reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Madzia no tak, nie zauważyłam! Gratulacje, matko to jest nie do wiary... dopiero co nas "wygoniły" z kto po... minie chwilka i będziemy ze spakowaną torbą czekały na spotkanie z naszymi dziećmi... III trymestr brzmi dumnie :)

Emilia na pewno Cię wypuszczą z pracy, są w końcu jakieś priorytety
 
reklama
U mnie jest taka sytuacja ze jestem niezastąpiona w pracy. Tylko szefowa moze mnie zastąpić i moze to byc problem. Druga sprawa jest taka ze to jest moj przedostatni dzien, bo ostatni jest 23-go, i potem juz nie pracuje. A nie chce na koniec sobie referencji popsuć bo w tym kraju sa bardzo potrzebne. Narazie czekam, powinna dzis odpisać.
 
Emilia na scan przyjdzie ci list osobno wkrótce ale napewno sie wyrobią przed 14 tyg. A jesli w pracy ci nie dadzą wolnego to zadz do szpitala niech przesuną ci wizytę , moze sie uda.

Elleni udanego słonecznego urlopiku.

a mi dzisiaj koleżanki organizują shower baby:) i pierwszy raz przyśniła mi sie moja córeczka i miała dość długie czarne włosy :)

co do starań to ja chyba czekałam najdłużej na swój cud bo az 8 lat a podrodze 5 poronienien w tym 4 po naturalsiku :( ale nie chce o tym pamietać liczy sie to co teraz a teraz juz 8 mc . Juz niedługo utule swój cud :)
 
po dłuuuugiej nieobecności melduję się. W szpitalu byłam 12 dni, urodziłam 2 lipca, Antoś przewrócił nasz świat do góry nogami, nigdy w życiu nie spotkało mnie większe szczęście. Piszę tak na szybko, bo usnął. Jak tylko znajdę chwilę napiszę Wam wszystko ze szczegółami i postaram się nadrobić zaległości.

Możecie mi polecić jakieś mleko? po bebilonie Młodego bolał brzuszek, a po Bebilon Comfort nie mógł zrobić kupki, lekarz polecił nam najzwyklejsze bebiko. Nie mam za wiele pokarmu swojego, a Antoś to mały głodomorek więc mm musi być.
 
Szyszlka jeszcze raz gratulacje!Wspaniale ze juz jestescie razem:happy:Jak tylko bedziesz miala czas to napisz wiecej i jak tam porod?Co do mleka Ci nie poradze niestety.Znajoma powiedziala mi ze na dolrgliwosci zoladkowe,kolki itp najlepsza jest przegotowana woda dla maluszka,wiadomo niskozmineralizowana.Ona to stosowala od poczatku i dzieci kolek nigdy nie mialy.no ale trzeba moze zapytac jeszcze lekarza.

Jogo daj znac jak po baby shower?:-)
 
Szyszka-fajnie, ze sie odezwalas, czekamy na wiecej szczegolow. Wytul Antka!!!

Minni - czekamy na wiesci co u Was!!!

Ja od rana mam tepy bol plecow i brzucha. Nue moge sie momentami wyprostowac, chyba mala mi gdzies porzadnie uciska albo tak mi sie rozciaga wszystko. Bo nie wiem co to innego moze byc. Bralyscie na takie bole NoSpe? Jezeli tak to ktora i jakue dawki mozna?
 
reklama
Szyszka GRATULUJĘ! :-):-):-)
Jogo udanej imprezy :tak:

Jeżeli ktoś jeszcze nie korzystał to ja również polecam promocję w KappAhl która dzisiaj się kończy (-50% na już przecenione z kartą stałego Klienta) - fakt że wybór mały ale warto odwiedzić nawet kilka sklepów bo kupiłam naprawdę tanio niektóre rzeczy (pajac za 10zł, czepeczka za 5, śliniaczki 2pak za 7, spodenki za 12 ...) - jak na ten sklep to ceny świetne i niższych to chyba nigdy nie było i nie będzie ;-)
Jak mi maleństwo zmieni płeć to się zastrzelę bo chyba nie ogarnęłabym już wymiany rzeczy które ewidentnie nie są do założenia dla chłopca :rofl2:
 
Do góry