reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Zuzia-zastanawialam sie dzisiaj kiedy Ty wracasz....a to dzis...;) super ze znow jestes z nami i oczywiscie gratuluje synka bo jeszcze chyba nie mialam okazji :)
 
reklama
Niepokorna poszukaj na advers.ie lub na dondeal,takie rzeczy sie przeciez nie zuzywaja,mozna kupic uzywany za duzo mniejsze pieniadze.Ja obecnie szukam fotelika do auta i juz jeden ktos mi sprzatna z przed nosa :)
 
Madzia no cena nie mala,moi znajomi mieli z tej samej firmy i byli bardzo zadowoleni.Sylwia tez ma Angelcare.Tylko nie znam nikogo kto ma z ta opcje z video.Jakies 2 nogrody prszyznano temu monitorowi wiec chyba musi byc dobry.No i cena na amazone duzo nizsza.
 
szyszka - Ja już dawno zapomniałam, że miałam cc. Jedynie 2 dni po wypisie ze szpitala były okropne, ale potem wszystko wróciło do normy. Przed majówką byłam na wizycie po połogowej i według dr wszystko wygląda miodzio. Nic tylko kolejne rodzić ;-), tylko dopiero za niecały rok :-). Już na zimę pewnie będę się przygotowywać do stymulacji :-D.

Fajna ta wirtualność :-). Zobaczysz jak pierwszy raz zobaczysz Antka to będzie mały szok, oczywiście pozytywny. Ja cały dzień wpatrywałam się w Wiktora myśląc jak taki wielki człowiek zmieścił się w brzuchu, a przede wszystkim jaki to wielki cud mieszkał u mnie. To dopiero niezwykłe jak z paru komórek powstaje nowe życie, nowy człowiek. Nie wiem, ale to co czuje kobieta widząc pierwszy raz dziecko jest nie do opisania, ale wszystko przed Tobą. A Wiktorek rośnie jak na drożdżach, nie wiem ile aktualnie waży bo kolejne szczepienie mamy po 12 czerwca. Jedynie słowa mojego męża z wczoraj "bolą mnie plecy" sugerują że mały waży coooooraz więcej. :tak:

Życzę Ci aby skurcze łydek nigdy nie wróciły.

hola - co słychać u Ciebie i Karolka? Patrzę i nie wierzę oczom, on już niedługo skończy pół roczku :szok:. Zaciekawił mnie ten monitor do pieluszki, aż muszę go pooglądać w necie. Bo faktycznie wszystkie "stacjonarne" monitory mają tą wielką wadę, że ciężko go tak w kółko przenosić, a mój mały sporo czasu w wózku przebywa podczas dnia.

Ja mam taki monitor, ale nianię odłączyłam bo się nadaje do d.... ANGELCARE AC401 MONITOR ODDECHU I NIANIA 2 PŁYTKI (4207289121) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. . Ale za to ta niania jest super i zawsze będę ją wszystkim polecać SWITEL BCF811 - Video niania z ekranem 2,4" (4214726636) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. . Nie muszę włączać światła by widzieć dziecko w ciemności.


mazenka - ja jedną noc po kupieniu włączyłam opcję "tic" (czy jakoś tak), całą noc słyszałam że wszystko ok. Ale jednak już następnej nocy wyłączyłam to opcję, bo jest irytująca :zawstydzona/y:. Całą noc słuchania tik tik tik, ehhh, mój mąż od tamtego czasu mówi, że w naszym domu nie ma jeszcze pulsoksymetru i ekg :cool2:. Kochana, a jak malutka? Jak macierzyństwo? Jak sytuacja z mleczkiem? Ehh, co chwilę na FB oglądam jej zdjęcie w tym różowym leżaczku :-D. Śliczności.
 
Ostatnia edycja:
Mnie też zainteresował ten monitor do pieluszki od holy fajna sprawa ze można go wszędzie ze sobązabierać. Już jest zapisany w moim kajeciku.
 
reklama
Hey :) dziewczyny mam do Was pytanie...

Czy to mozliwe zeby tak szybko brzuch wychodzil bo jakos mi sie wierzyc nie chce...jestem 6t1d wedle ostatniej @...biore caly czas encorton az do 8t i zastrzyki z clexane chyba do 12tc i nie wiem czy przypadkiem po tym tak nie puchne bo jakos by mi brzuch ciazowy az tak szybko nie wychodzil, co? Ciasno az mi w spodniach....
 
Do góry