reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Elleni, żeby stwierdzić nietolerancję laktozy u maluszka, to trzeba zrobić badania.

Szyszka, nie ma co zmieniać mleka na takie bez laktozy. No chyba, że pójdziesz do pediatry i dostaniesz skierowanie na badania kału
i faktycznie wyjdzie nietolerancja laktozy..
My od samego początku (w domu) jesteśmy na Hippie. Bo w szpitalu mieli trzy rodzaje mleka- Enfamil, Bebiko i Bebilon.
Zosia nie chciała pić ani Bebiko, ani Bebilonu. Enfamil pił, ale mało. A po powrocie do domu zaczęła ładnie jeść.
Jeszcze przed porodem porównywałam składniki ze wszystkich melach i Hipp Bio Combiotik wypada najlepiej.
W Rossmannie puszka 800 g kosztuje 40,99 zł. W Lidlu można kupić taniej, coś koło 38 zł, ale u nas ciężko dostać.
 
Lawendowy sen w niewielu przypadkach badanie na nietolerancje laktozy nie wychodzi mimo że ona jedt. Dziecko mojej siostry ją ewidentnie ma a w badaniach jedt ok ;) a wystarczy że napije się mleka a wysypka na całym ciele gotowa ;/
 
Esiek szybkiego powrotu do zdrowia zycze !

u mnie juz po shower baby , fajnie było sie spotkać w takim licznym gronie kolezenanek na raz:) Nadia dostała troszke prezentów ale głownie bony do mathercere wiec bede mogła zaszaleć z zakupami . Szkoda tylko ze prawie każda z koleżanek na diecie i niechciany nic jeść a sie tak naszykowalam . Ale cóż kazada chce być piekna na plaże :)
 
Elleni, żeby stwierdzić nietolerancję laktozy u maluszka, to trzeba zrobić badania.

Szyszka, nie ma co zmieniać mleka na takie bez laktozy. No chyba, że pójdziesz do pediatry i dostaniesz skierowanie na badania kału
i faktycznie wyjdzie nietolerancja laktozy..
My od samego początku (w domu) jesteśmy na Hippie. Bo w szpitalu mieli trzy rodzaje mleka- Enfamil, Bebiko i Bebilon.
Zosia nie chciała pić ani Bebiko, ani Bebilonu. Enfamil pił, ale mało. A po powrocie do domu zaczęła ładnie jeść.
Jeszcze przed porodem porównywałam składniki ze wszystkich melach i Hipp Bio Combiotik wypada najlepiej.
W Rossmannie puszka 800 g kosztuje 40,99 zł. W Lidlu można kupić taniej, coś koło 38 zł, ale u nas ciężko dostać.

W lidlu jest wycofane, a było po 36,99 zł.

Ja u Wiktora nie robiłam badań, bo płaczu było tak wiele, że trzeba było działać już. Mleko okazało się strzałem w dziesiątkę. U mojego siostrzeńca było tak samo.

Ogólnie produkty hipp są dobrej jakości kosmetyki, mleko, słoiczki czy nawilżone chusteczki. Mój synek to jedna wielka reklama hippa, najważniejsze że dobrze się chowa.
 
Czesc

Ja juz po obchodzie, wyniki mam ok, mocz w normie i crp tez. Prawdopodobnie mialam kolke nerkowa od tego kamienia a na to to tylko moge duuuzo pic i tyle :/ Czekam na wynik posiewu, moze jutro bedzie.
Leze na patologi oddzial polaczony z porodowka, bylam sie przejsc - jeju jakie maluszki !!! I wszystkie placza :)

Ogolnie fajny, odnowiony oddzial a personel ten sam co na porodowce wiec dziewczyny ze szczecina - na razie na prawde super i lekarze i polozne. Jedyny minus to brak TV w salach :/
 
Esiek no to ładnie Cię nerki załatwiły... o kolce nerkowej słyszy się nie raz, że to potworny ból, także współczuję, dobrze, że nie wymagasz teraz jakiegoś skomplikowanego leczenia. Tyle z tego dobrego, że pooglądałaś sobie maleństwa :)))

Jogo fajnie z tymi bonami! Poszalejesz z czystym sumieniem :)
 
Wiesz lenka ze nawet mi nie pokazali jej na zdjeciach i monitorze? A sprzet dobry bo i 3d robia wiec pewnie dobrze widac :/ ale dwa razy dzienie jest badanie serduszka to choc sobie poslucham ;)
 
reklama
Do góry