reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Witam. Dziewczyny które już maja dzieci kiedy waszym maluchom wyszedł pierwszy ząbek moja Milenka ma już prawie 7 miesięcy i na razie nie ma żadnego ząbka

Gosia, z tymi ząbkami to podobno kwestia genetyczna (może Sylwia by na ten temat więcej wiedziała). W każdym razie chyba zleży to od tego jak ząbkowałaś Ty i ojciec dziecka i w kogo dziecko się wdało z ząbkami. Mojemu synkowi pierwszy ząbek wyszedł dokładnie w dniu, w którym kończył 5 miesięcy. I potem niemalże co tydzień wychodził Mu kolejny ząb. A dzieci mojej siostry dmuchały pierwszą świeczkę na torcie bez jednego zęba. Moja siostra zgłosiła to nawet lekarzowi na jakiejś wizycie. Ale lekarka się tylko śmiała. Zapytała "czy zna pani jakiegoś dorosłego, któremu nie wyrosły zęby"? Po pierwszych urodzinach zęby zaczęły wychodzić i było tak jak u mojego synka - co tydzień ząb.
 
reklama
Hej dziewczyny, podczytuje was, ale ostatnio na nic nie mam ochoty, dopadają mnie straszne migreny :( Jutro idę do swojego lekarza i mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze, chociaż najbardziej boje się soboty bo mam wizytę u genetyka po odbiór wyników testów.
 
Gosia u nas pierwsze 2 ząbki na raz (dolne jedynki) pojawiły się dokładnie na początku 5 miesiąca i potem dlugo, długo nic i teraz w 8 m-cu wyszły na raz aż 4. Nie stersuj się, że Milenka nie ma jeszcze zębów, to jest indywidualna sprawa, np. mojej koleżanki synek skończył 9 m-cy a nie ma ani jednego ząbka.
 
Madzia, Esiek myślałam że tylko ja taka nienormalna, bo ja też planuję jutro, nawet cichaczem przed Mężem (bo jedzie w delegację) zrobić USG.. Znów jakieś tam ruchy czuję, ale już się nastawiłam, że muszę sprawdzić co u Małego i jakoś nie mogę przestać o tym myśleć ;-) ale ja raczej w Medicusie u dr Kowalskiego, bo mi w przerwie pracy godziny pasują :)
 
A ja gdyby nie te nieregularne ruchy :-D Madzia a Ty byś wytrzymała, gdyby nie co? :-D

Nie ma co Dziewczyny, mamy prawo być nad tymi naszymi Maleństwami roztrzęsione :))))
 
Ostatnia edycja:
Esiek kalendarz wrzuca Zuzia,ale jej cos dlugo nie ma,tez bym chetnie popatrzyla kto nastepny.

Foote te migreny na pewno sa okropne,a pytalas lekarza, moze jest jakis sposob zeby je zlagodzic.Mnie pomaga kawa na bol glowy.Trzymam kciuki za wyniki,bedzie dobrze.:tak:
 
reklama
Lenka ja się przyznaje że chyba nie wytrzymam tak porostu ruchy mojego kropka też są nieregularne i może tak bardziej dla sprawdzenia u kogoś innego po prostu chcę zobaczyc i może zobaczę kto tam u mnie jest nareszcie i też robię to słuchaczem przemysłu mężem jodła niego nasz doktor To świętość jak mówi że za dużo usg to on też tak teierdzi:mad:

Co do Nilu głowy to mnie też boli jak rano kawy nie wypije potem przechodzi.
 
Do góry