reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Hope to wszystko może być jeszcze spowodowane lekami i stymulacja po tych wszystkich hormonach całe jesteśmy opuchnięte na brzuszekciazowy jeszcze troszkę poczekasz ale każda z nas jest inna i w innym czasie rosną nam brzusie.
 
reklama
Dziewczyny dzisiaj mam wizytee trzymajcie kciuki ;)
Musze się pochwalić od tygodnia czuje ruchy maleństwa ale to moja pierwsza ciąża więc nie bylam pewna czy to to. A dzisiaj pierwszy raz to zobaczylam :szok: ale niesamowite uczucie ;)
 
Madzia tez tak wlasnie mysle...przez prawie rak od tych wszystkich hormonow przytylam 3kg niby nie duzo ale ja zawsze szczupla bylam a teraz moj pas to jak balon wyglada hahaha...dziwnie mi z tym bo ja mania biegania,cwiczenia plaskiego brzucha a tu nagle spuchnieta....cieszylabym sie jakby to byl juz ciazowy ale wiem,ze to zdecydopwanie za szybko...
Obecna waga 60kg przy wzroscie 168cm....a roznice 3kg widac u mnie bardzo szybko po cyckach i brzuchu hahahaha....
 
Hope ja uważam ze to moze być juz brzuch ciążowy , ja osobiście miałam późno ale moja kuzynka jest tyle w ciazy co ja i u niej juz 6 tyg było widac ! Jest drobna sama w sobie a tu taki brzuszek juz od początku w 3 mc wygladała jak w 7 :)
majka &&&& za wizytę. Ja tez czułam od 16 tyg i tez nie byłam pewna i nikt mi nie wierzył ze to juz. Ale zaciekawiło mnie jak zobaczyłas ze dzidzia sie rusza? U mnie do tej pory na zewnątrz nic nie widac , brzuch nie zmienia kształtów a maz wciąż nie czuje ruchów jak przykłada rękę.

Dziewczyny ta niania która polecacie ma w sobie tez ta funkcje monitora oddechu? Nikt z moich znajomych nie używał monitora oddechu ale ja sie zastanawiam. Na jedno nie chce sie dać zwariować ale na drugie juz mi sie śniło ze jak wróciłam z niunia do domu to pierwsze noce nie spałam bo sie bałam ze coś sie jej stanie. Jak by te uzodzenia były 2 w 1 to bym kupiła bo niania i tak planuje kupić.
 
Zuzia witam po urlopie!!! Jak tam twoj synuś i wyżył na ostatnim usg? Będziesz miec jeszcze jedno usg ? Mi zrobią w 34 tyg ostatnie. Jak sie czujesz ? Rodzinka pewnie pękała ze szczęścia co?
 
Sylwia dziękuje. U nas w zasadzie wszystko dobrze. Karolek rośnie, śmieje się , łobuzuje :-). tydzień temu robiliśmy prowokacje glutenem i niestety żle zareagował. w dodatku chyba doprawiliśmy zupką z rybą:-(. teraz musimy czekać aż się wszystko uspokoi i za jakiś czas spróbujemy znowu. A co do snuzy to ja z czystym sumieniem moge polecić. Jak mąż znalazł go w internecie to byłam trochę sceptycznie nastawiona ale teraz uważam to za super zakup. jest z nami od pierwszych dni życia Karolka. w pierwszych tygodniach włączył się nam chyba 4 razy w nocy. Możliwe że uratował życie mojemu synkowi. Jak karol był mniejszy to zakładaliśmy my go na większośc doby. trzeba go jednak przekładać żeby nie przylegał cały czas do jednego miejsca na ciałku. teraz zakładamy tylko na noc. Zresztą młody spi w ciągu dnia ze trzy razy po 10-30 min. więc się nie opłaca go zakładać.
miłego dnia:-).
 
Cześć dziewczyny
Dawno się nie udzielam ale postanowiłam się wtrącić odnośnie monitora oddechu. My posiadamy monitor oddechu z nianią model Angelcare AC401, Angelcare AC401 Monitor Oddechu Niania el. 2 płytk (4204555215) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i nie uważam tego za zbędny gadżet oraz "paranoję" jak to jedna z Was napisała. Śmierć łóżeczkowa nadal się zdarza, znam przypadek sprzed kilku miesięcy gdzie 3 miesięczne dziecko właśnie się "nie obudziło" a było to całkowicie zdrowe dziecko.
Monitor to najlepszy zakup jak dla mnie, śpię spokojnie bez stresu, moje dziecko jest bezpieczne, niania sprawdza się znakomicie w trakcie drzemek, gdzie ja robię coś w domu a mały śpi w innym zamkniętym pokoju, słyszę jak się obudzi, nie muszę co chwila do niego zaglądać. Jak będziecie kupowały to zwróćcie uwagę, aby taki monitor posiadał 2 płytki sensoryczne bo 1 to za mało.

Pozdrawiam i życzę spokojnych ciąż.
 
Jogo miałam odsłonięty brzuchvi tak mi pyknol dziwnie to opisać ale to na pewno to. A tskie typowe ruchy dziecka po brzuchu to pewnie czuć jsk dzidzia ma mało miejsca ;)
 
reklama
Hola współczuję alergii, oby przy kolejnym podejściu juz było wszystko w porządku , u nas póki co jest uczulenie na żółtko kurze.
 
Do góry