reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Witam dziewczyny. Nie zaliczam się jeszcze do waszego grona, ale bardzo bym chciala. Po ponad dwóch latach starań pora na decyzje o in vitro. Ze wzgledu na PCo i słabą odpowiedz na clostibegyt rozważam IVM ale nie mogę znaleźć zbyt wielu informacji, a zwłaszcza od kogoś kto to przeszedł z sukcesem. A znalazłam takie hasło tutaj. Wiem, ze wy jesteście juz krok, nawet kilka dalej, ale może podpowiecie mi na co zwrócić uwage, żeby to była procedura z sukcesem.
Lecze się w gamecie Gdynia, ale tam uslyszam, ze jest niska skuteczność tego zabiegu, nie robią tego w tej klinice, zatem nie wiem czy to prawdziwa informacja, czy tylko namawianie na In vitro klasyczne..
Wiem, ze diabeł tkwi w szczegółach, a pacjent czasem powinien sam być zorientowany w temacie, bo inaczej jest zbywany, albo procedura się przedłuża.. Wiem, bo lecze się juz u trzeciego lekarza (ten trzeci juz z kliniki).
IVM oferuje Invimed również z Gdyni, tam bym poszła.
Może chcialybyscie mi podpowiedziec na jakie leki ewentualnie stawiać do stymulacji i co koniecznie brac po transferze. W ogole za kazda podpowiedz odnośnie IVM będę wdzięczna, chciałam dokładnie przejrzec wątek, ale uczciwie powiem, ze liczba stron mnie przerosła..
Wszystkim mamom gratuluje odwagi i spełnienia marzeń:-)
 
siaga gratuluje ,zycze tobie i malenstwu duzo zdrówka.Jestesmy po wizycie i gina nasza Hania wazy 2816kg,Ale strasznie chowa buziaka ,a chcielismy ja podejrzec w 4d,za chiny ludowe nie chce,pokazuje tylko śmiało pi.....:-)
 
Byłam u Śliwińskiego, ale przez przypadek poszlam do Skweresa, żeby pogadac o moim zdrowiu bez kontekstu starań. Bardziej mi odpowiada, przeszlam do niego. Po przejrzeniu wszystkiego i cs u niego wpisał mi "wskazanie in vitro" do karty... :-(
Wciąż mam wrażenie, ze u mnie hormony wciąż niepobadane, ale zanim znajdę cudotwórcę.. A wiek goni... Źle znosze stymulację, zwłaszcza psychicznie, rozhustane hormony mnie dobijaja, wolałabym zrobić zabieg, który nie wykończy mnie na długie miesiące... Jestem prawie dwa lata na clostibegycie rożnych dawkach i mam dość.
W sumie wzielam od nich papiery, nie zlożylam jeszcze, myślę, ze zalapalibysmy się do rządowego, ale chyba wolę się zadlużyć i zrobić IVM prywatnie, jeśli to jest lepsze wyjście dla mojego zdrowia... Bo IVM w rządowym nie ma, chyba, że czegoś nie doczytałam..
Zanim złoże papiery, chce wiedzie jak najwięcej, sama szukam, nauczona straconym czasem u dwóch poprzednich lekarzy...
W sumie to wychodzi, że Skweres jest czwarty ;-)
Madzia, a Ty również z Trójwsi?
 
Emilia nic nie mow ze robilas usg u innego lekarza.Powiedz poloznej ze plamilas na brazowo,nie martwilas sie bo tto normalne po ivf,a ze dzisiaj w nocy zaczelas krwawic i jestes przerazona i chcesz sie widziec z lekarzem bo nie wiesz co sie dzieje.Nic im nie sugeruj o lozysku przodujacym.Zobaczysz co powiedza..
 
reklama
Siaga wielkie gratulacje!!!!! Ależ przeżyliście chwile grozy... najwazniejsze jednaj, że Maleństwo zdrowe i jest juz z Wami :) Dużo zdrówka
dla Noworodka i Mamusi

Infinity czekamy na bardzo pozytywne wiadomości &&&&&

Emilia ja pierwszy ruch poczułam też wcześnie jakoś 14tc, ale przez brzuszek wyczuwalne ruchy były dopiero 19tc. Ale kto wie, może dzidzia się jakoś wyjątkowo ułożyła :)

Bziumelka super, że Maluch zdrowiusieńki i gratuluje Córeczki :)

Madzia a czemu nie chcesz skorzystać z bliskości z Niemcami? Proszki i płyny produkowane w Niemczech są o nieeeebo lepsze te nasze, także ja tak samo jak dla nas tak i dla Malucha wybiorę się do naszych sąsiadów po płyn do maleńkich ubranek. Powiem Ci że raz jeden mi się zdarzyło kupić u nas w markecie Lenor i nawet zapach miał inny (znacznie brzydszy) niż ten z Niemiec.
Ale nie namawiam, każdy kupuje wedle siebie- w razie czego ja wypróbuję i będę polecała :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry