reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Emilia my mamy 3 mrozaczki, po 1 wrócimy a jeśli zostaną jakieś to jestesmy na 100% zdecydowani oddać je do adopcji parom, które tego potrzebują. Nie przeżyłabym świadomości, że moje dzieci zostaną.. zniszczone, zabite albo będę w nieskończoność leżały w lodówce bez żadnej przyszłości. Ale też nikogo nie oceniam. To jest bardzo indywidualna i trudna sprawa. A Wy macie mrozaczki?
 
reklama
My staraliśmy się ponad rok, ja miałam problemy z prolaktyną i zespół Hashimoto, próbowaliśmy ze stymulacją costyl. ale jakoś nie wychodziło. Po trzech miesiącach mój M zrobił badania nasienia i wyszły kiepsko. Lekarz powiedział, że można próbować polepszyć jakoś i ilość ale wzrost będzie tylko o jakieś 5 %. Ja jeszcze miałam iść na drożność jajowodów, ale jak lekarz w klinice zobaczył wyniki to stwierdził, że nie ma to sensu i tak zaczęliśmy przygotowania do procedury. Udało się za pierwszym razem. Mamy jeszcze dwa pingwinki, jak nam nie uda się po nie wrócić to też chcemy oddać je do adopcji, żeby kogoś uszczęśliwiły.
 
Magda_7891 nie załamuj ;( cały tydzień obserwowałam na kamerach online jaka pogoda i codziennie piękne słoneczko było, a teraz jak przyszło ruszać nam to pogoda popsuła się:;(

Esiek kalosze spakowane :D u nas na Podlasiu też dzisiaj pogoda pod psem ….
 
Eleni nie martw się pogoda ma się poprawić.

Emilia my mamy jeszcze 2 mrozaczki ale na chwilę obecną raczej oddamy je do adopcji z racji wieku ja mam skończone 38 lat i mamy już 20 letniego syna urodzonego naturalnie bez problemów, ale główna przyczyna to wiek jak kropka się urodzi to ja będę miała 39 lat a i tak od razu byśmy po nie nie wrócili a tak to oddam je komuś kto tak bardzo pragnie mieć dzidziusia jak my.

Esiek tak ta położba zamiast tej szkoły rodzenia, to fajna babka zna moją rodzinę pamięta jak jeszcze chodiliśmy do przychodni z synem. Podobała mi się rozmowa z nia, Powiedzała nam żebyśmy wybierali iędzy Zdrojami a Pomorzanami i to nie ze względu na poród tylko neonatologie. W policach jest bardzo słaba neonatologiai bardzo męczą dzieciaczki bo wiele osob z tamtejszej neonatologi pisze prace doktorskie i mają żywe okazy-nasze dzieci i strasznie je kłują i Ciebie nie ma przy tych badaniach. Natomiast o Zdrojach powiedziała ok tyle tylko ze tam straszna komercja i kobiety na korytarzu na miejsce czekają. Powiedziała ze ona wybrałaby pomorzany bo tam jest coraz lepeij a neonatologia super. I to się zgadza szefem oddziału maluszków jest dr Rudnicki rewelacyjny gość wyciagną mojego syna z zapalaenia płóc - dostał je jak miał 2 tyg. i wylądował w szpitalu. Lekarze leczyli go antybiotykami i podawali mleko a okazałąo sie ze on był na nie uczulony i mało go nie wykończyli zabierałam go na własną prośbę.
 
A tak wogole to chciałam Was pinformować że ja i moja kropka skończyłyśmy dziś 26 tc, zaczynamy 27 i wchodzimy w III trymestr, a dopiero niedawno przechodzilam tu z wątku kto po .....
 
Nie wiem jak to sie stało ale dzis przyszedł mi list z Hammersmith ze mnie przyjęli jednak. Nie wiem jakim cudem. Ale bedzie to tylko spotkanie z położna wiec chyba zadzwonie i im powiem ze bedzie to moj 12 tydz i zeby tez mi usg zrobili. Teraz jeszcze kolejny problem bo akurat pracuje, napisałam do szefowej przed chwila, mam nadzieje ze odpisze.
 
Madzia, mam pytanko bo ja też z tych wielbicielek kropeczek i grochów ;) Czy poszukując wózka widziałaś jakiś granatowy w białe kropki? Przeglądam internet i po za klasycznym np firmy lonex nie znalazłam nic w takich kolorach. A te tako są fajne i mają duże gondolki ;)
Fajne są też firmy dada paradiso w kropki ale nie wiem jak jakościowo w porównaniu do tako.
 
reklama
Do góry