzi aż 450km i ta droga była męcząca.

Po pierwsze Szyszka gratuluje synka, wielki chłop z niego :) No i czekamy na zdjęcia przystojniaka...

Emilia ja też cały czas mam plamienia co prawda brązowe ale co jakiś czas się pojawiają ale już nie panikuję bo całą ciąże bylabym w szpitalu.

Ja byłam we wtorek na prenatalnym usg i wszystkie wymiary idealne, ryzyko chorób minimalne, nie dostałam zlecenia na badania krwi bo usg wyszło idealne. No i ku mojemu zaskoczeniu, bo cały czas uważałam że będzie synek, szal przechyliła się na córeczkę Sonie:) Ale wiecie na tym etapie to jeszcze nic nie jest pewne...
 
hej ja po wizycie jednak to opryszczka dostalam HEVIRAN i mam nie panikowac po 10 dniach na kontrol co wy mialyscie na opryszczke?
 
Emilia najwazniejsze ze jestes w domku i mozesz odpoczywac,do nudy sie przyzwyczaisz :) Ja myslalam ze bede tesknic za praca,ale absolutnie nie.Nie siedze tez w domu,staram sie byc aktywna.Wczoraj maz zakazal mi chodzic na zakupy bo dzwigam torby niby.Zakupy rozkladam na 5 siatek i targam po 1 do domu.Tlumacze mu ze ciaza to nie choroba ale jak grochem o sciane:-)

Ona stres juz chyba opadl,co?Dobrze ze opryszczka zdjagnozowana,za pare dni nie bedzie sladu:tak:


Bziumelka fajnie ze wypoczelas,a bieszczady piekne i polskie,tam napraede mozna naladowac akumulatory!


Szyszka pieknie to wszystko opisalas,mimo komplikacji wszystko dobrze sie skonczylo i widac ze jestes teraz najszczesliwsza osoba na swiecie:happy2:Jeszcze raz gratuluje cudownego synka!


Minni co u Ciebie?Jakies oznaki zblizajacego sie porodu?U mnie nic,chociaz Lucy cisnie mi strasznie na pecherz,wiec mam nadzieje ze zeszla nizej.Ale brzuch nie opadl chyba,ja juz nie wiem :) Jutro moja corcia wraca z wakacji,fryzjer i kosmetyczka zaliczona wiec moge rodzic:cool:


Milego dnia dla wszystkich :)
 
reklama
Do góry