reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Szyszka kochana przeogromne gratulacje dla Was!Antos kawal chlopa,ale super:happy2:!!!

Infinity lez i odpoczywaj i absolutnie sie nie nadwyrezaj,wszystko bedzie dobrze:tak:
 
reklama
Trzcinka dzieki za wiesci o naszej Szyszce - a jak u Was? Zawsze jak mysle i mowie o porodach to mysle o tobie bo ty mialas taki szybciutki tez taki chce;-) myslisz o kolejnym bobasie jak Alusia?

Szyszka - o jacie jaki Antos duuuuzy ponad 4,5 kilo kurde mialas co nosic nic dziwnego ze ci juz tak ciezko bylo ale opieka teraz bedzie latwiejsza wielkie gratulacje mamusiu i duuuzooo zdroweczka dla Was mam nadzieje ze lada chwila sie odezwiesz

Infinity - fajnie ze sie odezwalas u juz lepiej ale odpoczywaj teraz ile wlezie, bo to najwazniejsze..
 
Szyszka, tak wielkie gratulacje jak Twój synuś!!Nareszcie się doczekałaś!!
Infinity, leż spokojnie i wypoczywaj, my się zajmiemy trzymaniem kciuków.

Ja właśnie wróciłam ze sklepów i udało mi się nic nie kupić dla maluszka, staram się hamować i jeszcze trochę poczekać. Ale jeśli macie w okolicy Pepco, to widziałam tam bodziaczki z krótkim i długim rękawkiem po 4,5,6 zł i pajacyki po 10-12-14 zł. Wielkiego wyboru nie ma, ale da się coś znaleźć.
 
reklama
Do góry