reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Siega witamy kolejną mamusię i ciesze się że z synkiem wszystko dobrze i jest zdrowiutki ale czytam że przyjemnie nie było. Mam nadzieję ze teraz będzie juz wszystko dobrze.

Infinity czekamy na wieści i trzymamy kciuki.
 
Siega gratuluję szczęśliwego zakończenia i synka już przy Tobie.

A ja jutro mam tą wątpliwą przyjemność pójść na badanie glukozy, już zakupiłam cytrynę.
I jeszcze chciałam Wam powiedzieć, że długo ubranek nie kupowałam ale dzisiaj w realu była jakaś wyprzedaż nie dużo rzeczy ale wszystko po 1,3, 5 zł. Za nie całe 40 zł kupiłam: DSC_0169.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0169.jpg
    DSC_0169.jpg
    41,2 KB · Wyświetleń: 48
Dziewczyny stało sie cos dziwnego. Poczułam cos w brzuchu, ciezko opisać co to było, ale było wlasnie tam gdzie gin głowice od usg przykłada tylko z prawej strony. Dotknęlam palcami i poczułam taka gulke, jakby kulka była pod skora. Trwało to z 3 sekundy i znikło. Jutro zaczynam 14 tydzien to chyba za wczesnie za ruchy? Ale jelita sa chyba pod macica? To mogłabym cos czuć ale pod palcem bym nie poczuła nic twardego? Jesli to było dzidzi to napewno rece i nogi ma za małe ale tak sobie myśle ze moze sie obracało i głowę poczułam? Bo ta kulka miała z 2 cm średnicy na oko a tyle chyba mierzyla głowa na usg wtorkowym.
 
Madzia dziewczyny pisaly o Dzidziusiu,Jelp i Lovela. Ja kupilam ariel non bio w plynie,zapach uzalezniajacy.No ale zobaczymy jak Lucy zareaguje.
 
Emilia Ty sie tam nie daj z ta polozna,bo Ci powie ze to normalne.Koniecznie zazadaj lekarza niech Cie przebada porzadnie.Wprost im powiedz ze jak sie cos stanie to beda oni odpowiadac za dziecko.To jest jedyna droga uwierz mi,bo moje kolezanki juz to stosowaly,trzeba sie uprzec i koniec.Ja sie uparlam 2 razy i porobili mi badania ktore chcialam.Oni sa tam dla Ciebie a nie na odwrot,glowa do gory:-)

A co do ruchow to nie pomoge bo mialam pozno,ale moze to juz to :)
 
reklama
Szyszka, tak to już bywa, że nigdy nie może obejść się bez problemów. Całe szczęście, że już jesteście w domku.
Oby kolki szybko minęły.

Siaga, gratulacje i życzę Tobie i Maleństwu dużo zdrówka.

Madzia, ja przetestowałam Dzidziusia, Białego Jelenia, Jelpa, Lovelę i Bobini. I ten ostatni odpowiada mi najbardziej.
Nie uczula. Ma delikatny, przyjemny zapach.
 
Do góry