reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Fosum jestes bardzo dzielna ! Wierze ze wolabys nie miec pozytywnej bety , ja tez przy każdym poronieniu tak myślam. Dlaczego ? Nie ma na to odpowiedzi. Jesli uda ci sie zajść w ciąże z ostatnim mrozaczkiem to napewno juz będzie dobrze , pojedyncze ciąże sa łatwiejsze w prowadzeniu. Jednak napewno będzie to stres tak jak dla mnie moja ciaza teraz po tylu wcześniejszych stratach.

Molla trzymamy kciuki i czekamy na wiadomosci . Musi być dobrze !
 
reklama
Molla - trzymam mocno kciuki za Twojego synka. Wierze, ze wczesniaki w tym wieku juz potrafia sobie dac rade i tak bedzie i tym razem.

Fasun - jestes dzielna.

Madzia - dzis jest lepiej ale jeszcze mnie pare razy bolalo wiec nie chce czekac i jutro na 10.00 mam wizyte w LuxMed u tej pani dr co bylam ostatnio. Mam nadzieje ze zleci mi wyniki, proby watrobowe itd i bede miala caly pakiet na czwartek do profesora na wizyte. Poza tym mama mowi ze jestem cos b.blada wiec cholera wie moze cos sie tam dzieje.
 
Esiek ja miałam w ciąży bóle wątroby, były to napady tzw.kolki, był to ból podobny do skurczów, który trzymał bardzo długo, niekiedy pomagała mi nospa. Po porodzie miałam nadal te napady, po zbadaniu aspatu i alatu okazało sie że alat mam bardzo podwyższony, chyba ponad 60 krotnie ponad normę, okazało się, że moja wątroba została uszkodzona podczas ciąży w wyniku przesunięcia organu. W chwili obecnej jest już ok, łykałam nolpazę i essenciale forte oraz byłam na diecie wątrobowej. Niekiedy miałam tak silne bóle że mąż chciał karetkę wzywać bo nic nie pomagało, był problem z oddechem, nie mogłam chodzić, siedzieć, leżeć, po prostu w każdej pozycji było mi źle. Współczuję Ci jeśli rzeczywiście masz takie napady.
 
Fusun :-) cieszę się,że się odezwałaś, bo i ja myślę o Tobie często. Wiem,że ból w Twoim sercu pozostanie na zawsze, że mijający czas sprawi jedynie,że będzie łatwiej mówić o tym co zaszło. Ale nigdy nie da się tego wytłumaczyć i nikt nie jest w stanie tego zrozumieć. Wierzę,że Twoja Śnieżynka przyniesie Ci szczęście, zasługujesz na nie tak bardzo! Kto wie - może razem spotkamy się przy "lodówce"? Bo i ja planuje powrót po moje Skarby.

Molla myślę o Was w każdej wolnej chwili &&&&& i wierzę,że będzie dobrze :tak:

Gotadora jak tam moje ulubione bliźniaki :-). Siadają już? Duże dzieciaczki i pewnie już plecy dobrze dają znać o sobie podczas noszenia ich.

Sylwia :-) tak, mam niezłą siłownię, a maluchy zaczynają coraz bardziej rozrabiać i dokazywać. Nie siadają jeszcze same, próbują raczkować, na razie bardziej jak dżdżownice które usiłują podnieść drugą część ciała do góry. Próbują nawet przez sen, zaczęły spać na każdym boku i na brzuszkach, co sprawia,że jeszcze więcej razy wstaje do nich w nocy. Każdego ranka budzę się z bólem nóg. Ważą po około 9 kg, Norbuś waży o jakieś 400g więcej od siostrzyczki. Zmieniliśmy przychodnię i nie żałuję - wizyta była inna, doktor poświęcił nam więcej czasu i mówił o wielu rzeczach o jakich poprzednia pani dr nie chciała nic mówić. Ale u nas nie ma żadnego powodu do niepokoju, dzieci zdrowe i rozwijają się tak jak przystało na prawie 8 miesięcy,jedynie zakazał podawania kaszki manny, którą dodawałam im do porannego mleka. Niby można, bo na opakowaniu jest napisane,że od 6 miesiąca, ale on zabronił podawanie glutenu do 9 miesiąca. A maluchy chcą jeść wszystko, uwielbiają nowe smaki. A jak Twój Wiktorek? Pamiętam,że rośnie jak na drożdżach i szybko zmienia rozmiary ubranek na większe ;-)
 
Jego moja non stop szaleje ! szok ! syn tak nie dokazywał, a Ada czy dzień czy noc to ona skacze ! położyłam się zeszłej nocy o 1.00 i o 6 już spać nie mogłam tak szalała, to samo dzisiaj na wykładach na uczelni gdzie ruszyć się nie mogłam tylko siedzieć musiałam na tyłku od 8.30 do 18.00 :] teraz siedzę, piszę post a ona tak kopie, że cały brzuch lata heheh. Ja nawet karty ruchów nie muszę prowadzić bo non stop ją czuję.

Molla życzę dużo siły synkowi !! niech walczy dzielny mężczyzna ! który to u ciebie tydzień był ??
 
Dziewczyny mam na sprzedaż po moim synku : karuzelę Fisher Price z misiami, projektorem i pilotem, przewijak na łóżeczko, leżaczek do kąpieli i nowy nieużywany pojemnik na zużyte pieluchy firmy Angelcare. Chętnych proszę o wiadomość prywatną.
WP_20140518_007[2].jpgWP_20140518_011[2].jpgWP_20140518_009[1].jpgWP_20140518_004[1].jpgWP_20140518_002[1].jpg
 

Załączniki

  • WP_20140518_007[2].jpg
    WP_20140518_007[2].jpg
    15 KB · Wyświetleń: 48
  • WP_20140518_011[2].jpg
    WP_20140518_011[2].jpg
    14,2 KB · Wyświetleń: 44
  • WP_20140518_009[1].jpg
    WP_20140518_009[1].jpg
    17 KB · Wyświetleń: 40
  • WP_20140518_004[1].jpg
    WP_20140518_004[1].jpg
    13,5 KB · Wyświetleń: 45
  • WP_20140518_002[1].jpg
    WP_20140518_002[1].jpg
    8,7 KB · Wyświetleń: 51
Molla Kochana jestem z Wami myślami i modlitwą!!!
Fusun wierzę, że i Wam wreszcie uda się spełnić swoje największe marzenie a to "coś" pójdzie sobie w cholerę!!! jestem z Tobą ;-)
Madzia a jak tam u Was jak się czujesz i jak mały?
Gotadora kiedy to zleciało Wasze maluchy już zaraz będą chodzić wtedy się zacznie :szok: ale super, że masz w planie wrócić po pingwinki :tak: ja też mam jeszcze jednego mrozaczka i już myślę kiedy po niego wrócę :tak:
Elleni myślę, że Adusia to będzie niezłe ziółko :-)
Zuzia gdzie się podziewasz? co słychać?
Lawendowy jak Zosieńka? no i jak się Ty czujesz?
\Labo jak zęby?
Megi jesteś jeszcze w dwupaku? :-)
 
reklama
Dziewczyny mamusie - czy kupowalyscie dla noworodkow ciuszki w rozm. 50 czy tylko od razu 56 ?? Zastanawia mnie czy nie warto miec choc kilku rozm. 50 no bo jak bedzie kruszynka.... jak robilyscie?

Bylam u lekarza, pobrali mi krew na proby watrobowe i czekam tez na usg watroby wlasnie. Z dzidzia mija ok tylko jej matka cierpi ;) oby to nie byl taki moj urok II trymestru :)
 
Do góry