reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Madzia - właśnie ja mam takie jakby "rozpieranie krocza" tak jak napisalas. Od kilku dni mnie tak ciśnie miedzy nogami jakby mi się kości rozchodziły. I to chyba na razie mój jedyny objaw. Brzuch mi się mocno napina, ale to miałam już od bardzo dawna, więc nic się nie zmieniło.

Ja uważałam ten monitor oddechu za zbędny, ale teraz jak piszecie że sie naprawdę przydaje, to muszę się zastanowić. Boję się, że zacznę popadać w paranoję ze strachem o dziecko, nie mówiąc już o tym co będzie jak alarm się włączy, bo wiem że takie rzeczy się zdarzają...
 
reklama
Ja ani kamer nie kupowalam ani monitora oddechu tez nie. Nie dajmy sie zwariowac.

Przewijal jak dla mnie to niezbednik. Dzieki niemu nigdy sie nie spieszylam z przewijaniem, robilam dlugie masaze dziecku itd. Jakos dla mnie cale przewijanie bylo bardzo przyjemne i dla synka tez
 
Nie wyobrażam sobiebierza bez przewijaka, tak jak piszą dziewczyny to zbawienie dla kręgosłupa.Mam dużą komodę z nakładanym przewijakiem, później wystarczy go zdjąć i bedzie zwykły mebel. Monitor oddechu też jest super,nie muszę nasłuchiwać w nocy, tylko zerkam czy światełko mruga. Mogę też iść spokojniej choćby do wc i tylko słucham czy alarm nie wyje ;-). Mam Angelcare.

Gratuluję udanych wizyt, jak miło się to czyta:-D.


Szyszka na te bóle bierz dalej duże ilości magnezu, żeby nie zrobiły się z tego skurcze :-p.
 
Esiek to faktycznie kiepsko z tymi twoimi snami pij ciepłe mleczko i meliske to może przejdzie. Moje sny też są durne ale nie aż tak jak twoje.
Za twoją radą byłam dziś w smyku i faktycznie mają tam takie broszurki z wyprawkami. Przy okazji oglądałam sobie ciuszki są takie cudowne że szok ale już raczej od maleńkiego albo dla chłopca albo dla dziewczynki a ja jeszcze nie wiem kim jest mój kropek.
 
Ciuszki super ale moim zdaniem sukienka rozm.56 czyli na jakies 10-14dni za 149.9 to przesada... nie bede zalowac, nie jestem tez za uzywkami ale pewne rzeczy sa dla mnie jednak przegieciem ;)
 
No to ja juz po urlopie tylko musze sie ogarnac - nacieszylam sie domkiem i rodzinka, mama mnie dokarmila na maksa -teraz dieta by sie przydala:-D No a zaleglosci na forum mam sporo - moze zaczne od ostatniej wersji kalendarza i poprosze a zglaszanie aktualnosci:) Nasza liderka jest MEGI - no to czekamy na rozwiazanie:-)

MAJ

1. MEGI* (20 maj) syn

____________

CZERWIEC
2. NIKA85 (5 czerwiec )
3. SZYSZKA87 (25 czerwiec ) syn Antoś

____________

LIPIEC
4. 24MAGDA09 (04 lipiec )
5. MOLLA (07 lipiec) syn
6. MINNI27 (29 lipiec) córka

____________

SIERPIEŃ
7. PETI30 ​(1 sierpień) córka Lucy
8. MARTACZI (2 sierpień) syn
9. LABO75
(7 sierpnień) córka Aleksandra
10. SIAGA (10 sierpień ) syn
11. MADZIA I PIOTR (26 sierpień) córka

____________

WRZESIEŃ
12. NIEPOKORNA (1 wrzesień) syn
13. JOGO (2 lub 6 wrzesień)córka
14. ELLENI (5 wrzesień) córka
15. ZUZIA2011 (5 wrzesień) syn


____________

PAŹDZIERNIK
16. MAJKA201 (12 pażdziernik) syn
17. MADZIA76
(18 pażdziernik)
18. LENKABAR (30 październik) syn

____________

LISTOPAD
19. FOOTE (13 listopad)
20. LOLITKA200 (13 listopad)
21. ESIEK (21 listopad)
22. EMA51 (27 listopad)
 
Esiek co do cen to zgadzam się z tobą całkowicie koszmar cenowy i oczywiście ja też przesadzać nie będę my musimy wziąść pod uwagę że rodzimy na jesień i wiadomo że bodziaszki z krótkim rękawkiem to nie dla naszych dzieci my musimy poczekacv jeszcze troszkę ale nie zmienia to faktu że oko nacieszylam :-)
 
Najważniejsze dla mnie jest żeby z dzidziusiem wszystko było dobrze ale nie ukrywam że chciałabym wiedzieć kto zamieszkuje mój brzuszek. Mam nadzieję że doktor mi teraz już powie.
 
reklama
Zuzia witaj po urlopie,super ze wrocilas wypoczeta i dokarmiona :)
Myslalam dzisiaj kiedy Ty wracasz i kiedy udostepnisz kalendarz.
Trzymamy teraz kciuki za Megi.
Jejku ja juz 7 na liscie,kiedy to zlecialo?
 
Do góry