reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Foote - kochana trzymam kciuki. Doskonale cie rozumiem bo ja mam za tydzien i tez odchodze od rozumu juz.
 
Foote &&& za juto będzie dobrze:)
esiek to faktycznie masz nie ciekawie z tymi snami. Moze jestes za bardzo zestresowana i to w snach wychodzi? Czasami sie tak wlasnie dzieje:(
 
Witajcie dziewczyny

Mam informację od zuli. Niestety mdłości ją strasznie męczą i ciężko jej normalnie funkcjonować, jest słaba. Jutro ma wizytę kontrolną. Pozdrawia Was wszystkie i trzyma za Was kciuki.
 
Sylwia dziekuje,rady mamy sa zawsze najcenniejsze,zazdroszcze Ci tej Twojej wagi :)

Esiek te sny to faktycznie masz niezle,normalnie horror jakis,moze przed spaniem posluchaj jakiejs muzyki relaksacyjnej,moze pomoze :)

Niepokorna jak widzisz jednym sie przewijak przydaje drugim nie.Kup moze taki skladany,wiem ze kiedys mieli taki w Ikei,i nie byl drogi.
 
Esiek pogadaj z profesorem, ale na razie do wizyty to może Ty sobie przed snem pij melisę, może jeśli te sny są na tle nerwowym to się trochę wyciszysz.
 
Melise pije i faktycznie zasypiam dobrze, ale sny nadal te same. ...

Dziewczyny ale dziś urosłam :) Byłam na poczcie i Pani mnie poprosiła bez kolejki czyli .... WIDAĆ i to porządnie :)
 
Peti-chyba narazie z przewijaka zrezygnuje,zobaczymy jak moj kregoslop bedzie wspolpracowal...jak nie da rady to wtedy kupie...;)ps.faktycznie cena mnie powala...

Esiek-lekarz Ci nie pomoze,chyba ze psycholog....najlepiej sie zrelaksuj,wypij meliske i mysl pozytywnie ;)na poczatku ciazy tez mialam sny ale erotyczne i budzialam sie orgazmem...fakt sny przyjemne ale martwilam sie skurczami czy dzidzi nie zaszkodza ;)
 
reklama
Cześć mamusie. gratuluje wszystkich pozytywnych wiadomości po wizytach. pewnie mnie już nie pamiętacie bo rzadko się odzywam ale moze jeszcze ktoś pamięta:zawstydzona/y:. Co do przewijaków to ja mam tak jak Sylwia. Chory kregosłup daje mi popalić i bardzo sprawdza mi sie przewijak. mam taki na łóżeczko i nie wyobrazam sobie funkcjonowania bez niego. natomiast jeśli chodzi o monitory to mam dwa. jeden z kamerką tommee tippee który jest zamontowany w łóżeczku i drugi który polecam szczególnie to snuza hero. przypina się go do pieluszki i monitoruje dzidzię bez wzgledu na miejsce w który śpi.
 
Do góry