reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Esiek jak już wklejasz kalendarz to proszę popraw mnie bo mam termin cc wyznaczony na 27 lipca . Dziękuję .
A mnie widmo pójścia do szpitala zmobilizowało do zakupów więc nabyłam już łóżeczko , materac , pościel i kołderkę oraz 2 kocyki nadal jednak nie wiem co mam kupić do ubrania dla małej bo nie mogę zdecydować się na rozmiar i na razie mała ma tylko body kupione przez moją siostrę .
Pozdrawiam Was wszystkie życzę udanych wizyt i szybkich porodów .
Lawendowy wracaj szybko do zdrowia , Infinity kciuki za dobre wyniki , Martaczi wracajcie szybko do domku . Minni oby wszystko poszło gładko .
Może to być mój ostatni wpis bo idę dziś na kontrolę i mogę zostać już w szpitalu ( oby nie !!!!! ) a nie mam neta w telefonie więć przez 3 tygodnie będę odcięta od świata . Trzymajcie kciuki abym nie musiała zostać . Z góry dziękuję .
 
Ostatnia edycja:
reklama
wlasnie wrocilam z hurtowni z art, dzieciecy mi szok nie wiadomo na co patrzec ale mam swoj typ wozka pojezdzilam sobie nim po sklepie i juz wiem ze to ten heeh sa dwa rodzaje nowszy lub starszy rozni sie tym ze ma kropki badz jest gladki i tym ze ma dodatkowa moskikiere na gondoli CAMARELO CARERA LUB CAMARELO SEVILLA
 
Minni trzymaj sie.pamietaj ze jestes pod dobra opieka.To czyzby juz sie porod zaczynal?O cholera,trzymam kciuki,juz niedlugo bedziesz ze swoja corcia:happy:

Labo trzymam kciuki:-)
 
Peti: na kolejnym ktg tez mialam skurcze, ale tak na prawde to ja czasami czuje lekkie ukucie i to wszystko,zero jakiegokolwiek bolu przy tym wiec to chyba jeszcze nie to :) zrobili mi tez usg Kluseczka wazy 3500g,tydzień temu 3400g wiec gdzieś niewielki blad jest na pewno. Teraz czekam na obchód.
 
Minni wszystko wskazuje na to ze jestes gotowa do porodu !wow trzymam&&&& i czekamy na wieści :)

peti to za ciebie rowniez &&&&&& żebyś nie musiała zostać w tum szpitalu.

infinity chyba juz ci pisałam ze kciukow nie puszczam i czekam razem z toba na dobre wyniki :)

martaczi ciesze sie ze Kubus juz dochodzi do siebie i mozesz go przytulać :)

genna oczywiscie ze juz czas na suwaczek i czas dołączyć do nas :) ciesze sie ze starej bandy coraz wiecej dziewczyn przechodzi tutaj . Czekam jeszcze na Lilie , dorote i jo.m , olusia one tez mnie wspierały bardzo kiedy tego potrzebowałam.

Zuzia ciesze sie sie u ciebie wszystko dobrze :) kiedy masz wizytę?

dziewczyny miałam dzisiaj spotkanie z Polozna i dowiedziałam sie ze mam szczęśliwe zdrowe dziecko i co najwazniejsze ze juz jest ułożona główka do dołu !!! Czy to nie za wcześnie? Czułam wlasnie w tyg ze sie przykręciła ale nie byłam pewna . Poza tym wszystko dobrze i ze mną i z malutka. Na usg musze czekać az do 34 tyg czyli jeszce 3 tyg!
 
Minni - o jacie ale sie porobilo ale widocznie malutka pomalu pcha sie na swiat - najwazniejsze ze jestes pod stala opieka czekamy na kolejne wiesci...

Jogo o jaka wizyte pytasz? Jesli o usg to ja mialam w 20 tygodniu i tyle - juz wiecej u mnie nie przewiduja a z polozna mam srednio co 4 tygodnie. Tyle ze w poniedzialek mam wizyte z jakims konsultantem - ale po co nie mam pojecia chyba z moimi przebytymi chorobami to ma zwiazek ale pewna nie jestem. Fajnie ze u was wszystko dobrze i malutka juz sie ustawia u mnie junior jak juz pisalam bryka na calego i daje popalic z kazdej strony - chyba caly czas sie obraca jeszcze bo raz czuje po obu bokach a raz pod zebrami.

Labo - trzymam kciuki zebys jeszcze mogla spokojnie wrocic do domku i poczekac na odpowiedni czas...

Kwiatuszqu - ty kochana jeszcze tez z tej starej ekipy sie tulasz masz nadzieje ze sierpien przyniesie same pozytywne wiadomosci i juz wkrotce bedziesz zadawac mnostwo pytan jako ciezarowka:)
 
reklama
Jogo ja jeszcze w domu jestem, to labo do szpitala idzie :-)
Co do glowki to absolutnie nie za wczesnie,wlasnie akurat:tak:

Minni faktycznie 100 g przez tydzien to bardzo malo,na pewno jest jakis blad.A ja juz myslalam ze rodzisz :)Lepiej niech mala jeszcze z tydzien w brzuszku pomieszka.Informuj na biezaco co tam u Was,:cool:
 
Do góry