reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Szyszka kochana przeogromne gratulacje dla Was!Antos kawal chlopa,ale super:happy2:!!!

Infinity lez i odpoczywaj i absolutnie sie nie nadwyrezaj,wszystko bedzie dobrze:tak:
 
reklama
Trzcinka dzieki za wiesci o naszej Szyszce - a jak u Was? Zawsze jak mysle i mowie o porodach to mysle o tobie bo ty mialas taki szybciutki tez taki chce;-) myslisz o kolejnym bobasie jak Alusia?

Szyszka - o jacie jaki Antos duuuuzy ponad 4,5 kilo kurde mialas co nosic nic dziwnego ze ci juz tak ciezko bylo ale opieka teraz bedzie latwiejsza wielkie gratulacje mamusiu i duuuzooo zdroweczka dla Was mam nadzieje ze lada chwila sie odezwiesz

Infinity - fajnie ze sie odezwalas u juz lepiej ale odpoczywaj teraz ile wlezie, bo to najwazniejsze..
 
Szyszka, tak wielkie gratulacje jak Twój synuś!!Nareszcie się doczekałaś!!
Infinity, leż spokojnie i wypoczywaj, my się zajmiemy trzymaniem kciuków.

Ja właśnie wróciłam ze sklepów i udało mi się nic nie kupić dla maluszka, staram się hamować i jeszcze trochę poczekać. Ale jeśli macie w okolicy Pepco, to widziałam tam bodziaczki z krótkim i długim rękawkiem po 4,5,6 zł i pajacyki po 10-12-14 zł. Wielkiego wyboru nie ma, ale da się coś znaleźć.
 
reklama
Do góry