reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Kurde ... 5 euro ? :) ja tu tez widzialam tansze taki po 50zl ale ta troche jest inna ma taki tyl jeszcze i podoba mi sie to ze moge sie nia potem tak owinac do karmienia... wzielam przede wszystkim zeby uniknac spania na brzuchu bo juz mi niewygodnie ale w nocy co sie obudze to na brzuchu jestem ...no zobaczymy, jutro ma przyjsc to przetestuje.

A twoj syn to spoty byl 60cm !
 
reklama
Dziewczyny to ja za swoja poduche chyba przeplacilam Bo kosztowala mnie ponad 40e.Zgadzam sie z Madzia ze jest to super sprawa.Uzywam jej codziennie nie tyle co do spania co do odpoczynku.Mam nawet instrukcje obslugi z 10 pozycjami ktore mozna przyjmowac :)Na pewno jest to cos co warto kupic.
 
Zapomnialam dodac ze pokoik dla Lucy juz gotowy,jeszcze maz przywiesi polke I lampke bedzie wszystko.Nie moge uwierzyc ze juz jest.Moglabym siedziec w nim caly dzien:-)

Dobranoc wszystkim :)
 
dziewczyny jak ten czas leci:-) dokładnie rok temu o 9:25 urodziła się moja Ala :)
to był najpiękniejszy i najszczęśliwszy rok w moim życiu :)
i wiecie co? Ja chcę jeszcze raz:-):-D
 
Dworex to wszystkiego najlepszego i torebeczka dla Ali@-}--.

Esiek ja też głównie kupiłam ją po to żeby Noe wciskać brzuszka bo ja zawsze spałam na brzuchu i w nocy nie dałam rady tego kontrolować ale poducha jest naprawdę wygodna.
Co do mojego syna to prawda miał 60 cm i waga 4150 g wielki i fajny chłopak mi się urodził i tak jest do dzisiaj:-).

Peti30 fajnie że pokoik dla Lucy już macie ją ogólnie uwielbiam umeblowanie ale połówki dla dzieci teraz są takie piękne.

Esiek a ty byłaś teraz u tej samej pani doktor e odjedzie? Bo mnie strasznie to usg korci.
 
Dziewczyny przepraszam za tę literówki ale pisze z Internetu i cały czas mi się coś przestawia oczywiście dla Lucy miało być zdroweczko:-)
 
Madzia - tak u tej samej. LuxMed Dr. Wężowska. Bylo ok, pomimo ze nie prowadzi mi ciazy dala mi te wszystkie skierowania na cito i ogolnie b.dokladnie mnie przebadala. Nie narzekam.
Mysle ze gdyby nie moje 6 lat walki o dziecko i wynikajaca z tego panika to moznaby u takiej lekarki spokojnie prowadzic ciaze i to za darmo :)

Sto lat dla Ali !!!

Peti - ale super! Teraz tylko czekac na Lucy....

Wiadomo co Molly? Pisala dwa dni temu, mam nadzieje ze opanowali to zapalenie pluc.
Synek kolezanki urodzil sie w 32tc, lezal w inkubatorze ponad miesiac, przeszedl zapalenie opon ale skonczylo sie dobrze wszystko. Teraz ma ponad dwa latka i jest ok. Niech i tym razem tak bedzie.
Dziewczyny - co z kalendarzem naszym, kto go prowadzi bo zapomnialam? Mam sugestie - zeby czesciej go wrzucac bo potem chce sprawdzic cos i nie moge za Chiny znalezc ;)
 
Witam. Dziewczyny które już maja dzieci kiedy waszym maluchom wyszedł pierwszy ząbek moja Milenka ma już prawie 7 miesięcy i na razie nie ma żadnego ząbka
 
reklama
Martaczi, dziękuję, że pytasz :)
Czuję się już bardzo dobrze. Gorączka i stan podgorączkowy poszły precz. CRP zaczęło spadać, a ja powróciłam do żywych i ciesze się teraz w pełni z uroków macierzyństwa.
Zosi miała wczoraj usg bioderek. Kamień z serca, bo nie ma żadnej dysplazji. A kolejny pan dr zaprosił nas na kolejną wizytę,
ale już z następnym dzieckiem :-) Jakbym mogła, to już teraz wróciłabym po Stasia.

A co u Ciebie? Jak się czujesz?
Niby do sierpnia jeszcze tyle czasu, ale posłuchaj doświadczonej koleżanki i szykuj wszystko już teraz,
żeby nie było zaskoku, jak u mnie :tak: Bo ja też miałam jeszcze czas. Ale Zosia to już nie ;-)
 
Do góry