reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Szyszka gratulacje!!!!!!! Antek to olbrzym :) nic dziwnego, że było Ci ciężko

Infinity odpoczywaj teraz, a my trzymamy kciuki- musi byc dobrze !

Oktavi hmmm ile powinna mieć szyjka to chyba nie u każdej z nas tyle samo. Najczęściej 3 cm, ale czytałam też o 4 albo i nawet ponad 4 cm także to chyba juz indywidualna sprawa naszej anatomii choć wiadomo lekarzem nie jestem, głowy sobie uciąć nie dam. Lekarz doskonale wie, że się skróciła, bo porównuje do poprzednich wizyt.
 
reklama
Peti- jutro rano powinien byc wynik. Mam nadzieje ze wyjdzie dobry. Tak zostawiają mnie tutaj do samego porodu, pocieszający jest fakt ze to juz nie dlugo. Zapytalam ordynator o poród czy w moim przypadku sn czy cc, powiedziala ze na dzien dzisiejszy nie wie i wszystko zalexy od tego jak Kluseczka będzie przybierala na wadze.
 
Zaczęłam krwawic, nie krwotok ale jest tego wiecej niż plamienia. Dzwoniłam do mojego gina ale dzis juz nie da rady. Musze poczekac do jutrzejszej wizyty. Na pogotowie nie ma co jechac w uk bo pewnie albo mnie nie przyjmą albo nawet usg nie zrobią. Chyba lepiej lezec skoro jutro rano pojade. Brzuch mnie nie boli. Straciłam juz nadzieje. Myśle ze moje dzidzi umarło.
 
Emilia przestan nawet tak myslec,no co Ty.Lez i odpoczywaj a jutro lec do gina.To na pewno tylko krwiak.A myslisz ze na pogotowiu nic nie zrobia?Cholera,nie wiem jak jest w uk.A jak bys im powiedziala ze jestes w 12 tygodniu?Trzymam kciuki za Ciebie,musi byc dobrze!:tak:
 
Oktavi dzisiaj lekarz mi powiedział że jak jest powyżej 3 cm to jest ok. Ale też każda kobieta ma inaczej ja miałam mc temu 4,5 cm a dziś już 3,5 więc wiem że się zmniejszyła mam nadzieje że nq tym poprzestanie.
Peti mały ma jeszcze sporo miejsca więc może się jeszcze obrócić bo nawet wczoraj czułam go po obu stronach brzucha a dziś już główka do dołu tak więc wszystko może się jeszcze zmienić.
Emilia bądź dobrej myśli to na pewno jakiś krwiak lez i odpoczywaj. Zobaczysz wszystko się dobrze skończy. Trzymam kciuki.
 
Emilia, leż i staraj się nie denerwować będzie dobrze. Też przez to przechodziłam wiem jaki to stres. Trzymaj się dzielnie.
 
Genna ja chyba zwariuje 11 tc ale to zależy czy widać dobrze u jednej wcześniej u drugiej później.
Emilia czekamy na dobre wieści :)
 
reklama
Emilia nie myśl tak nawet! Wiele z nas tu miało krwawienia czy krwiaki i było ok. Bądź dobrej myśli, dobrze, że jedziesz do kliniki

genna ja pierwszy raz przez brzuszek też jakoś 11tc, ale do 16 tc doktor jeszcze robił i tak i tak, patrzył na dzidzię od różnych stron ;-)

Majka ostatnio na forum same skrócone szyjki :tak: ale Twoja wyjściowo była długa, więc chyba możesz być spokojniejsza. Moja od zawsze miała 3cm
 
Ostatnia edycja:
Do góry